GAZ Logo GAZ

Next Panelvan

min. ₺769,630
maks. ₺792,730
Manuel Dizel
NN EURO 6 170 HP PANEL VAN 13,5 m3
Maksimum Tork 360 Nm
Motor Gücü 170 hp

Manuel Dizel
NN EURO 6 170 HP PANEL VAN 13,5 m3 KLİMALI
Maksimum Tork 360 Nm

ücretsiz teklif al

donanım özellikleri

Güvenlik opsiyonel yok var
Next
ABS+EBD
Hız Kontrol Modülü-Cruise Control
Sürücü Hava Yastığı
Kapı Açık İkazı
Bilgi Sistemi opsiyonel yok var
Next
Yol Bilgisayarı
İç Donanım opsiyonel yok var
Next
6 İleri Joystick Vites
Direksiyondan kumandalı CD-MP3 Çalar, USB, AM/FM radyo
Yüksekliği Ayarlanabilir Direksiyon Simidi
Hidrolik Direksiyon
Elektrikli Ön Camlar
Sürücü Üzeri Eşya Koyma Gözü
Kargo Bölümü Kaydırmaz Plywood Zemin Koruyucu Kaplaması
Şişe Tutucular (2 Adet Torpidoda, 2 Adet Kapı Döşemelerinde)
Bardak Tutucular (2 Adet Torpidoda, 1 Adet Sigaralık Alanında )
Döküman Koyma Yerleri (A4 Ebadında)
Telefon Tutucu
Çakmaklık Ve Küllük
12V Çıkış Soketi
Önden Üflemeli Klima
Sürücü Koltuğu Kol Dayaması
Konfor opsiyonel yok var
Next
Polen Filtresi
Merkezi Kilit
Dış Donanım opsiyonel yok var
Next
Ön Sis Farları
Aydınlatma Ayarlı Ön Gösterge Paneli
Arka Cam Ve Yan Aynalarda Buz Çözücü
270° Derece Açılır Mıknatıslı Arka Kapılar
Yük Sabitleme Kancası(10 Adet)
Yük Bağlama Halkaları
Arka Teker Çamurlukları
Kargo Bölümünde Yan Duvar Plastik Kaplama Yük Muhafazası
Galvaniz Kaplamalı Metal Gövde
Kapı Cepleri
Manuel DPF Temizleme Düğmesi
72A Akü
Süspansiyon opsiyonel yok var
Next
Arka Süspansiyon Denge Çubuğu

galeri

Next Panelvan Next Panelvan Next Panelvan Next Panelvan Next Panelvan Next Panelvan Next Panelvan Next Panelvan Next Panelvan Next Panelvan Next Panelvan Next Panelvan Next Panelvan Next Panelvan Next Panelvan Next Panelvan Next Panelvan Next Panelvan Next Panelvan Next Panelvan Next Panelvan Next Panelvan Next Panelvan Next Panelvan Next Panelvan Next Panelvan Next Panelvan Next Panelvan Next Panelvan Next Panelvan Next Panelvan Next Panelvan Next Panelvan Next Panelvan Next Panelvan Next Panelvan Next Panelvan Next Panelvan Next Panelvan Next Panelvan Next Panelvan
tümünü gör

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Next Panelvan hakkında sen ne düşünüyorsun?

Sıkça Sorulan Sorular

Otomobil sektöründe sürekli değişen fiyatlar sebebiyle fiyatı ve özellikleri en çok merak edilen otomobillerden biri GAZ Next Panelvan. En dolu paketinin fiyatı NN EURO 6 170 HP PANEL VAN 13,5 m3 KLİMALI – ₺792,730 ve en boş paketi ise NN EURO 6 170 HP PANEL VAN 13,5 m3 -₺769,630’dir.
 

  • Versiyon İsmi Fiyatı
    NN EURO 6 170 HP PANEL VAN 13,5 m3 ₺769,630
    NN EURO 6 170 HP PANEL VAN 13,5 m3 KLİMALI ₺792,730

1. Yakıt Tüketimi

GAZ Next Panelvan 100 kilometrede ortalama  litre yakıt tüketiyor.

2. Bagaj Hacmi

GAZ Next Panelvan  litre bagaj hacmi ile karşımıza çıkıyor.

3. "GAZ Next Panelvan Nasıl Araba?" sorusunun cevabı tamamen siz kullanıcılarımızda saklı. Kişisel tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre size en uygun aracı sitemiz üzerinden seçebilirsiniz.

4. GAZ Next Panelvan modelinin tüm donanım özelliklerini ve teknik özelliklerini daha detaylı incelemek için GAZ Next Panelvan sayfamızda sizleri bekliyor olacağız.

GAZ Next Panelvan modelinin kullanıcı yorumları ve merak edilen tüm soruları için GAZ Next Panelvan sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

GAZ Next Panelvan Yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Next Panelvan hakkında sen ne düşünüyorsun?

GAZelle Next Panelvan

Global anlamda önde gelen üreticiler arasında yer alan ve en son teknolojiler, bileşenler, her bölgeye özel dikkat ve sıkı kalite kontrolleri, GAZelle Next Panelvan modelinin belirgin ayırt edici özelliklerini kusursuz hale getiriyor.

Başarı ve refaha giden yolda size en büyük yol arkadaşı o. Yeni GAZelle Next Panelvan, sahibini en kısa sürede hedefe ulaştırıyor. Düşük satın alma bedeli ve bakım maliyeti, kısa geri ödeme süresi, yüksek amortisman değeri GAZelle Next modelinin sunduğu değerlerden yalnızca bazıları.

Geniş bir yapılandırma opsiyonu, aracın herhangi bir işletmeye uyarlanmasını imkan sağlıyor. Her yapılandırma, 3 ya da 7 koltuklu kabin ve 2 kasa tipi ile donatılabilir. 100’ü aşkın çeşitlilikte özel üstyapı, yeteneklerini neredeyse sınırsız kılan universal taban şasi üzerine monte edilebilir. 2022 GAZelle Next Panelvan modelinin yüksek performans ve uzun hizmet ömrü karşısında ticari taşımacılık şirketleri, seçimlerinden asla şüphe etmeyeceklerdir.

Bir sürücü, sadece araç kullanmıyor ayrıca aracı ile çalışıyorsa ihtiyacı olan tek şey konfordur. Şimdiye kadar GAZelle Next kullanan herkesin hissettiği de tam olarak budur. Kabinden ses sistemine kadar, harika bir sürüş deneyimi sağlamanız için her ayrıntıyı özenle gözden geçirdik.

Yoldaki sürprizlerden korkmaya gerek yok. Gelişmiş güvenlik sistemi GAZelle Next modelini sürücülerini yoldaki birçok tehlikeden koruyan güvenilir bir araç yapar. % 8-10 oranında geliştirilen aktif güvenlik sistemi, kritik durumları kontrol altında tutmanıza yardımcı olacaktır.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, GAZelle Next Panelvan ve GAZelle modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

Advertisement Advertisement