Marvel R Metalik Gri Marvel R Gümüş Metalik Marvel R Metalik Kırmızı Marvel R Metalik Beyaz Marvel R Metalik Mavi Marvel R Metalik Siyah
MG MG

Marvel R

min. ₺3,699,000
maks. ₺3,699,000
Otomatik Elektrikli
Performance 70 kWh (288 bg) 4WD Electric
Ortalama Yakıt Tüketimi 20.9 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 357 L
ücretsiz teklif al

galeri

Marvel R Marvel R Marvel R Marvel R Marvel R Marvel R Marvel R Marvel R Marvel R Marvel R Marvel R Marvel R Marvel R Marvel R Marvel R Marvel R Marvel R Marvel R Marvel R Marvel R Marvel R Marvel R Marvel R Marvel R Marvel R Marvel R Marvel R Marvel R Marvel R Marvel R Marvel R Marvel R Marvel R Marvel R Marvel R Marvel R Marvel R Marvel R Marvel R Marvel R Marvel R Marvel R Marvel R Marvel R Marvel R Marvel R Marvel R Marvel R Marvel R Marvel R Marvel R Marvel R Marvel R Marvel R Marvel R Marvel R Marvel R Marvel R Marvel R Marvel R

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Marvel R hakkında sen ne düşünüyorsun?

MG Marvel R

MG Marvel R modelinin dışarıdan baktığınızda, LED farlar ve LED arka stop lambalarının ilk dikkat çeken özelliklerden birisi. Bu LED farlar, hem görsel açıdan şık bir görünüm sunarken hem de gece sürüşlerinde daha iyi görüş alanı sağlar. Ayrıca, gündüz farlarının da bulunuyor. Bu özellikler, sürüş güvenliğini artıran ve aracın estetik görünümünü tamamlayan önemli detaylardır. Ayrıca, tavan kısmında uzun bir sunroof bulunması, aracın iç mekanına doğal ışık girmesini sağlar ve iç mekanın ferah ve aydınlık olmasına katkıda bulunur. Bu sunroof, karartılmış camla kaplı olduğundan sürücü ve yolcuları rahatsız etmez ve sürüş deneyimini daha keyifli hale getirir.

Aracın içine bindiğinizde sizi ilk karşılayan büyük bir dokunmatik multimedya ekranı bulunmaktadır. Bu multimedya ekranı sayesinde aracın her detayını görebilir, aynı zamanda hava durumunu kontrol edebilir, saati takip edebilir ve müzik dinleyebilirsiniz. Direksiyon üzerindeki düğmeler sayesinde elinizi direksiyondan ayırmadan multimedya ekranında değişiklikler yapabilirsiniz. Ayrıca, kadran da bir hayalet ekrana dönüşmüş durumda, bu da sürüş deneyiminizi daha pratik hale getiriyor.

MG Marvel R, tamamen elektrikli bir motora sahiptir ve etkileyici özelliklere sahiptir. Elektrikli motor, 280 beygir üretebilir ve 255 Nm tork sağlar. Otomobil, 200 km/sa sürüş yapabilirken, 402 km'ye kadar yol kat edebilir.  0'dan 100 km/sa sadece 8.9 saniyede ulaşabilir. Ayrıca, tek bir şarjla Şarj süresi standart şarj cihazı ile 11 saatken, hızlı şarj seçeneğiyle bu süre sadece 43 dakikaya kadar düşmektedir.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, MG Marvel R ve MG modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×    
Advertisement Advertisement Advertisement