Aramanızla ilgili bir sonuç bulamadık.

SUBARU

Günümüzde Toyota Markası ile kardeş konumunda olan Subaru bir Japon firması olma özelliği taşımaktadır. Subaru markasına tarihsel açıdan baktığımızda, 1953 yılına kadar gitmek mümkündür. Subaru Markası'nın kurucusu, Fuji Heavy Industries şirketidir. Şuan da Subaru'nun ana firması durumunda olan Fuji Heavy, Toyota ile yakı ilişkiler içindedir. Bu yüzdendir ki, Subaru ile kardeş konumunda olmaktadır. Şuanda Toyota, Fuji Heavy'nin %16,5'lik hissesini elinde bulundurmaktadır.  Subaru Markası'nın kurucusu ise, Kenji Kita'dır. Subaru Markası'nın logosunda bir Japon yıldızı bulunmaktadır. Zaten Subaru'nun kelime anlamı da Japonca'da, Ülker Yıldız Kümesidir. Subaru'nun logosunda bulunan 6 yıldız, 6 Japon araba üreticisinin birleşmesi üzerine, bu 6 Japon araba üreticisini temsil etmektedir. Subaru Markası otomobilleri en çok çevreci olma özelliği ile tercih edilmektedir. Dünya çapında oldukça tercih edilen marka, Türkiye'de de otomobil severlerin gözdeleri arasındadır. Markanın tercih edilmesinde, güvenliğe önem vermesi, kaliteli malzemeler kullanması ve bütçe dostu olması önemli yerde durmaktadır. Ayrıca marka birçok yeniliğe imza atması ile de otomobil dünyasında kritik bir noktada durmaktadır.  Örneğin, dört çeker otomobili  ilk kez 1954 yılında üreten Subaru, 1966 yılında da Boxer motor teknolojisini geliştirdi.

Günümüzde tercih edilen markalar arasında üst sıralarda yer alan Subaru modellerine ve Subaru kampanyalarına araçbul.com aracılığı ile ulaşmanız mümkündür. Ayrıca Subaru fiyat listesini de bünyesinde bulunduran sitemiz, bu sayede sizlere fiyatları ve modelleri kıyaslama olanağı vererek, en doğru ve size en uygun modeli bulmanıza yardımcı olmaktadır.

SUBARU BRZ

Subaru BRZ, tamamen sürüşün keyifli bir hale gelmesi için tasarlanmış ve üretilmiş bir modeldir. Model yeni nesil, Boxer motoruna sahip olmaktadır. Bu sayede, otomobilin hassasiyeti artmaktadır.

2021 Subaru BRZ, tamamen sürüşün keyifli bir hale gelmesi için tasarlanmış ve üretilmiş bir modeldir. Model yeni nesil, Boxer motoruna sahip olmaktadır. Bu sayede, otomobilin hassasiyeti artmaktadır. Modelde bulunan motor, 200 beygir gücündedir. Bu sayede, istediğiniz gücü motorunuz size verecektir.

Ayrıca, çevreye daha az zarar verme özelliğine de sahip olmaktadır. Model ayrıca, düşük bir ağırlık merkezine de sahip olmaktadır. Bu sayede otomobilin yol tutuşu mükemmel bir seviyeye gelmiştir.