Audi Logo Audi

RS E-Tron GT

min. ₺5,945,631
maks. ₺5,945,631
Otomatik Elektrikli
Quattro 93.4 kWh (530 BG)
Hızlanma 3.3 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 640 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 21.8 L 100 km'de
Motor Gücü 530 hp
Bagaj Hacmi 350 L
ücretsiz teklif al

donanım paketleri

RS E-Tron GT Quattro 93.4 kWh (530 BG) Otomatik , Elektrikli, ,

galeri

RS E-Tron GT RS E-Tron GT RS E-Tron GT RS E-Tron GT RS E-Tron GT RS E-Tron GT RS E-Tron GT RS E-Tron GT RS E-Tron GT RS E-Tron GT RS E-Tron GT RS E-Tron GT RS E-Tron GT RS E-Tron GT RS E-Tron GT RS E-Tron GT RS E-Tron GT RS E-Tron GT RS E-Tron GT RS E-Tron GT RS E-Tron GT
tümünü gör

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. RS E-Tron GT hakkında sen ne düşünüyorsun?

Sıkça Sorulan Sorular

Otomobil sektöründe sürekli değişen fiyatlar sebebiyle fiyatı ve özellikleri en çok merak edilen otomobillerden biri Audi RS E-Tron GT. En dolu paketinin fiyatı Quattro 93.4 kWh (530 BG) – ₺5,945,631 ve en boş paketi ise Quattro 93.4 kWh (530 BG) -₺5,945,631’dir.
 

  • Versiyon İsmi Fiyatı
    Quattro 93.4 kWh (530 BG) ₺5,945,631

1. Yakıt Tüketimi

Audi RS E-Tron GT 100 kilometrede ortalama 21.8 L  litre yakıt tüketiyor.

2. Bagaj Hacmi

Audi RS E-Tron GT 350 L litre bagaj hacmi ile karşımıza çıkıyor.

3. "Audi RS E-Tron GT Nasıl Araba?" sorusunun cevabı tamamen siz kullanıcılarımızda saklı. Kişisel tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre size en uygun aracı sitemiz üzerinden seçebilirsiniz.

4. Audi RS E-Tron GT modelinin tüm donanım özelliklerini ve teknik özelliklerini daha detaylı incelemek için Audi RS E-Tron GT sayfamızda sizleri bekliyor olacağız.

Audi RS E-Tron GT modelinin kullanıcı yorumları ve merak edilen tüm soruları için Audi RS E-Tron GT sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Audi RS E-Tron GT Yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. RS E-Tron GT hakkında sen ne düşünüyorsun?

Audi RS E-Tron GT

Audi RS e-tron GT'de ki her şey iç mekanın işlevsel merkezine odaklanmış durumdadır. Heykelsi tasarım, bir gran turismo'nun dinamik orantılarını bir Audi RS modelinin benzersiz özellikleriyle birleştirmeyi sağlıyor. 2022 Audi RS e-tron GT opsiyonel karbon tavanı, karbon fiber takviyeli polimerden yapımı sağlanmıştır. Yüksek teknoloji ürünü malzeme son derece hafiftir.

Akıllı termal yönetim sayesinde, arka arkaya birden fazla sprint için bile performansın parıldamasına olanak sağlar. Bir otomobili yeniden yorumlama tutkusu, aerodinamik performanstan ilham alan sade tasarımına da yansıtıyor. Aşamalı lüks, duygularla dolu bir sürüş deneyimini daha da yoğunlaştırmak için güzel bir deneyim sunar. Kırmızı RS tasarım paketi, ekspres kırmızı renkte kontrast oluşturan dikişlerle aracın iç kısmına çarpıcı vurgu yapar.

Animasyonlu ışık şeridi arka kısmın tüm genişliği boyunca oluşur. Dış kenarlarında aydınlatma ünitelerinin kendi içindeki ayrı V şekilli LED segmentleri ile kaplıdır. Bu çift geri vites lambası ve gösterge işlevi Audi için ilk kez kullanılmıştır.