Audi Logo Audi

Q3

min. ₺2,932,117
maks. ₺3,066,577
Otomatik Benzinli
Advanced 35 Turbo FSI 150 hp S tronic
Hızlanma 9.4 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 250 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 7.2 L 100 km'de
Motor Gücü 150 hp
Bagaj Hacmi 530 L
Otomatik Benzinli
S line 35 Turbo FSI 150 hp S tronic
Hızlanma 9.4 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 250 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 7.2 L 100 km'de
Motor Gücü 150 hp
Bagaj Hacmi 530 L
ücretsiz teklif al

galeri

Q3 Q3 Q3 Q3 Q3 Q3 Q3 Q3 Q3 Q3 Q3 Q3 Q3 Q3 Q3 Q3 Q3 Q3 Q3 Q3 Q3 Q3 Q3 Q3 Q3 Q3 Q3 Q3 Q3 Q3
tümünü gör

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Q3 hakkında sen ne düşünüyorsun?

Sıkça Sorulan Sorular

Otomobil sektöründe sürekli değişen fiyatlar sebebiyle fiyatı ve özellikleri en çok merak edilen otomobillerden biri Audi Q3. En dolu paketinin fiyatı S line 35 Turbo FSI 150 hp S tronic – ₺3,066,577 ve en boş paketi ise Advanced 35 Turbo FSI 150 hp S tronic -₺2,932,117’dir.
 

  • Versiyon İsmi Fiyatı
    Advanced 35 Turbo FSI 150 hp S tronic ₺2,932,117
    S line 35 Turbo FSI 150 hp S tronic ₺3,066,577

1. Yakıt Tüketimi

Audi Q3 100 kilometrede ortalama 7.2 L  litre yakıt tüketiyor.

2. Bagaj Hacmi

Audi Q3 530 L litre bagaj hacmi ile karşımıza çıkıyor.

3. "Audi Q3 Nasıl Araba?" sorusunun cevabı tamamen siz kullanıcılarımızda saklı. Kişisel tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre size en uygun aracı sitemiz üzerinden seçebilirsiniz.

4. Audi Q3 modelinin tüm donanım özelliklerini ve teknik özelliklerini daha detaylı incelemek için Audi Q3 sayfamızda sizleri bekliyor olacağız.

Audi Q3 modelinin kullanıcı yorumları ve merak edilen tüm soruları için Audi Q3 sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Audi Q3 Yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Q3 hakkında sen ne düşünüyorsun?

Audi Q3

Çok yetenekli SUV serisi; ikinci nesil Audi Q3 öz güvenli bir duruş ortaya koyarken sayısız ek özelliklerle birlikte geniş bir alan sunuyor."

Ön kısmında dikey parçalı büyük Singleframe radyatör ızgarası öne çıkıyor. Ön farlar ise omuz hattından arka farlara kadar tek bir tasarım öğesi oluşturuyor. Advanced ve S line donanım serisinden birini seçin. Puls turuncu, Kronos gri ve Turbo mavi dahil olmak üzere on bir gövde rengi seçeneği ile geliyor. Jantlar için ise 17 ila 20 inç arasında seçenekler mevcut. Elektrikli koltukları istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Uzun aks mesafesi sayesinde siz ve yolcularınız ferah baş ve diz mesafesinin keyfini sürebilirsiniz.

Araç Tam Kontrol Sağlıyor

Audi Q3 standart olarak dijital gösterge paneli dahil olmak üzere MMI radyo donanımı ile geliyor. Araçta mobil cihazlarınızı bağlayabileceğiniz farklı arayüzler ve bağlantı noktaları bulunuyor. Kontrol panelinin MMI navigasyon plus ve MMI touch özellikli isteğe bağlı üst versiyonunda el yazınızı bile tanıyabilecek yüksek çözünürlüklü renkli ekran bulunuyor. Entegre Audi connect hizmetleri sayesinde sayısız dijital özellikten yararlanabilirsiniz.

Güçlü, Sade ve Etkili

Audi Q3 farklı sürüş asistan sistemleri seçenekleri sunuyor. Bunlar arasından isteğe bağlı adaptif sürüş asistanı öne çıkıyor. Hızlanmanıza, fren yapmanıza, hızınızı korumanıza ve şerit içinde kalmanıza yardımcı oluyor.

İsteğe bağlı Audi Matrix LED farlar tasarımın ötesinde özellikle günlük rutinlerinizi kolaylaştıracak teknolojiler açısından da yeni standartlar belirliyor. Artık dışarısı karanlık olduğunda uzun ve kısa farlar arasında sürekli geçiş yapmak zorunda kalmayacaksınız. Bunun yerine bir kontrol ünitesi farklı sürüş durumlarına yanıt veren farklı diyotları açar ve kapatır.

Audi, edition one ile Audi Q3’ün son derece özel bir versiyonunu sunuyor. Bunlara bir dizi ekstra özellik dahil: Audi Sport jantlar, Matrix LED farlar ve dinamik sinyal ışıkları, iç tasarım seçenekleri ve çok daha fazlası.        

Daha Fazla Konfor ve Şıklık

Audi Q3 aracınızın dış görünüşünü istediğiniz gibi tasarlayın. İster gövde rengi, ister jantlar, isterse de far teknolojisi olsun: Farklı donanım seçeneklerini kullanarak Audi Q3’ünüzü hayallerinizin arabasına dönüştürebilirsiniz.

Sportiflik, konfor, tarz, işlevsellik; Audi’niz için isteğiniz ne olursa olsun birbirinden farklı kişiselleştirme seçenekleri sunuyor. Birbirinden farklı Audi donanım seçeneklerinin her biri yüksek kalitededir ve bunları ihtiyaçlarınıza göre istediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Audi Q3 ve Audi modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

Advertisement Advertisement Advertisement