satılık ikinci el maserati levante

Bu özelliği kullanmanız için izniniz gerekmektedir

tümü

kilometre
0 araç listelendi
sırala:
Marka Seri Model İlan Başlığı Yıl Km Renk Fiyat İlan Tarihi Konum

MASERATİ

Maserati, İtalya menşeli olan bu firma geçmişte bir defa kapanmış olsa da harika bir geri dönüş yaparak piyasadaki yerini almıştır. Lüks araçlar üreten firma araç üretiminde tercihini daha çok sportif araçlardan yana kullanmıştır. Tavanı alçak yere sağlam basan sportif araçların yanına şimdilerde SUV tipi araçlar da üretmeye başlamıştır. Araçlarında sürekli kullandığı sportif tasarım tercihini SUV tipi araçlarında da bozmamış sportif bir SUV olamaz tezini çürütmüştür. Yüksek hızlara çıkabilen araçlarını güçlü şasi ve iskelet sistemiyle destekleyen araç güvenlik konusunda titiz davranmayı kendine ilke edinmiştir. Güçlü motorunun verdiği performansı şasi ve iskelet ile güvenliğe alan firma kullanıcılarına teknoloji desteği ile de yardımcı olmaktadır. Trafik işaretlerini tanıma, adaptif hız sabitleme, yol yardım sistemi, şeritte kalma yardımcısı, kör nokta yardımcısı, yokuş-iniş kalkış sistemleri, çevre görüş kamerası, çarpışma sistemi uyarıcı gibi bir çok teknoloji ile kullanıcıya güvenli, konforlu ve keyifli bir sürüş sunmaktadır. Multimedya konusunda dünya devlerinden Harman Kardon ve Bowers&Wilkins ile anlaşması bulunan Maserati araçlarında bulunun dev multimedya ekranıyla sürüş keyfinizi bir üst seviyeye çıkartmaktadır.

MASERATI LEVANTE

İlk olarak modelin isminin nereden geldiğini merak edenler için Maserati markası araçlarına dünyanın rüzgarlarının ismini vermiştir. 1963 yılında efsanevi Mistral ile başlayan marka ardından bunu Bora ve Khamsin takip etmiştir. Kısa süre önce ise Maserati markasının onur listesine Maserati Levante modeli de dahil olmuştur. Adının dayandığı rüzgar, Akdeniz boyunca eser ve bir anda hafif bir esintiden şiddetli bir fırtınaya dönüşebilir. Maserati SUV da benzer bir doğaya sahiptir, ancak gücünü her zaman kusursuzca kontrol altında tutabilmektedir. Maserati markasının grand touring geleneğinde, hız ve mesafe ne olursa olsun rahatınızı bozan hiçbir şey olamaz. Her bir Maserati araç olağanüstü performans ile tavizsiz lüks arasında mükemmel bir denge kursa da, GTS bunu yeni bir seviyeye taşmak için var.

Şık bir tasarıma ve duruşa sahip olan Maserati Levante GTS dünyanın her yerinde zorlu yol koşullarında, çöllerde ve buzların üzerinde test edilen bir modeldir. Bir Maserati modeline takılan en güçlü motorlardan birinin üzerine inşa edilmiştir: şimdiye kadar sadece markanın amiral gemisi olan Quattroporte GTS modeline ayrılmış olan 3,8 litrelik güçlü çift turbo V8 motor. Maserati SUV modellerin evrimindeki yeni aşama olan Levante GTS 0’dan 100 km/sa hıza 4,2 saniye içinde çıkmaktadır. Bu ham gücün incelikle işlenen haline verilen isimdir.

Advertisement Advertisement