Peugeot Logo Peugeot

Expert van

min. ₺1,017,000
maks. ₺1,122,000
Manuel Dizel
Standart 1.5 BlueHDi 120 hp S&S (L2)
Hızlanma 11,6 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 300 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 4,7 L 100 km'de
Motor Gücü 120 hp

Manuel Dizel
Uzun 2.0 BlueHDi 145 hp S&S (L3)
Hızlanma 11.7 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 370 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 5,6 L 100 km'de
Motor Gücü 145 hp

ücretsiz teklif al

galeri

Expert van Expert van Expert van Expert van Expert van Expert van Expert van Expert van Expert van Expert van Expert van Expert van Expert van Expert van Expert van Expert van Expert van Expert van Expert van Expert van Expert van Expert van Expert van
tümünü gör

kullanıcı yorumları

  • MisafirExpert van 25/09/2023 14:26

Sıkça Sorulan Sorular

Otomobil sektöründe sürekli değişen fiyatlar sebebiyle fiyatı ve özellikleri en çok merak edilen otomobillerden biri Peugeot Expert van. En dolu paketinin fiyatı Uzun 2.0 BlueHDi 145 hp S&S (L3) – ₺1,122,000 ve en boş paketi ise Standart 1.5 BlueHDi 120 hp S&S (L2) -₺1,017,000’dir.
 

  • Versiyon İsmi Fiyatı
    Standart 1.5 BlueHDi 120 hp S&S (L2) ₺1,017,000
    Uzun 2.0 BlueHDi 145 hp S&S (L3) ₺1,122,000

1. Yakıt Tüketimi

Peugeot Expert van 100 kilometrede ortalama 4,7 L  litre yakıt tüketiyor.

2. Bagaj Hacmi

Peugeot Expert van  litre bagaj hacmi ile karşımıza çıkıyor.

3. "Peugeot Expert van Nasıl Araba?" sorusunun cevabı tamamen siz kullanıcılarımızda saklı. Kişisel tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre size en uygun aracı sitemiz üzerinden seçebilirsiniz.

4. Peugeot Expert van modelinin tüm donanım özelliklerini ve teknik özelliklerini daha detaylı incelemek için Peugeot Expert van sayfamızda sizleri bekliyor olacağız.

Peugeot Expert van modelinin kullanıcı yorumları ve merak edilen tüm soruları için Peugeot Expert van sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Peugeot Expert van Yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Expert van hakkında sen ne düşünüyorsun?

Peugeot Expert Van

Peugeot Expert Van modeli modern ve rakiplerinden ayrışan çarpıcı dizaynı ile Peugeot Expert, araç tasarım uzmanları tarafından ticaretin uzmanları için dizayn edildi. Sınıf lideri yakıt ekonomosi ile beraber, benzersiz teknolojik özellikler ve üstün sürüş konforunu bütünleştiren Peugeot Expert, kendi sınıfında standartları yeniden belirlemek için var.

Yeni güçlü dizaynı ile, Peugeot Expert modelinin sağlam ve şık tasarımı dikkatleri fazlasıyla üzerinde çekiyor. Yüksek konumlandırılmış yeni dikey radyatör ızgarası, yollarda ilk bakışta göze çarpan detaylardan. Ayrıca aracın stil paketi ile gelen gövde rengi tamponlar, yan çıtalar, kapı kolları ve aynalar ile LED gündüz sürüş farları sayesinde size ve yolculuklarınıza heyecan kazandıracak.

Güç ve özgürlük niteliklerini çağrıştıran Peugeot Expert modelinin akıcı hatları, dıştan bakıldığında geniş ve işlevsel bir iç mekanın varlığı hakkında birçok ipucunu da içerisinde barındırıyor.

Araç üzerinde yer alan Moduwork banket koltuğu ile, Yeni Expert boş olan koltuklardan yararlanmak üzere mükemmel bir modülerlik sunar. Bu sayede aracın yan yolcu koltuğu yukarı doğru kalkmakta ve düz zeminli bir alan açığa çıkar.

Aracın bölme sacı üzerinde yapılmış olan bir kapak açılabilmekte ve uzun eşyaların taşınması için aracın faydalı uzunluğunu da oldukça artırmaktadır.

Bir diğer taraftan bakıldığında ise Peugeot Expert modeliniz arzu ettiğiniz anda mobil ofise dönüşebilir: Orta kolçak aşağı iner ve çok pratik bir döner tablet haline dönüşür.

Araç üzerinde yer alan eller serbest sürgülü yan kapılar özelliği ile arka tamponun köşesine ayakla tek bir hareketle Peugeot Expert modelinin kilidini ve bulunduğunuz taraftaki sürgülü kapıyı otomatik olarak açmanıza olanak sağlar. Aynı hareketi tekrar yaparak kapıya kumanda edersiniz ve araçtan uzaklaştığınızda kapı kendiliğinden kapanır ve kilitlenir. Elleriniz doluyken, yükünüzü yere bırakmanıza gerek kalmaksızın, elektronik anahtarın cebinizde bulunması yeterli olacaktır.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Peugeot Expert Van ve Peugeot modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

Advertisement Advertisement Advertisement