satılık ikinci el audi

Bu özelliği kullanmanız için izniniz gerekmektedir

tümü

kilometre
1 araç listelendi
sırala:
Marka Seri Model İlan Başlığı Yıl Km Renk Fiyat İlan Tarihi Konum
Audi Q3 2014 Audi Q3 Q3 1.4 TFSI S-Tronic Audi Q3 2014 2014 43.898km Beyaz ₺1,218,000 20.11.2023 İstanbul / Kağıthane
Audi Q3 2014
₺1,218,000
Audi Q3 2014 Q3 1.4 TFSI S-Tronic
Benzinli
43.898km
150 hp
Yarı Otomatik
2014
6,2 L
ilan detayı

AUDİ

Global anlamda öncü markalardan birisi olan Audi Alman dinamizmine sahip bir otomotiv devi oalrak karşımıza çıkıyor. Kullanıcıya bir araçtan daha fazlasını vadeden marka Volkswagen grubuna bağlı bir markadır.  Kurucusu August Horch olan marka, ilk aracını 1901 tarihinde üretime başlamıştır. Ortaklıklarla faaliyetine devam eden Audi, 1910 yılında anlaşmazlıklar yüzünden ortaklıktan ayrılmış, ve Audi Markası'nı Horch yönetmeye başlamıştır. 1932 yılında ise DKW ve Wanderer şirketleri ile güçlerini de birleştirmiştir. Bu birleşme ile AUDİ Union oluşmuş ve oluşan markanın logosu olarak da bu 4 şirketi temsilen, 4 halka kullanılmıştır.

1900'lü yılların ortalarıan doğru 72 beygirlik sedanını piyasaya sürmüş ve 1970 yılında ise en büyük motorsiklet firması olan NSU ile bir ortaklığa imza attı. 1980 yılına gelindiğinde, Audi yüksek düzeyde bir turbo araç üretti ve piyasaya merhaba dedi. Quattro ismi verilen araç teknoloji anlamında bir zirve bir araç olarak karşımıza çıkmıştır. 2000 yıllarına gelindiğinde ise, AUDİ pazarda öneme sahip bir araç olmayı başarmıştır.

Audi quattro modelleri Audi toplam üretiminin yüzde 30'una ulaşmış durumda bir modeldir. Audi, şuana kadar seksenden fazla modeli ve kullandığı quattro teknolojisi ile dünyanın en saygın markaları arasında yer almaktadır. Bugüne geldiğimizde ise Audi markasının geleceğe yön vereceğini söyleyebiliriz.

AUDİ Q2

Audi Q2 modeli: Asistan sistemler açısından oldukça zengin olan model ve programlanabilir hız limitörüne sahiptir. Ayrıca Audi markası bu özellikleri ile rakiplerinden ayrılan özelliklere de sahiptir.

Audi markasının modelleri arasında olan Audi Q2, yenilikçi ve oldukça sportif bir tasarıma sahiptir. Qudi Q2 SUV ailesinin bir üyesi olmasının getirdiği bir ekstra konforu da bünyesinde barındırmaktadır. Audi Q2, her hava ve yol koşuluna uyum sağlayarak, uzun ve keyifli yolculuklarınızda sizi ve sevdiklerinizi yarı yolda bırakmıyor.

AUDİ Q5

Audi Q5 mdoeli Audi markasının sevilen modelleri arasında yer alır ve her türlü arazide sizi yarıyolda bırakmaz..

Dinamik, şık ve konforu bir araya getiren dizaynı ile otomobil severlerin gözdesi haline gelen model güçlü bir çekiş sistemine sahiptir. Öncü teknolojisi ile  Audi Q5, birçok fonksiyonun da öncüsü konumundadır.

Audi Q5, konforunuzu da sahip olduğu bütün detaylar ile desteklemektedir. Sıcak ve soğuk konforlu havalandırmaya, kişisel olarak ayarlanabilen koltuklara sahiptir.

AUDİ Q7

Audi Q7 modeli birçok özelliğinin yanında şeritten ayrılma uyarı sistemi ile dikkatleri üzerinde çeker. Sizin güveniniz için bir araçta olması gereken herşey bu araçata var.

Q7 modeli kaslı bir yapıya sahip olan modeli Audi Q7, buna rağmen oldukça hafiftir. Bu sayede çevik olma özelliğini de bünyesinde barındıran Q7, 3.0 TDI motora sahiptir. Audi Q7 modeli çok çabuk hızlanabilme kaasitesine sahiptir.

Audi Q7 modelinde seçebileceğiniz opsiyonel destek sistemleri de mevcuttur. Bunlara; geri görüş kamerası, hız sabitleme sistemi, yokuş destek asistanı, şeritten ayrılma uyarı sistemi ve şerit değiştirme yardımcısı örnek olarak verilebilir.

AUDİ Q8

Siz de bir otomobilden daha fazlasını istiyorsanız Audi Q8 modeli tam size göre. Size otomobilden daha fazlasını vadeden model sizlere daha fazla mekan sunarken aynı zamanda, şıklık ve konforu da sunarak ayrıcalık yaratmaktadır. Audi Q8, size kendi kişisel alanınızı oluşturabileceğiniz bir otomobil imkanı da sunar.

Araç özellikleri arasında asistan sistemler dikkat çeker.Bunlara da; 360 derece kamera sistemi , geri görüş kamerası, şerit değiştirme asistanı, araçtan iniş uyarısı ve arka çapraz trafik asistanı örnek verilmektedir.

Advertisement Advertisement