satılık ikinci el honda

Bu özelliği kullanmanız için izniniz gerekmektedir

tümü

kilometre
0 araç listelendi
sırala:
Marka Seri Model İlan Başlığı Yıl Km Renk Fiyat İlan Tarihi Konum

HONDA

Uzun yıllardan beri otomobil sektörünün devleri araısnda yer alan Honda motosiklet, otomobil, su motoru (gemi motoru, yat motoru, tekne motoru vb.), robot, güç üniteleri ve uçak üreten geniş çaplı bir firmadır. Otomobil sektöründe uzun süredir yer alan firma geçmişten gelen tecrübesini, teknolojik bilgi birikimini kullanarak sıra dışı araçlar üretmeye devam etmektedir. Her segmentte araç üreten firma geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Geniş ürün yelpazesine sahip olmasının bir avantajı da araçlarında kullanılan aksesuar ve teknoloji opsiyonunun daha fazla seçenek sunabilmesidir. Honda motorları konusunda piyasadaki söz sahiplerinden biridir. Yeni nesil hibrit teknolojili motorları da piyasada geniş bir kesime hitap etmektedir. Konforlu, güçlü ve yeni nesil teknoloji araçları zorlu koşullarda en iyisini yapmak için tasarlanmıştır. Araçlarında genel olarak geniş iç yapı, sessiz iç kabin, yüksek teknoloji motor ve kaliteli ön konsol ile sürüş deneyimine doyacaksınız.

HONDA CR-V

Şık bir tasarıma, geniş bir iç hacme ve aynı zamanda doğa ile iç içe olmak isteyen sürücüler için tasarlandı. Onlara her türlü maceranın kapısını açmaktadır. Model; keskin ve dinamik çizgilere, kompakt bir dizayna ve oldukça geniş aynı zamanda fonksiyonel bir iç hacme sahiptir. Otomobil, yolculuklarınızda yanınızda olmasını istediğiniz her şeyi bünyesine alabilecek genişliğe sahiptir. Honda CR-V, birbirine zıt gibi görünen birçok detayı bir araya getirerek, kendine has bir tarz ortaya çıkarmıştır. Ve bunlar birbirleri ile fonksiyonel olarak uyum içinde olmaktadır.

Honda CR-V iç kabin detayında oldukça fonsiyonel bir gösterge ekranına da sahiptir. Ayrıca Honda CR-V, kokpitinde de oldukça kaliteli kumaş ve dokuları kullanmıştır. CR-V Dynamic modelinde ise spor otomobillerde sıkça rastladığımız ve alıştığımız dikiş detaylı direksiyon ve turuncu dikişli koltuklar mevcuttur. Otomobil her detayında sizi ve sevdiklerinizin rahatını düşündüğünü hissettirmektedir.

HONDA HR-V

Honda HR-V modeli sizi yalnızca şehir yaşantısının stresinin azalmasına yardımcı olmayıp, aynı zamanda doğa ile iç içe olmak isteyen sürücülerinin yanında olarak, onlara her türlü maceranın kapısını açmaktadır. Model; keskin ve dinamik çizgilere, kompakt bir dizayna ve oldukça geniş aynı zamanda fonksiyonel bir iç hacme sahiptir. Otomobil, yolculuklarınızda yanınızda olmasını istediğiniz her şeyi bünyesine alabilecek genişliğe sahiptir. Honda HR-V, birbirine zıt gibi görünen birçok detayı bir araya getirerek, kendine has bir tarz ortaya çıkarmıştır. Ve bunlar birbirleri ile fonksiyonel olarak uyum içinde olmaktadır.

Honda HR-V modeli ile siz de yaşamak istediğiniz ana odaklanın. Gerisini o düşünür.

Model, direksiyon tasarımı ile de sürücü konforunu ne kadar önemsediğini ortaya koymaktadır. Honda HR-V modelindeki sürücü kabini tasarımı ile de her detaya kolayca ulaşmanızı sağlamaktadır. Model, oldukça fonsiyonel bir gösterge ekranına da sahiptir. Ayrıca Honda HR-V, kokpitinde de oldukça kaliteli kumaş ve dokuları kullanmıştır. HR-V Dynamic modelinde ise spor otomobillerde sıkça rastladığımız ve alıştığımız dikiş detaylı direksiyon ve turuncu dikişli koltuklar mevcuttur. Otomobil her detayında sizi ve sevdiklerinizin rahatını düşündüğünü hissettirmektedir.

Advertisement Advertisement Advertisement