Aramanızla ilgili bir sonuç bulamadık.

Otomobil Skoda Octavia

aramanızda 0 sonuç bulunmuştur.
Modelİlan BaşlığıYıl KM RenkFiyat İlan Tarihi Konum

SKODA OCTAVIA

Skoda Octavia, üst düzey tasarımı ile girdiği her ortamda fark yaratarak, dikkatleri üzerine çekmektedir. Kendine güvenen ve zarif bir görüntüye sahiptir. Skoda Octavia'nın en önemli detayı ise, güvenliği bütün detaylardan üstün tutmasıdır. Modelin en temel ilkesi, sizin ve sevdiklerinizin güvenliğini almaktır. Araç içerisinde bulunan önemli güvenlik sistemlerinin içerisinde, acil frenleme işlevli takip asistanı da bulunmaktadır. Bu sistem ise, yolculuk sırasında önünüzdeki tehlikeli durumları takip etmek için radar sensörü bulundurmaktadır. Ayrıca bu tehlikeli durumlar sırasında sizi uyarmakla kalmayıp, olası bir çarpışma durumunu algılaması durumunda, otomatik frenleme sistemini devreye sokacaktır. Model içerisinde bulunan yorgunluk takip sistemi ise, yolculuk sırasında sürekli  sizin yanınızda olacaktır. Yoğun ve koşuşturmacanın olduğu şehir yaşantısında, yolculuk sırasında dalgınlık veya dikkatsizlik olabilmektedir. İşte tam bu yolculuk sırasında, sizin yorulduğunuzu veya dikkatinizin dağıldığını algıladığı takdirde sizi uyararak, mola yapmanızı tavsiye edip dinlenmenizi önerecektir. Ayrıca model, kaza sonrası oluşabilecek muhtemel hasarı minimuma indirme adına fren sistemini etkinleştirecek, çoklu çarpışma frenine sahiptir. Model ayrıca, AFS özellikli LED ön farlara sahip olmaktadır. Bu sayede, aracın görünürlüğü de artmış olacaktır. Model, halojen ve bi-xenon sistemleri ile donatılmış durumdadır. LED ışıklar, modelin arka kısmında bulunmaktadır. AFS ile bi-xenon farlar ise, sürüş ve hava koşullarını göz önüne alarak çevrenin aydınlatmasını en üst seviyeye getirmektedir.

Skoda Octavia modelinde, geri görüş kamerası ve arka park sensörleri gibi sistemler de, sürücüye büyük ölçüde kolaylık sağlamaktadır. Bu sayede, sizin için büyük eziyet haline gelen geri dönüş manevraları oldukça kolay hale gelecektir. Model içerisinde bulunan diğer sistemler ise; yağmur sensörü, şerit takip asistanı, lastik basınç kontrol sistemi, yokuş kalkış destek sistemi, direksiyon yönlendirme sistemi, kaza sırasında yakıt akışını kesme sistemi veya kör nokta uyarı sistemlerine sahiptir.

Sitemiz Araçbul.com üzerinden, tek bir tık ile ikinci el Skoda Octavia fiyatına bakabilir ve dilediğiniz araçlar ile karşılaştırmalar yaparak seçim yapmanızı bir adım öteye taşıyabilirsiniz. Ayrıca sitemiz içerisinde bulunan ilanlar içerisinde ikinci el Skoda Octavia modelinin bütün detaylarına ulaşabilirsiniz. Sahibinden Skoda ilanlarına araçbul.com üzerinden ulaşabilirsiniz.