Subaru Logo Subaru

Forester

min. ₺1,770,889
maks. ₺1,899,722
Otomatik Hibrit
Xtra 2.0i e-BOXER
Hızlanma 11,8 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 194 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 7.5 L 100 km'de
Motor Gücü 150 hp
Bagaj Hacmi 509 L
Otomatik Hibrit
Xclusive 2.0i e-BOXER
Hızlanma 11,8 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 194 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 7.5 L 100 km'de
Motor Gücü 150 hp
Bagaj Hacmi 509 L
Otomatik Hibrit
Xclusive Black 2.0i e-BOXER
Hızlanma 11,8 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 194 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 7.5 L 100 km'de
Motor Gücü 150 hp
Bagaj Hacmi 509 L
ücretsiz teklif al

galeri

Forester Forester Forester Forester Forester Forester Forester Forester Forester Forester Forester Forester Forester Forester Forester Forester Forester Forester Forester Forester Forester Forester Forester Forester Forester Forester Forester Forester Forester
tümünü gör

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Forester hakkında sen ne düşünüyorsun?

Sıkça Sorulan Sorular

Otomobil sektöründe sürekli değişen fiyatlar sebebiyle fiyatı ve özellikleri en çok merak edilen otomobillerden biri Subaru Forester. En dolu paketinin fiyatı Xclusive 2.0i e-BOXER – ₺1,899,722 ve en boş paketi ise Xtra 2.0i e-BOXER -₺1,770,889’dir.
 

  • Versiyon İsmi Fiyatı
    Xtra 2.0i e-BOXER ₺1,770,889
    Xclusive 2.0i e-BOXER ₺1,899,722
    Xclusive Black 2.0i e-BOXER ₺1,899,722

1. Yakıt Tüketimi

Subaru Forester 100 kilometrede ortalama 7.5 L  litre yakıt tüketiyor.

2. Bagaj Hacmi

Subaru Forester 509 L litre bagaj hacmi ile karşımıza çıkıyor.

3. "Subaru Forester Nasıl Araba?" sorusunun cevabı tamamen siz kullanıcılarımızda saklı. Kişisel tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre size en uygun aracı sitemiz üzerinden seçebilirsiniz.

4. Subaru Forester modelinin tüm donanım özelliklerini ve teknik özelliklerini daha detaylı incelemek için Subaru Forester sayfamızda sizleri bekliyor olacağız.

Subaru Forester modelinin kullanıcı yorumları ve merak edilen tüm soruları için Subaru Forester sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Subaru Forester Yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Forester hakkında sen ne düşünüyorsun?

SUBARU FORESTER

Subaru Forester modeli, segmentinde öncü durumunda bulunmaktadır. 2022 Subaru Forester, ideal bir SUV olarak sizin ve ailenizin gözdesi olmaya adaydır. Her aileye uygun olan model, size kolaylık sağlayacak donanımlara sahip olmaktadır. Fonksiyonel olan model, istediğiniz her türlü eşyayı yanınıza alabileceğiniz bir bagaj hacmine sahiptir. Subaru Forester koltuk düzeni açısından da oldukça kullanışlıdır. Genişletilebilen kapı açıklıkları ve düzleştirilebilen zemin ile iç alan olduğundan daha geniş hale getirilebilmektedir. Model kullanımı kolaylaştırmak adına her türlü detayı düşünmektedir.

Subaru modelinin arka kapısı, anahtarlığında var olan bir düğme yardımı ile açılabilir. Gösterge panelinde var olan kumanda ya da bagaj içinden de arka kapı açılabilmektedir. Subaru Forester, konforunuzu her detay ile bir üst seviyeye çıkarmayı amaçlamaktadır. Gösterge grubu, sürücünün dikkati dağılmadan görebileceği bir konumda bulunmaktadır. Ayrıca, otomobile dair her detay da kolayca ulaşabilmeniz için gösterge panelinde yer almaktadır. Sahip olduğu gelişmiş yol bilgisayarı ise, yakıt verimliliği dahil her veriyi size sunmaktadır. Konforunuz için vites kolu dahil özenle tasarlanmıştır. Eklenen körük ile, daha lüks bir his ve görüüntü, sürücüye sağlanmaktadır.

Subaru Forester güvenlik söz konusu olduğunda, sizi ve sevdiklerinizi düşünmektedir. Sahip olduğu, aktif güvenlik ile, yolculuklarınızı güvenli hale getirecektir. Görüş alanı açısından model, en üst seviyeye sahip olmaktadır Kör noktaların varlığını yok eden sistem ile, dar yollar sorun olmaktan çıkacaktır. Gelişmiş geri görüş sistemi ile, şehirin kalabalığında park etme oldukça kolaylaşacaktır. Modelde var olan araç dinamikleri kontrolü ile, birçok sensör ile gitmek istenilen yol izlenip, viraj anında denge kaybı yaşanmasının önüne geçilecektir.  Bunu motor gücü ve tekerleklerdeki frenler yardımı ile sağlayacaktır. Model, aksesuarlar açısından da oldukça gelişkin olmaktadır. Bunlara; köpek koruyucu, çeki demiri, paçalık, bagaj eşiği ve kaput deflektörü örnek verilebilmektedir.

Araçbul.com, birçok marka ve modeli sizler ile buluşturmaktadır. Marka ve model özelliklerini sizler için özenle derleyerek bir araya getirmektedir. Subaru Forester fiyatları dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde barındırmaktadır. Tüm bu bilgilere ulaşmanız sadece bir tık mesafededir.