Porsche Logo Porsche

Cayenne

min. ₺0
maks. ₺0
Otomatik Benzinli
Cayenne
Hızlanma 6,2 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 450 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 9,2 L 100 km'de
Motor Gücü 340 hp
Bagaj Hacmi 770 L
Otomatik Benzinli
Cayenne Sport Chrono
Hızlanma 5,9 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 450 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 9,2 L 100 km'de
Motor Gücü 340 hp
Bagaj Hacmi 770 L
Otomatik Hibrit Benzin
Cayenne E-Hybrit
Hızlanma 5,0 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 450 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 2,5 L 100 km'de
Motor Gücü 340 hp
Bagaj Hacmi 648 L
Otomatik Benzinli
Cayenne S
Hızlanma 5,2 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 550 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 9,4 L 100 km'de
Motor Gücü 440 hp
Bagaj Hacmi 75 L
Otomatik Benzinli
Cayenne S Sport Chrono
Hızlanma 4,9 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 550 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 9,4 L 100 km'de
Motor Gücü 440 hp
Bagaj Hacmi 75 L
Otomatik Benzinli
Cayenne Turbo
Hızlanma 4,1 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 770 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 11,4 L 100 km'de
Motor Gücü 550 hp
Bagaj Hacmi 745 L
Otomatik Benzinli
Cayenne Turbo Sport Chrono
Hızlanma 3,9 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 770 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 11,4 L 100 km'de
Motor Gücü 550 hp
Bagaj Hacmi 745 L
Otomatik Hibrit Benzin
Cayenne Turbo S E-Hybrit
Hızlanma 3,8 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 770 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 3,9 L 100 km'de
Motor Gücü 550 hp
Bagaj Hacmi 645 L
ücretsiz teklif al

galeri

Cayenne Cayenne Cayenne Cayenne Cayenne Cayenne Cayenne Cayenne Cayenne Cayenne Cayenne Cayenne Cayenne Cayenne Cayenne Cayenne Cayenne Cayenne Cayenne Cayenne Cayenne Cayenne Cayenne Cayenne Cayenne Cayenne Cayenne Cayenne Cayenne Cayenne Cayenne Cayenne Cayenne Cayenne Cayenne
tümünü gör

kullanıcı yorumları

 • Hiç yorum yazılmamış. Cayenne hakkında sen ne düşünüyorsun?

Sıkça Sorulan Sorular

Otomobil sektöründe sürekli değişen fiyatlar sebebiyle fiyatı ve özellikleri en çok merak edilen otomobillerden biri Porsche Cayenne. En dolu paketinin fiyatı Cayenne – ₺0 ve en boş paketi ise Cayenne -₺0’dir.
 

 • Versiyon İsmi Fiyatı
  Cayenne ₺0
  Cayenne Sport Chrono ₺0
  Cayenne E-Hybrit ₺0
  Cayenne S ₺0
  Cayenne S Sport Chrono ₺0
  Cayenne Turbo ₺0
  Cayenne Turbo Sport Chrono ₺0
  Cayenne Turbo S E-Hybrit ₺0

1. Yakıt Tüketimi

Porsche Cayenne 100 kilometrede ortalama 9,2 L  litre yakıt tüketiyor.

2. Bagaj Hacmi

Porsche Cayenne 770 L litre bagaj hacmi ile karşımıza çıkıyor.

3. "Porsche Cayenne Nasıl Araba?" sorusunun cevabı tamamen siz kullanıcılarımızda saklı. Kişisel tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre size en uygun aracı sitemiz üzerinden seçebilirsiniz.

4. Porsche Cayenne modelinin tüm donanım özelliklerini ve teknik özelliklerini daha detaylı incelemek için Porsche Cayenne sayfamızda sizleri bekliyor olacağız.

Porsche Cayenne modelinin kullanıcı yorumları ve merak edilen tüm soruları için Porsche Cayenne sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Porsche Cayenne Yorumları

 • Hiç yorum yazılmamış. Cayenne hakkında sen ne düşünüyorsun?

Porsche Cayenne

Porsche Cayenne geniş iç hacmi konforlu koltuklu yapısı ile hayallerinizdeki araç olabilir. Büyük sayılabilecek spor otomobillerden biri olan yeni 2022 Porsche Cayenne farklı tasarıma sahiptir. 0 kilometreden 100 kilometreye kadar 6,2 saniyede çıkabilen bu aracın motor gücü yüksektir. Cayenne Coupe serisi ile kıyaslandığında opsiyonel birkaç fark ve gövde tipi dışında değişiklik yoktur. Cayenne serisi; s, e-hybrid, turbo ve turbo hybrid seçeneklerine sahiptir. Adaptif arka spoylerli Porsche Aktif Aerodinamik özellikleri vardır. Dilediğiniz motor gücünü seçerek uygun performansı yakalayın. Spor Cevap düğmesine dokunulduğunda kısa sürede cevap alınır. Bu da sürücü için sürüş kolaylığı sağlar. 580 kW’a kadar artırılmış güce sahiptir.

Porsche Cayenne Coupe iç mekan tasarımında kalite ve lüksü öne çıkarır. Opsiyonel seçenekleri, adaptif ön spor koltuklar elektriklidir. Spor sürüş prensibi ile tasarlanan bu otomobile hayran kalırsınız. Otomobilin ön koltukları elektrikli olup 14 farklı yönlüdür. Masaj fonksiyonu da bulunan bu koltuklar sürüş esnasında konfor odaklıdır. Cayenne’nin arka koltukları farklı şekillerde ayarlanabilir. Arka koltukları depolama ya da farklı sebeplerle katlama imkanınız bulunur. Bagaj hacmi yeterli olsa da arka koltuklar katlandığında daha büyük eşyalar taşınabilecek hale gelir. Yeni Cayenne’de aracınızın her noktasında kişiselleştirme seçeneği vardır. Dört bölgeli otomatik hava kontrolü ile ön ve arka koltuktaki yolculara farklı sıcaklık seviyesi sağlar. Karbon filtresi ile araç içi temiz havaya ulaşmanız kolaydır. Porsche İletişim Yönetimi ile aracınızda bilgi ve eğlence sistemlerini kullanabilir, akıllı telefonunuzu araca bağlayabilirsiniz. Navigasyon, ses ve iletişim için yeterli donanıma sahiptir. Ön kısımda bulunan HD dokunmatik ekran her şeyi elinizin altına bırakır.

Porsche Cayenne gelişmiş sürücü destek sistemlerine sahiptir. Ön gösterge panelini rahatlıkla kullanmak için göz hizası ekranı (head-up display) bulunur. Dinamik aydınlatma sistemi ile virajları dönmek kolaylaşır. Gece görüşü ve mesafe kontrolünü ise yeni sistemler sayesinde yaparsınız. Ayrı olarak eklenen gece görüş asistanı yayaları ve trafikteki nesneleri algılar. Araçta kullanılan kızılötesi kamera bu açıdan da gelişmiş özellik sunar. Termal görüntü ile yayalar takip edilir ve sürücü uyarılır. 360 derecelik alan taraması için ön ve arka çevre görünümlü ParkAssist sistemi vardır. Şerit takip asistanı, şerit değiştirme asistanı, çarpışma önleme ve frenleme sistemine sahiptir. Farklı sürücü destek sistemleri ve güvenlik önlemleri ise Plus donanım paketi ile alınabilir. Porsche Cayenne fiyatı alınan bu donanım paketlerine ya da opsiyonel özelliklere karşı farklıdır. Jantları, diğer araç tasarımları, gövde rengi, sürücü plus özellikleri size farklı Cayenne deneyimi yaşatır.