Mercedes - Benz Logo Mercedes - Benz

GLA

min. ₺2,813,000
maks. ₺2,813,000
Otomatik Benzinli
AMG 200 Benzin 163 BG 7G-DCT+
Hızlanma 8.7 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 250 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 5.6 L 100 km'de
Motor Gücü 163 hp
Bagaj Hacmi 435 L
ücretsiz teklif al

video

Mercedes GLA Test Sürüşü
Yeni Mercedes GLA 200 | Sürüş İzlenimi
Mercedes-Benz GLA 200 Progressive
Renault Motorlu Mercedes GLA 180 CDI
Yeni Mercedes GLA
Yeni Mercedes GLA 200

galeri

GLA GLA GLA GLA GLA GLA GLA GLA GLA GLA GLA GLA GLA GLA GLA GLA GLA GLA GLA GLA GLA GLA GLA GLA GLA GLA GLA GLA GLA GLA GLA GLA GLA GLA GLA GLA GLA GLA GLA GLA GLA GLA GLA GLA GLA GLA
tümünü gör

kullanıcı yorumları

  • MisafirGLA 23/07/2022 14:49

Sıkça Sorulan Sorular

Otomobil sektöründe sürekli değişen fiyatlar sebebiyle fiyatı ve özellikleri en çok merak edilen otomobillerden biri Mercedes - Benz GLA. En dolu paketinin fiyatı AMG 200 Benzin 163 BG 7G-DCT+ – ₺2,813,000 ve en boş paketi ise AMG 200 Benzin 163 BG 7G-DCT+ -₺2,813,000’dir.
 

  • Versiyon İsmi Fiyatı
    AMG 200 Benzin 163 BG 7G-DCT+ ₺2,813,000

1. Yakıt Tüketimi

Mercedes - Benz GLA 100 kilometrede ortalama 5.6 L  litre yakıt tüketiyor.

2. Bagaj Hacmi

Mercedes - Benz GLA 435 L litre bagaj hacmi ile karşımıza çıkıyor.

3. "Mercedes - Benz GLA Nasıl Araba?" sorusunun cevabı tamamen siz kullanıcılarımızda saklı. Kişisel tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre size en uygun aracı sitemiz üzerinden seçebilirsiniz.

4. Mercedes - Benz GLA modelinin tüm donanım özelliklerini ve teknik özelliklerini daha detaylı incelemek için Mercedes - Benz GLA sayfamızda sizleri bekliyor olacağız.

Mercedes - Benz GLA modelinin kullanıcı yorumları ve merak edilen tüm soruları için Mercedes - Benz GLA sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Mercedes - Benz GLA Yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. GLA hakkında sen ne düşünüyorsun?

Mercedes-Benz GLA

Şehre birçok farklı açıdan bakın. Sizin kadar yolculuk yapar. Yeni GLA çok yönlü hayatınız için en iyi yol arkadaşıdır. Her zamankinden daha çok GLA.

Dinamik tasarımı, yeni Mercedes GLA modelini kompakt ve yine de işlevsel hale getirir. Kompakt bir SUV olarak neredeyse her boşluğa sığar, bununla birlikte geniş bir yaşam alanı sunar. A noktasından B noktasına rahatça gidin; el değmemiş doğada konforlu bir şekilde seyahat edin. Kompakt ve konforlu. Yeni GLA'nın sayısız iç mekan özelliğini keşfedin.

Mercedes GLA modeli özellikleri arasında; manuel ayarlanabilir arka koltuklar, HANDS FREE ACCESS, eller serbest bagaj açma ve kapama fonksiyonu, ısıtmalı ve havalandırmalı ön koltuklar, MBUX (Mercedes Benz Kullanıcı Deneyimi), güvenlik, günlük hayattaki küçük maceralar için.

Mercedes GLA, neredeyse her türlü kaçamağı mümkün kılan geniş bir güvenlik yelpazesi sunar. Güvenlikte öne çıkan özellikler: Sürüş Yardım Paketi, Aktif Fren Yardımcısı, Aktif Şerit Takip Yardımcısı

Modern tasarım, ön plana çıkardığı dinamik görüntü ile kompakt SUV'a zarafet kazandırır. İçeriğin oluşturulmasından sonra üründe değişiklikler meydana gelmiş olabilir.

Dinamik tasarımı, yeni GLA’yı kompakt ve yine de işlevsel hale getirir. Kompakt bir SUV olarak neredeyse her boşluğa sığar, bununla birlikte geniş bir yaşam alanı sunar.

Yeni Mercedes GLA modelinin iç mekanı, sportifliği, geniş alanı ve en ileri teknolojiyi bir araya getirir. Tasarımı, modern tasarımın standartlarını belirler..

Yeni GLA, yolculuğunuzu daha konforlu hale getirecek farklı donanımlar ile donatılmıştır. İç mekanın sunduğu geniş alan, sportif tasarımı en kaliteli malzemeler ile bir araya getirir. Yeni kompakt SUV, her zamankinden daha işlevsel donanımları ile bütün ihtiyaçlarınıza ayak uyduracak şekilde dizayn edilmiştir.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Mercedes GLA ve Mercedes-benz modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

Advertisement Advertisement