satılık ikinci el jaguar

Bu özelliği kullanmanız için izniniz gerekmektedir

tümü

kilometre
0 araç listelendi
sırala:
Marka Seri Model İlan Başlığı Yıl Km Renk Fiyat İlan Tarihi Konum

JAGUAR

Jaguar uzun yıllardır sektörde olmanın verdiği tecrübeyi ve bilgi birikimini teknolojisini geliştirmek için kullanmaktadır. 1945'te kurulan firma geçmişten günümüze kadar kullanıcılarını sonuna kadar tatmin etmeyi başaran otomobiller üretmiştir. Araçlarında aerodinamik yapıyı kullanarak aracın gücünü arttırmakla kalmayıp yakıt tüketimini düşürmüş bununla birlikte yol tutuşu konusunda da aracı güçlendirmiştir. Araçlarında kullandığı iskeleti özel olarak tasarlayan Jaguar araç güvenlik testlerinden yüksek puanlar alarak bu işi ne kadar iyi yaptığını göstermiştir.

Kullanıcı isteklerini göz önüne alan marka yüksek performanslı araçlar üretmektedir. Ayrıca isteklerinin karşılığı olarak yazılımı ile farklı bir seviyeye çıkardığı motorlarını sunan Jaguar yakıt konusunda kullanıcılara farklı seçenekler sunmuştur. Otomotiv sektörünün yeni trendi olan ve çevreyi korumayı amaçlarken kullanıcılara yüksek performans verebilen yeni nesil elektrikli motorlarını da piyasaya sunan Jaguar, elektrikli motorların en büyük avantajlarından olan, araçlarının düşük ücretlere uzun mesafeler yapmasını sağlayan sistemini mükemmel bir şekilde ayarlamıştır. Yüksek performans, güvenlik ve çeşitliliği araç içinde konfor ile buluşturan Jaguar geniş iç hacimli araçlarında sürücülere yardımcı donanımları kullanarak sürüş kalitesini arttırmayı amaçlamıştır. Jaguar tüm bu alanlarda rakiplerine üstünlüğünü kabul ettirmiş ve piyasada kendini kanıtlamış bir firmadır.

JAGUAR F-PACE

Jaguar F-Pace, adaptif LED farlara da sahiptir. “J” Blade gündüz farları ile dikkat çeken model, gün ışığına yakın bir kaliteyi size sunmaktadır. Model iç tasarımında, spor otomobil duygusunu pekiştirmek adına birçok detaya sahiptir. Opsiyonel olarak sunulan, Performance koltuklar sportif görüntüyü sağlamıştır. Jaguar F-Pace, kendi sınıfında konfor açısından önemli bir yerde durmaktadır. Kalite ve konforu bir araya getiren model, modern İngiliz ustalığını esnek deri kumaş ile buluşturmaktadır. Güvenli ve dinamizme sahip bir araç istiyorsanız bo model tam da size göre. Ayrıca çevik ve sportif olan model, bu görüntüsünü Jaguar F-Type’a borçludur. Jaguar ailesinin en yeni modellerinden biri olan Jaguar F-Pace, aerodinamik özellikleri açısından da oldukça gelişmiş bir yapıya sahiptir. Modelin zengin görünümlü dış tasarımını pekiştiren damla şekli, sivrilen bir tavan ile birleşmektedir. Gelişmiş aerodinamik sisteme sahip olan model, Cd 0,341 gibi düşük değeriyle etkileyici bir sürtünme katsayısını da sizlere sunmaktadır.

JAGUAR E-PACE

Jaguar E-Pace, panoramik bir tavana sahiptir. Bu tavan ile de, içerisi ferah ve aydınlık olacaktır. Modelin sahip olduğu LED farlar, çarpıcı bir görütüyü size sunmaktadır. Hareketli yön göstergeleri ile sunulan bu farlar, aracın hareket yönünün algılanmasını kolaylaştıracaktır. Model, 21 inç jantları da bünyesinde bulundurmaktadır. Model, iç tasarımı ile fark yaratmaktadır. Çağdaş ve şık iç tasarım ögelerini bir araya getiren model, size mükemmel bir iç saklama alanı sunmaktadır. Jaguar E-Pace, kanatlı farları ile hem gece hem de gündüz harika bir görüş deneyimi sunar. Spor yapısını da, petek örgülü olan ızgarası ile desteklemektedir. Modele profilden bakıldığında, akıcı bir tavan da dikkat çekmektedir. Arkadan bakıldığında ise, LED stop lambalar dikkatleri üzerine çekmektedir.

JAGUAR I-PACE

Modelin oldukça belirgin olan ön tekerlek davlumbazları, arka difüzör ile de desteklenmektedir. Bu sayede ise, aracın ideal menzil ve dengesi sağlanmış olacaktır. Modelin dış tasarımında var olan güçlü ızgara, içe doğru eğimli bir şekle sahiptir. Böylece hava, motor kapağı hava girişine, oradan da maksimum verimlilik sağlamak için eğim verilmiş tavan çizgisi üzerinden dışarı çıkarak sürtünmeyi azaltacaktır. Jaguar I-Pace, geceleri hem sizin görüşünüzü arttıracak hem de otomobilin görünürlüğünü arttıracaktır. Siz de dinamik bir araç arıyorsanız Jaguar I-Pace modeli tam da size göre. Yenilikçi bir tasarıma sahip olan model, aerodinamik açısından oldukça gelişmiş bir sisteme sahip olmaktadır.

Advertisement Advertisement Advertisement