Austral Alev Kırmızısı Austral Demir Mavi Austral İnci Beyazı Austral Mineral Gri Austral Yıldız Siyahı
Renault Renault

Austral

min. ₺1,605,000
maks. ₺1,987,900
Otomatik Hibrit
Techno 1.3 mild hybrid 160 hp
Bagaj Hacmi 575 L
Otomatik Hafif Hibrit
Techno Esprit Alpine 1.3 mild hybrid 160 hp
Ortalama Yakıt Tüketimi 6.3 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 575 L
Otomatik Hibrit Benzin
Techno Esprit Alpine1.2 E-Tech full hybrid 200 hp
Ortalama Yakıt Tüketimi 4.8 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 500 L
ücretsiz teklif al

video

YENİ Renault Austral | Android tabletli araba
Satın Alınabilecek En İyi Araba Mı? | Renault Austral
Yeni Renault Austral - Test Sürüşü - TR Inceleme
Renault Austral E-Tech full hybrid
RENAULT AUSTRAL gece - ÇILGIN LED ışıklar & ORTAM aydınlatması
Yeni Renault Austral E-Tech | Tam Hibrit | 200 bg

galeri

Austral Austral Austral Austral Austral Austral Austral Austral Austral Austral Austral Austral Austral Austral Austral Austral Austral Austral Austral Austral Austral Austral Austral Austral Austral Austral Austral Austral Austral Austral Austral Austral Austral Austral Austral Austral Austral Austral Austral Austral Austral Austral Austral Austral Austral Austral Austral Austral Austral Austral Austral Austral Austral Austral Austral Austral Austral Austral Austral Austral Austral Austral Austral

kullanıcı yorumları

  • MisafirAustral 06/02/2024 20:39
  • MisafirAustral 02/04/2024 11:32
  • MisafirAustral 30/05/2024 19:50

Renault Austral

Renault Austral, Renault tarafından 2022 yılı itibariyle üretimine başlanan kompakt crossover SUV gövde tipinde bir araçtır. Aracın tanıtımı 2022 Paris Otomobil Fuarı'nda gerçekleştirildi. Aracın adı Latince "australis" kelimesinden türetilmiştir.

Renault Austral modelinde standart olarak sunulan güvenlik özellikleri; sürücü, ön yolcu, yan ve perde hava yastıkları, orta konsol hava yastığı, anti blokaj fren sistemi (ABS), elektronik denge programı (ESC), acil fren destek sistemi (EBA), elektronik patinaj önleme sistemi (ASR), hız sınırlayıcı ve hız sabitleyici (cruise control), lastik basıncı takip sistemi (TPMS), ön, arka ve yan park sensörü, e-call, şerit takip sistemi (LKA) ve trafik işaretleri tanıma sistemi (TSR) gibi özellikler yer alıyor.

Renault Austral modelinde iç ve dış donanımında standart olarak sunulan özellikler ise; alpine tasarım alcantara koltuklar, alpine tasarım deri direksiyon, dinamik ambiyans aydınlatması, alüminyum spor pedallar, ayarlanabilir el desteği, 6 yönlü ayarlanabilir sürücü ve ön yolcu koltuğu, arkamys auditorium ses sistemi, led sinyalli yıldız siyah yan aynalar, elektrikli ayarlanabilir, otomatik katlanır, ısıtmalı yan aynalar, karartılmış arka camlar, siyah tavan barı, köpekbalığı anten, alpine F1 tasarımlı ön tampon, alpine tasarım siyah dış detaylar, otomatik yanan farlar ve çerçevesiz elektrokrom dikiz aynası gibi özellikler yer alıyor.

Renault Austral modelinde diğer özellikler ise; çift bölgeli otomatik klima, yağmur sensörü, anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemi, 12,3" dijital gösterge ekranı, kablosuz Apple CarPlay ve Android Auto gibi özellikler yer alıyor.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Renault Austral ve Renault modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×    
Advertisement