Opel Astra HB

Opel Astra HB

4 Versiyon

₺241.900 - ₺374.900

İncele

OPEL ASTRA

2020 Opel Astra modeli, gelmiş geçmiş Opel modelleri arasında en iyilerinden olmaktadır. Oldukça fonksiyonel ve geniş olan otomobil, dış tasarımı ile de fark yaratmaktadır. 2019 Opel Astra modelinin iç ve dış tasarımında dikkat çeken donanımları; Arka spoyler, Gövde rengi kapı kolları, Elektrikli, ısıtmalı ve gövde rengi yan aynalar, Elektrikli, ısıtmalı ve Siyah renkli yan aynalar, Elektrikli katlanır yan aynalar, Krom kaplı üst cam çerçevesi, Siyah renkli tavan, Gümüş renkli tavan rayları, Siyah iç tavan kaplaması, Koyulaştırılmış arka camlar ve Krom kaplı kapı eşikleri olmaktadır. Otomobil, eşsiz bir sürüş deneyimi sunacaktır. Sürücünün kolay bir sürüş gerçekleştirmesini sağlamak isteyen modelin bünyesinde; Hız Sabitleyici (Cruise Control), Yol Bilgisayarı, Lastik Basıncı Takip Sistemi, Ön sis farları, LED gündüz farları, LED arka farlar, IntelliLUX® LED Matrix Ön Farlar, Otomatik Far Yükseklik Ayarı, 9 Farklı Otomatik Aydınlatma Modu, Uzun Far Asistanı, Park Sensörü (arka), Park Sensörü (ön ve arka), Yağmur Sensörü, Işığa duyarlı otomatik kararan iç dikiz aynası, Otomatik Yanan Farlar (Tünel algılama özelliği), Düşük hızlarda çarpışmayı hafifleten otomatik fren özelliği ile Ön Çarpışma İkazı, Şerit koruma özelliği ile Şerit İhlali Uyarı Sistemi, Takip Mesafesi Göstergesi, Trafik İşareti Tespit Sistemi ve Geri Görüş Kamerası bulunmaktadır.

Opel modeli, ailenizle tercih edeceğiniz uzun yolculuklarda dahi konforlu ve en önemlisi güvenli olmanızı sağlamaktadır. Bu amaçla modelin sahip olduğu güvenlik ve konfor özelliklerine; Arka koltuklarda ISOFIX çocuk koltuğu sabitleme düzeneği, 2 yönlü ön koltuk kafalıkları, Adaptif fren lambaları, Arka kapılarda çocuk kilidi, Katlanabilir Pedal Sistemi (PRS) ve Hırsızlığı önleyici alarm sistemi, Ön koltuk ısıtması, Ön koltuk soğutması, Arka koltuk ısıtması, Arka koltuklar için 2 adet USB girişi, Masaj özelliği (sürücü koltuğu), Hafıza özelliği (sürücü koltuğu), Direksiyon simidi ısıtması, Elektrikli ön ve arka camlar, Uzaktan kumandalı merkezi kilit ve Ön ve arka okuma lambaları örnek verilebilmektedir.

Araçbul.com, Araçbul.com, Opel Astra fiyatları dahil birçok marka ve otomobilin fiyat listelerine sahip olmaktadır. Sitemiz, modellerin özellik ve fiyatlarını karşılaştırma özelliğini de sizlere sunmaktadır. Bu sayede size sadece, hayalinizdeki otomobili seçmek kalmaktadır.