BMW Logo BMW

2 Serisi Active Tourer Hibrit

min. ₺2,263,800
maks. ₺2,330,800
Otomatik Hafif Hibrit
Luxury Line 220i Mild Hybrid-Benzin 1.5 170 BG
Hızlanma 8.1 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 280 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 5.9 L 100 km'de
Motor Gücü 170 hp
Bagaj Hacmi 415 L
Otomatik Hafif Hibrit
M Sport 220i Mild Hybrid-Benzin 1.5 170 BG
Hızlanma 8.1 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 280 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 5.9 L 100 km'de
Motor Gücü 170 hp
Bagaj Hacmi 415 L
ücretsiz teklif al

donanım özellikleri

Dış Donanım opsiyonel yok var
Luxury Line M Sport
Adaptif Led Farlar
Panoramik Cam Tavan
Otomatik Uzun Far Fonksiyonu
BMW Live Cockpit Professional
Konfor Erişim Sistemi
İç Donanım opsiyonel yok var
Luxury Line M Sport
Katlanır Arka Koltuklar
Elektrikli Ve Hafızalı Sürücü Koltuğu
Güneş Korumalı Arka Camlar
Akıllı Telefon Arayüzü
Konfor opsiyonel yok var
Luxury Line M Sport
Arka Koltuk Ayarı
Güvenlik opsiyonel yok var
Luxury Line M Sport
Alarm Sistemi
Park Asistanı
Park Asistanı Plus
Multimedia opsiyonel yok var
Luxury Line M Sport
Kablosuz Şarj Sistemi
Bilgi Sistemi opsiyonel yok var
Luxury Line M Sport
Sürüş Asistanı

galeri

2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit
tümünü gör

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. 2 Serisi Active Tourer Hibrit hakkında sen ne düşünüyorsun?

Sıkça Sorulan Sorular

Otomobil sektöründe sürekli değişen fiyatlar sebebiyle fiyatı ve özellikleri en çok merak edilen otomobillerden biri BMW 2 Serisi Active Tourer Hibrit. En dolu paketinin fiyatı M Sport 220i Mild Hybrid-Benzin 1.5 170 BG – ₺2,330,800 ve en boş paketi ise Luxury Line 220i Mild Hybrid-Benzin 1.5 170 BG -₺2,263,800’dir.
 

  • Versiyon İsmi Fiyatı
    Luxury Line 220i Mild Hybrid-Benzin 1.5 170 BG ₺2,263,800
    M Sport 220i Mild Hybrid-Benzin 1.5 170 BG ₺2,330,800

1. Yakıt Tüketimi

BMW 2 Serisi Active Tourer Hibrit 100 kilometrede ortalama 5.9 L  litre yakıt tüketiyor.

2. Bagaj Hacmi

BMW 2 Serisi Active Tourer Hibrit 415 L litre bagaj hacmi ile karşımıza çıkıyor.

3. "BMW 2 Serisi Active Tourer Hibrit Nasıl Araba?" sorusunun cevabı tamamen siz kullanıcılarımızda saklı. Kişisel tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre size en uygun aracı sitemiz üzerinden seçebilirsiniz.

4. BMW 2 Serisi Active Tourer Hibrit modelinin tüm donanım özelliklerini ve teknik özelliklerini daha detaylı incelemek için BMW 2 Serisi Active Tourer Hibrit sayfamızda sizleri bekliyor olacağız.

BMW 2 Serisi Active Tourer Hibrit modelinin kullanıcı yorumları ve merak edilen tüm soruları için BMW 2 Serisi Active Tourer Hibrit sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

BMW 2 Serisi Active Tourer Hibrit Yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. 2 Serisi Active Tourer Hibrit hakkında sen ne düşünüyorsun?

BMW 2 Serisi Active Tourer

BMW 2 Serisi Active Tourer modeli, özgürlük ve dinamikliği aynı anda sunmaktadır. Model, tasarım dili ile eşsiz bir otomobil olmaktadır. Sportif tarzı şıklık ve güç ile destekleyen  BMW 2 Serisi Active Tourer, size mükemmel bir sürüş deneyimi sunacaktır. Modelin tavanı kapalı ile iç ambiyansı oldukça etkileyicidir. Modelde, gelişmiş akustik konforu da bulunmaktadır. Modelin uzatılmış kama biçiminde bir dış hattı bulunmaktadır. Modelin dinamik tasarımı olduça güçlüdür. Model çarpıcı omuz çizgisi ile de girdiği her ortamda fark yaratarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Modelin sportif ruhu en çok ön tasarım dilinde belirginleşmektedir. Çift böbrek ızgaralar ve aerodinamik açıdan iyileştirilen büyük hava girişleri modelin dikkat çekici detaylarıdır. Modelin dış tasarımındaki bir diğer önemli nokta ise jantlarıdır. Dinamik ve hafif alaşım jantlar modelin spor olan tarzını belirginleştirmektedir. Standart modelde 16 inçlik jantlar bulunurken 17 inç jantlarda seçenekler arasında mevcuttur. Jantların kalitesi yol tutuşunu arttıracak önemli bir detay olmaktadır.

BMW 2 Serisi Active Tourer modelinin arka tasarımı, krom-kaplama egzoz çıkışına sahip olmaktadır. Tavan açıkken ön cama yansıyan açık görüş ise bir diğer fark yaratan detay olarak karşımıza çıkmaktadır. Modelde, işletim sistemi de önemli bir detay olarak karşımıza çıkmaktadır. 8.8 inç kontrol ekranı; bilgi, eğlence, iletişim ve navigasyon gibi fonksiyonları kontrol etmenizi sağlayarak, araç üzerindeki sürücü hakimiyetini de artırmayı amaçlamaktadır. Modelde üç kollu siyah deri direksiyon bulunmaktadır. Entegre olarak birçok işlevi kontrol tuşlarına sahip direksiyon, hem kontrol hem de konfor açısından size mükemmel bir sürüş deneyimi yaşatacaktır.

BMW 2 Serisi Active Tourer, aksesuarları açısından da oldukça zengindir. Kıyafet asmak için üniversal askı, kusursuz kumaş paspaslar önemli detaylar olarak karşımıza çıkmaktadır. Model, güçlü bir motora ve gelişmiş bir süspansiyona sahip olmaktadır.  Modelde var olan gelenekse arkadan itiş sistemi, otomobile çeviklik kazandırmaktadır. Adaptif M süspansiyon ise, sürüş stilinize ve yol koşullarına göre ayarlanacaktır. BMW 2 Serisi Active Tourer; 8 ileri Stepronic şanzımana sahip olmaktadır. Bu sayede, vites oranları ve minimize edilmiş olan devir aralıkları ile daha iyi bir vütes değişimine sahip olacaksınızdır. BMW 2 Serisi içinde bulunan BMW M240i Active Tourer ise, M Performance TwinPower Turbo sıralı 6 silindirli benzinli motoru ile fark yaratmaktadır. Bu sayede otomobil, etkileyici hızlanma ve net bir çevikliği sürücüye sunmaktadır.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, BMW 2 Serisi Active Tourer ve BMW modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

Advertisement Advertisement