Opel Logo Opel

Vivaro City Van

min. ₺1,285,900
maks. ₺1,285,900
Manuel Dizel
ELEGANCE XL 2.0 145 HP DİZEL MT6
Maksimum Tork 370 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 5.6 L 100 km'de
Motor Gücü 145 hp

ücretsiz teklif al

video

New Opel Vivaro Exterior and Interior
Opel Vivaro City Van
Opel Vivaro City Van Interior, Exterior, Walkaround - AutoShow Brussel 2020

galeri

Vivaro City Van Vivaro City Van Vivaro City Van Vivaro City Van Vivaro City Van Vivaro City Van Vivaro City Van Vivaro City Van Vivaro City Van Vivaro City Van Vivaro City Van Vivaro City Van Vivaro City Van Vivaro City Van Vivaro City Van Vivaro City Van Vivaro City Van Vivaro City Van Vivaro City Van Vivaro City Van Vivaro City Van Vivaro City Van Vivaro City Van Vivaro City Van Vivaro City Van Vivaro City Van Vivaro City Van Vivaro City Van Vivaro City Van
tümünü gör

kullanıcı yorumları

Sıkça Sorulan Sorular

Otomobil sektöründe sürekli değişen fiyatlar sebebiyle fiyatı ve özellikleri en çok merak edilen otomobillerden biri Opel Vivaro City Van. En dolu paketinin fiyatı ELEGANCE XL 2.0 145 HP DİZEL MT6 – ₺1,285,900 ve en boş paketi ise ELEGANCE XL 2.0 145 HP DİZEL MT6 -₺1,285,900’dir.
 

  • Versiyon İsmi Fiyatı
    ELEGANCE XL 2.0 145 HP DİZEL MT6 ₺1,285,900

1. Yakıt Tüketimi

Opel Vivaro City Van 100 kilometrede ortalama 5.6 L  litre yakıt tüketiyor.

2. Bagaj Hacmi

Opel Vivaro City Van  litre bagaj hacmi ile karşımıza çıkıyor.

3. "Opel Vivaro City Van Nasıl Araba?" sorusunun cevabı tamamen siz kullanıcılarımızda saklı. Kişisel tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre size en uygun aracı sitemiz üzerinden seçebilirsiniz.

4. Opel Vivaro City Van modelinin tüm donanım özelliklerini ve teknik özelliklerini daha detaylı incelemek için Opel Vivaro City Van sayfamızda sizleri bekliyor olacağız.

Opel Vivaro City Van modelinin kullanıcı yorumları ve merak edilen tüm soruları için Opel Vivaro City Van sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Opel Vivaro City Van Yorumları

Opel Vivaro City Van

Opel Vivaro City Van hem yük taşma hem de yolculuk için mükemmeldir. 6 kişilik yolcu taşıma kapasitesine sahiptir. Bunun dışında koltuklar katlanabilir özelliklere sahip olduğu için koltukları katlayıp taşıma için alan da oluşturmak mümkündür. Böyle aracın bagaj hacmini bir anda artırabilirsiniz. Opel Vivaro City Van tasarımında hem görsel açıdan hem de fonksiyonel olarak sürgülü kapı kullanıldı. Bu sayede yük taşıma alanına kolayca ulaşma imkanı da vardır. Euro dizel motorlara sahip Vivaro City Van yakıt tasarrufu özelliğine sahiptir. Benzin deponuzu tamamen doldurduktan sonra uzun süre rahatlıkla seyahat edebilirsiniz. Sağladığı yakıt tasarrufu ticari girişimlerinizde de yardımcıdır. Daha az yakıt tüketerek daha fazla yol kat edersiniz.  

Opel Vivaro City Van yüksekliği yaklaşık 2 metreden azdır. Dolayısı ile her yere hatta alçak tavanlı otoparklara bile rahatça girip aracınızı park edebilirsiniz. Sürgülü kapılar kolaylıkla yükleme yapmanızı sağlar. Ön kısımda multimedya ekran ve bilgi ile eğlence sistemleri bulunur. Ön panel depolama açısından da zengindir. Depolama alanları olarak kapı ceplerinde bölümler, geniş torpido gözü ve ufak birkaç yer vardır. Bunların dışında ses yalıtımı açısından da güçlüdür. Dışarının gürültüsünü içeri vermez ve içerideki ambiyansı bozmaz.

Opel Vivaro City Van akıllı sürüş teknolojileri sayesinde hareket halinde ya da park ederken yardımcınızdır. Geri görüş kamerası ile aracınızı rahatça park edebilirsiniz. Sürücü güvenlik önlemleri açısından da gereken donanımlara sahiptir. Opel Vivaro City Van her yönden fonksiyonel bir araçtır. Şehir içi ve şehir dışı kullanımda ihtiyacınız olan her şey onda var. Opel Vivaro City Van fiyatı opsiyonel özelliklere göre değişiklik gösterir. Kendi Vivaro City Van’ınızı tasarlamak için donanım paketlerini ya da opsiyonel özellikleri kullanabilirsiniz. Kauçuk paspaslar, orijinal aksesuarlar, cam rüzgarlığı, yük bölge koruması, portbagaj, tavan rayları, çeki demiri gibi opsiyonel özellikleri dilediğiniz stil City Van’a ekleyebilirsiniz.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Opel Vivaro City Van ve Opel modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

Advertisement