Volkswagen Logo Volkswagen

Crafter Servis

min. ₺775,000
maks. ₺806,500
Manuel Dizel
Comfortline 2.0 TDI (19+1) ELWB HR 177 PS
Ortalama Yakıt Tüketimi 9.3 L 100 km'de
Motor Gücü 177 hp

Manuel Dizel
Comfortline 2.0 TDI (16+1) ELWB HR 177 PS
Ortalama Yakıt Tüketimi 9.3 L 100 km'de
Motor Gücü 177 hp

ücretsiz teklif al

galeri

Crafter Servis Crafter Servis Crafter Servis Crafter Servis Crafter Servis Crafter Servis Crafter Servis Crafter Servis Crafter Servis Crafter Servis Crafter Servis Crafter Servis Crafter Servis Crafter Servis Crafter Servis Crafter Servis Crafter Servis Crafter Servis Crafter Servis Crafter Servis Crafter Servis Crafter Servis Crafter Servis

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Crafter Servis hakkında sen ne düşünüyorsun?

VOLKSWAGEN CRAFTER SERVİS

İş dünyası için konfor ne kadar önemliyse, 2022 Volkswagen Crafter Servis için de o kadar önemli. Benzersiz özellikler ve konfor bir yolculuk için gerekli tüm altyapı Yeni Crafter Servis’te. Yeni Crafter Servis koltuğuna oturan yolcular, yolun nasıl geçtiğini anlamıyor. Trafik sıkışıklığında ya da uzun yolculuklarda, Yeni Crafter Servis’in sunduğu üst düzey konforla rahatlarına bakıyor.

Direksiyonun başına geçtiğinizde ihtiyacınız olan her şeyin üzerinde olduğunu göreceksiniz. Sürüşünüzü etkilemeyecek şekilde tasarlanan ön konsolu, son derece kullanışlı ve rahat. Yenilenen iç tasarımı, ergonomik koltuklarıyla da yolculuklar daha keyifli.

Volkswagen Crafter Servis üzerinde yer alan ErgoComfort körüklü sürücü koltuğu ile konforlu bir sürüş deneyimi sizleri bekliyor. Araç üzerinde bulunan GR Sertifikalı, 14 farklı yöne ayarlanabilen, sırt, bel, baldır desteği gibi birçok konforlu kullanım özelliği sunuyor.

Crafter Servis modelinde motor suyuyla çalışan özel ısıtma sistemi ve üfleme fanları sayesinde yolcu bölümünde daha hızlı ve etkin ısıtma alanını sizlere sağlıyor.

Sitemiz Araçbul.com üzerinden Volkswagen Crafter Servis modelini arayabilir, sizler için hazırladığımız ilanları inceleyebilirsiniz. Size sunulmak için hazırlanan birçok fotoğrafa göz gezdirebilir ve araç hakkında daha geniş bilgilere sahip olabilirsiniz. Ayrıca sitemiz içerisinden Volkswagen Crafter Servis fiyatını da görebilir ve değerlendirmeler yapabilirsiniz.