Volkswagen Logo Volkswagen

Crafter Servis

min. ₺2,168,000
maks. ₺2,244,000
Manuel Benzinli
Comfortline 2.0 TDI (16+1) ELWB HR 163 PS 4.9T
Hızlanma 0.0 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 410 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 10.1 L 100 km'de
Motor Gücü 163 hp

Manuel Dizel
Comfortline 2.0 TDI (19+1) ELWB HR 163 PS 4.9T
Hızlanma 0.0 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 410 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 10.1 L 100 km'de
Motor Gücü 163 hp

ücretsiz teklif al

renk

Crafter Servis Indiyum Gri Indiyum Gri
Crafter Servis Okyanus Mavisi Okyanus Mavisi
Crafter Servis Ontario Yeşil Ontario Yeşil
Crafter Servis Refleks Gümüş Refleks Gümüş
Crafter Servis Sedefli Siyah Sedefli Siyah
Crafter Servis Şeker Beyazı Şeker Beyazı
Crafter Servis Vişne Kırmızısı Vişne Kırmızısı

galeri

Crafter Servis Crafter Servis Crafter Servis Crafter Servis Crafter Servis Crafter Servis Crafter Servis Crafter Servis Crafter Servis Crafter Servis Crafter Servis Crafter Servis Crafter Servis Crafter Servis Crafter Servis Crafter Servis Crafter Servis Crafter Servis Crafter Servis Crafter Servis Crafter Servis Crafter Servis Crafter Servis
tümünü gör

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Crafter Servis hakkında sen ne düşünüyorsun?

Sıkça Sorulan Sorular

Otomobil sektöründe sürekli değişen fiyatlar sebebiyle fiyatı ve özellikleri en çok merak edilen otomobillerden biri Volkswagen Crafter Servis. En dolu paketinin fiyatı Comfortline 2.0 TDI (19+1) ELWB HR 163 PS 4.9T – ₺2,244,000 ve en boş paketi ise Comfortline 2.0 TDI (16+1) ELWB HR 163 PS 4.9T -₺2,168,000’dir.
 

  • Versiyon İsmi Fiyatı
    Comfortline 2.0 TDI (16+1) ELWB HR 163 PS 4.9T ₺2,168,000
    Comfortline 2.0 TDI (19+1) ELWB HR 163 PS 4.9T ₺2,244,000

1. Yakıt Tüketimi

Volkswagen Crafter Servis 100 kilometrede ortalama 10.1 L  litre yakıt tüketiyor.

2. Bagaj Hacmi

Volkswagen Crafter Servis  litre bagaj hacmi ile karşımıza çıkıyor.

3. "Volkswagen Crafter Servis Nasıl Araba?" sorusunun cevabı tamamen siz kullanıcılarımızda saklı. Kişisel tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre size en uygun aracı sitemiz üzerinden seçebilirsiniz.

4. Volkswagen Crafter Servis modelinin tüm donanım özelliklerini ve teknik özelliklerini daha detaylı incelemek için Volkswagen Crafter Servis sayfamızda sizleri bekliyor olacağız.

Volkswagen Crafter Servis modelinin kullanıcı yorumları ve merak edilen tüm soruları için Volkswagen Crafter Servis sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Volkswagen Crafter Servis Yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Crafter Servis hakkında sen ne düşünüyorsun?

Volkswagen Crafter Servis 

İş dünyası için konfor ne kadar önemliyse, Volkswagen Crafter Servis için de o kadar önemli. Benzersiz özellikler ve konfor bir yolculuk için gerekli tüm altyapı Yeni Crafter Servis’te. Yeni Crafter Servis koltuğuna oturan yolcular, yolun nasıl geçtiğini anlamıyor. Trafik sıkışıklığında ya da uzun yolculuklarda, Yeni Crafter Servis’in sunduğu üst düzey konforla rahatlarına bakıyor.

Direksiyonun başına geçtiğinizde ihtiyacınız olan her şeyin üzerinde olduğunu göreceksiniz. Sürüşünüzü etkilemeyecek şekilde tasarlanan ön konsolu, son derece kullanışlı ve rahat. Yenilenen iç tasarımı, ergonomik koltuklarıyla da yolculuklar daha keyifli.

Volkswagen Crafter Servis üzerinde yer alan ErgoComfort körüklü sürücü koltuğu ile konforlu bir sürüş deneyimi sizleri bekliyor. Araç üzerinde bulunan GR Sertifikalı, 14 farklı yöne ayarlanabilen, sırt, bel, baldır desteği gibi birçok konforlu kullanım özelliği sunuyor.

Crafter Servis modelinde motor suyuyla çalışan özel ısıtma sistemi ve üfleme fanları sayesinde yolcu bölümünde daha hızlı ve etkin ısıtma alanını sizlere sağlıyor.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Volkswagen Crafter Servis ve Volkswagen modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

Advertisement Advertisement Advertisement