satılık ikinci el toyota

Bu özelliği kullanmanız için izniniz gerekmektedir

tümü

kilometre
0 araç listelendi
sırala:
Marka Seri Model İlan Başlığı Yıl Km Renk Fiyat İlan Tarihi Konum

TOYOTA

Toyota 1933 yılında kurulmuş ve zamanla otomobil sektörünün devleri arasında yerini almıştır. Toyota Automatic Loom Şirketi'nin otomobil bölümü olarak faaliyetine başlayan Toyota, Japon hükümetinin de otomobil üretimini desteklemesi ile ivmesini arttırmıştır. Kurucusu, Toyota Automatic Loom Şirketi'nin kurucusunun mühendis olan oğlu, Kichiro Toyota'dır.  İlk üretimine sadece, 3 adet aerodinamil otomobil ile başlayan marka, daha sonrasında mini kamyon üretimine başladı. 1937 yılında, Toyota Automatic Loom  bünyesinden ayrılan Toyota Motor Corporation, artık bağımsız bir marak olarak karşımıza çıkmıştır. 

Bunun haricindee daha çok otomobil üretmeye başlayan Toyota, o dönemde oldukça fazla olan ABD üretimi otomobilleri bile geride bıraktı. Tam o döneme denk gelen Dünya Savaşı ile birlikte, Toyota sadece 200 adet araba üretebildi. Savaşın etkilerinin azalması ile birlikte, üretimi de artan Toyota, o dönemde büyük ses getiren ''SA'' tipi araç üretimininde oldukça başarılı oldu. Tam o döneme denk gelen Japonya Krizi ile birlikte, 1950'li yıllarda şirket kapanma noktasına geldi.  Bu döneme denk gelen ABD-KORE savaşı sırasında, ABD Toyota'dan kamyon sipariş etti. Bu durum Toyota'yı kapanmanın eşiğinden kurtaran olay oldu.  O dönem üretilen Toyota Crown, ihraç edilen ilk Japon üretimi araç oldu. Bu başarıları dalga dalga gelen Toyota, 2007 Yılı'nda dünyanın en büyük ikinci otobomil üretici ve 2008 Yılı'nda ise dünyanın en büyük otomobil üretici ünvanını hak etmiş oldu. Geçmişten bugüne başarılar ile dolu olan tarihi ile Toyota, bugün birçok kişiyi istihdam eden pazardaki yeri tartışılmaz bir marka haline gelmiştir.

Dünyada bu kadar yaygın olan Toyota araçlarına ve Araçbul.com aracılığı ile Toyota Kampanyalarına hakim olmanız mümkündür.

TOYOTA HILUX

Kendinize yol arkadaşı arıyorsanız doğru yerdesiniz. Toyota Hilux Şehrin her türlü tehlikesinden uzak hava ve yol durumunda sizi asla yarı yolda bırakmayacak şekilde dizayn edilmiş ve yine bu şekilde üretilmiştir. Model, gelişmiş pick - up özellikleri ile donatılmıştır. Şehir hayatına da kolayca adapte olabilen Hilux, sizinle her türlü maceraya da atılacaktır.

Donanım olarak da oldukça gelişen Toyota Hilux, geliştirilmiş süspansiyonları ile birlikte SUV olmanın her türlü özelliğini üzerinde taşıyan bir modeldir. Model; dayanıklılık, güç ve konforu bir araya getirmiştir. 3.2 çekme kapasitesine sahip olmaktadır. Ayrıca, römork savrulma kontrol sistemine de sahiptir. Bu sayede zor hava koşullarında dayanıklılığı artacaktır.

TOYOTA RAV-4

Toyota RAV-4 modeli, SUV ailesinin en göze çarpan üyeleri arasındadır. Girdiği her ortamda güçlü duruşu ile fark yaratan ve dikkat çekmeyi başaran Toyota RAV-4, şık bir görüntü ve gücü bir araya getirmektedir. Model sizi şehir içi ya da dışında sizi yarı yolda bırakmayacak fonksiyonlarla donatılmıştır.

Korkusuz olmanızı sağlayacak önemli bir faktör bir Toyota sahibi olmanızdır. Hybrid olması sayesinde model, daha düşük emisyon ile birlikte daha fazla güç ve performans sunmaktadır. Ayrıca Hybrid sistem, günlük yaşantınızın stresinden de bir kaçış yolu sağlayacaktır.

TOYOTA C-HR

Toyota C-HR, hibrit model otomobillerin içinde en gelişmiş olanıdır. Ayrıca model, 1.2 Benzinli Turbo motor seçeneğini de bünyesinde barındırmaktadır. Toyota C-HR modeli ayrıca, yüksek performans ve oldukça düşük olan yakıt tüketimi sağlayan, hafif ve kompakt elektrik motoruyla birlikte sürücülere, gelişmiş 1.8 litre benzinli motoru da sunmaktadır.

Toyota C-HR modelinin her detayı sizin konforunuz ve zevkiniz için özenle dizayn edilmiştir. Model üzerinde mükemmel dış dizayna ek ve onu tamamlar şekilde dizayn edilen bir iç mekan tasarımı mevcuttur. Modelin iç tasarımında; yüksek kalite ürünler kullanılmıştır.

TOYOTA LAND CRUISER PRADO

Toyota Land Cruiser Prado modeli 65 yılı aşkın geçmişi ile üstün kalitesi, dayanıklılığı ve güvenilirliği ile her zaman göz kamaştıran bir model olarak dikkat çekmiştir. Benzersiz arazi performansı ile lüksü ve prestiji bir araya getiren dizaynı araca güç katan detaylar arasında.

Günümüzün çağdaş ve daha sağlam bir dış dizayna sahip araçları arasında yer alan modelin dikkat çekici çizgilerinin bir önemi var: görüşü arttırmak için yeniden şekillendirilen kaputu ve maksimum koruma için yükseltilen ön üst ızgaraları sayesinde Land Cruiser modelinin gücünü ve tutkusunu siz de fazlasıyla hissedin.

Advertisement Advertisement