Citroën Logo Citroën

Berlingo Van

min. ₺970,000
maks. ₺970,000
Otomatik Dizel
Feel 1.5 BlueHDi 130 HP - EAT8
Hızlanma 11.5 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 300 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 4,4 L 100 km'de
Motor Gücü 130 hp
Bagaj Hacmi 4400 L
ücretsiz teklif al

donanım paketleri

Berlingo Van Feel 1.5 BlueHDi 130 HP - EAT8 Otomatik , Dizel, 1499 cc ,

galeri

Berlingo Van Berlingo Van Berlingo Van Berlingo Van Berlingo Van Berlingo Van Berlingo Van Berlingo Van Berlingo Van Berlingo Van Berlingo Van Berlingo Van Berlingo Van Berlingo Van Berlingo Van Berlingo Van Berlingo Van Berlingo Van Berlingo Van Berlingo Van Berlingo Van Berlingo Van Berlingo Van Berlingo Van Berlingo Van Berlingo Van Berlingo Van Berlingo Van
tümünü gör

kullanıcı yorumları

 • MisafirBerlingo Van 11/01/2022 15:18

  gayet konforlu rahat edeceğiniz ticarilerden

  yanıtla
 • MisafirBerlingo Van 11/05/2022 16:28

Sıkça Sorulan Sorular

Otomobil sektöründe sürekli değişen fiyatlar sebebiyle fiyatı ve özellikleri en çok merak edilen otomobillerden biri Citroën Berlingo Van. En dolu paketinin fiyatı Feel 1.5 BlueHDi 130 HP - EAT8 – ₺970,000 ve en boş paketi ise Feel 1.5 BlueHDi 130 HP - EAT8 -₺970,000’dir.
 

 • Versiyon İsmi Fiyatı
  Feel 1.5 BlueHDi 130 HP - EAT8 ₺970,000

1. Yakıt Tüketimi

Citroën Berlingo Van 100 kilometrede ortalama 4,4 L  litre yakıt tüketiyor.

2. Bagaj Hacmi

Citroën Berlingo Van 4400 L litre bagaj hacmi ile karşımıza çıkıyor.

3. "Citroën Berlingo Van Nasıl Araba?" sorusunun cevabı tamamen siz kullanıcılarımızda saklı. Kişisel tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre size en uygun aracı sitemiz üzerinden seçebilirsiniz.

4. Citroën Berlingo Van modelinin tüm donanım özelliklerini ve teknik özelliklerini daha detaylı incelemek için Citroën Berlingo Van sayfamızda sizleri bekliyor olacağız.

Citroën Berlingo Van modelinin kullanıcı yorumları ve merak edilen tüm soruları için Citroën Berlingo Van sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Citroën Berlingo Van Yorumları

 • MisafirBerlingo Van 11/01/2022 15:18

  gayet konforlu rahat edeceğiniz ticarilerden

  yanıtla

Citroen Berlingo Van

İlk olarak 1996 senesinde pazara sürülen ve bugüne dek 1.500.000 adedin üstünde üretilen efsanevi Citroën Berlingo, yerini Citroën Berlingo Van olarak anılan üçüncü nesle bırakıyor. Citroën Berlingo Van, yeni nesilde tasarım, donanım ve modülerlik açısından gerçek atılım gerçekleştiriyor. Tüm profesyoneller için ideal bir yol arkadaşı. Citroën’in van geçmişi yirminci yüzyıla dayanıyor. Berlingo, 1928'de C4 Van ile başlayan uzun soluklu bir mirastan geliyor. 1950'de, gerçek bir ikon ve kült model haline gelen 2CV'nin % 100 ticari versiyonu olan ünlü 2CV minivan sunuldu. 1978 senesinde 2CV Fourgonnette yerini Acadiane modeline bıraktı. En büyük çıkış ise 1980'lerde sunulmakta olan Citroën C15 ile gerçekleşti. Bu model 22 senede toplam 1,18 milyondan fazla adet sattı. Yirminci yüzyılın sonlarında asıl büyük Berlingo devrimi gerçekleşti. Temmuz 1996’da tanıtılan ilk nesil bu sınıfa daha fazla konfor ve özellik getirdi.

Model kendine özgü yenilikçi bir siluete sahip olan Berlingo yine yenilikçi kabine entegre bir yükleme alanına sahipti ve en büyük sır da buydu. Berlingo ismi zamanla bu segmentte referans olarak kabul edildi. Sağlam ve kuvvetli duruşuyla yeni Citroën Berlingo Van, akıcı hatları ile agresif olmadan enerjik bir dış tasarım tarzıyla dikkat çekiyor. Marka aidiyetine vurgu yapan ve Citroën Jumper ile olan akrabalığı hemen hissedilen yataylaştırılmış ön cam ve yüksek ve kısa kaputu ile heybetli bir görünüm sunuyor. Profilden bakıldığında akıcı hatlar ve detaylarla bezenen köşeler dikkat çekerken genel tasarım kullanışlı ve geniş bir iç mekanı müjdeliyor. Berlingo Van, profesyonellerin malzemelerini ve mesai arkadaşlarını taşıyabiliyor: Extenso (R) kabin: Önde 3 koltuklu oturma düzeni, mobil ofis ve uzun nesneleri taşımak için daha fazla modülerlik. 1.000 kg ile arttırılmış yükleme kapasitesi, güçlendirilmiş aydınlatma, yarı-yüksek bağlantı halkaları. Şehir içinde uzun süre yolculuk yapanlar ve çok sık seyahat eden profesyoneller için tasarlanan Driver versiyonu; rahatlığa ve konfora odaklanıyor. Uzun yollarda konforu en üst düzeyde sunmak için bel desteği ayarlı sürücü koltuğu sunuyor. Ses yalıtımına yönelik çözümler, dışarıdan gelen gürültüyü en aza indiriyor. Sürüş destek sistemleri de yolculuğunuzu kolaylaştırmak için size yardımcı oluyor.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Citroën Berlingo Van ve Citroën modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

Advertisement