Aramanızla ilgili bir sonuç bulamadık.

Otomobil BMW 5 Serisi

aramanızda 0 sonuç bulunmuştur.
Modelİlan BaşlığıYıl KM RenkFiyat İlan Tarihi Konum

BMW 5 SERİSİ

Birçok renk seçeneği ile sunulan ve ikinci el piyasasında dahil tercih edilen model, ikinci el BMW 5 Serisi, her türlü durumda şıklığını ve zarafetini koruyarak, size sunmaktadır. BMW Markası'nın özelliklerini taşıyan model, atletik ve enerjik bir yapı ile otomobil severlerin gözdesi haline gelmektedir. Detayların her biri ile özenle ilgilenen 2018 BMW 5 Serisi modeli, sınıfındaki diğer otomobil modellerine liderlik yapmaktadır. Otomobil hareket halinde ya da değilken dahi güçlü olan halini korumaktadır. Ön tasarımda bulunan; böbrek ızgaralar ve farlar birbirleri ile uyum halinde ve ayrıca bağlantılı olmaktadır. Modelin tavan çizgisi, arkaya doğru eğimli ve alçak olmaktadır. Ön kısımdan daha gneiş olan arka kısım ise modelin yüksek performansını nitelemektedir. BMW 5 Serisi modelinde, Bowers & Wilkins Diamond surround ses sistemi bulunmaktadır. Ses sistemi sayesinde, siz ve sevdikleriniz olağanüstü bir ses kalitesi ile karşılaşmaktasınız. Uzun yolculuklarınız, Bowers & Wilkins Diamond surround ses sistemi sayesinde konser tadında geçecektir.

Atletik olmasının en önemli nedenlerinden biri güçlü motoru olan model BMW 5 Serisi, dinamik olmak söz konusu olduğundasınırları aşmaktadır.  BMW 530i xDrive, BMW 540i xDrive gibi BMW 5 Serisi - modellerinin sürüş performansları, sahip olduğu motora göre şekillenmektedir. Sürüş tecribelerini de siz yönlendirmek istiyorsanız, modelde bulunan Adaptive modunu kullanmanız yeterli olmaktadır. Ruh haliniz yada hava durumuna göre şeçebileceğiniz birçok sürüş modu bulunmaktadır. Comfort modu, verimliliğe yönelik bir sürüş modu olmaktadır. Eco-Pro modu ise, dinamik sürüşü hedeflemektedir. Adaptif sürüş modu ise, dinamik amortisör kontrolünü mevcut sürüş durumuna göre şekillendirme imkanını size tanıyacaktır. BMW 5 Serisi, teknolojik donanımları ve sürüş asistanları açısından da oldukça gelişkin olmaktadır. Bunun sayesinde, size ve sevdiklerinize ekstra konfor sağlanmış olacaktır. Model, Bluetooth ile kablosuz şarj edebilme özelliğine sahip olmaktadır. Bu durum günlük yaşantınızı kolaylaştıracak önemli bir özelliktir.

Araçbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, ikinci el BMW 5 Serisi fiyatı da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır. Sahibinden BMW ilanlarına araçbul.com üzerinden ulaşabilirsiniz.