satılık ikinci el suzuki

Bu özelliği kullanmanız için izniniz gerekmektedir

tümü

kilometre
0 araç listelendi
sırala:
Marka Seri Model İlan Başlığı Yıl Km Renk Fiyat İlan Tarihi Konum

SUZUKİ

1900'lerin başlarında dikiş makinası üretimi yapan Michio Suzuki ani bir karar vererek 1920 yılında büyük bir yatırım yaparak Suzuki markasını kurmuştur. Çok kısa bir süre sonra Suziki, otomobil, motorsiklet ve deniz araçları üretmeye başlamıştır. Suzuki Maruti isimli bir modelini Birinci Dünya Savaşı sonrası ülkesinin durumuna göre piyasaya sürmüştür ve oldukça beğeni kazanmıştır. Bunun dışında 1952 yılında, ''Power Free” isimli motorsikleti, 1955 yılında ise ''Colledo'' isimli bir  motorsikleti üretmiştir.

Japonya'nın otomobil ihtiyacına göre çalışmalar yapan Suziki, ülkenin ihtiyacına uygun ''360cc, 2-zamanlı, 'Suzulight' otomobillerini üretip piyasaya sürülmüştür. Halkın ihtiyaçlarına ve ekonomik durumuna uygun otomobil üretimi yapan Suzuki daha sonralarda yarış arabaları ve motorsikletleri de üretmeye başlamıştır. Araba ve motorların dışında ''Aggressor 21” isimli bir balıkçı tekneside üretmiştir. Suzuki'nin ''Ignis'' modelide 2003 yılında dünyanın en güzel aracı ünvanını almıştır.

Estetik güzellik ve kaliteyi, aynı zamanda yüksek güvenlikli araç modellerini sitemiz Araçbul.com üzerinden tek bir tık ile kolaylıkla ulaşabilir ve rahatlıkla araç özelliklerini inceleyebilirsiniz. Ayrıca ikinci el Suzuki modellerini ve ikinci el Suzuki fiyat listesini sitemizde rahatça bulup karşılaştırmak istediğiniz diğer araçlar ile karşılaştırabilir ve seçim yapmanızı daha da kolaylaştırabilirsiniz. Binlerce ikinci el araba modelleri aracbul'da.

SUZUKİ JIMNY

Başka araçların sizinle gelemeyeceği yerlere kolaylıkla gelebilen bu model en zorlu arazi ve hava şartlarına dayanıklı olarak üretilmiştir. Yola aktardığı şaşırtıcı güç ve anlık vites tepkisi ile sürüş keyfinizi asfalttan alıp araziye yönlendirmeye tereddüt etmeyeceksiniz. Hava kanalı ve ön fren sistemlerine sahip olan Suziki Jimny bunların yanısıra, ALLGRIP PRO aksanı ile Jimny modelinin heyecanlı sürüş keyfine sizde katılın.

SUZUKİ BALENO

Yeniden tasarlanan yapısı ile sizlerle birlikte olan Suzuki Baleno artık daha alçak ve geniş bir görüntüye sahip. Ayrıca daha hafif olması yönünden keyifli bir sürüş sağlayacaktır. Geniş bahaj hacmine sahip olan, Suzuki Baleno ile keyifli ve uzun bir yolculuk yapmak artık çok daha kolay. Verimli yakıt tüketimi bütçenizi sarsmazken, yüksek manevra kabiliyeti ile güvenliğinizi bir üst noktaya taşır. Peki ikinci el Suzuki Baleno ilanlarına bakmaya ne dersin.

SUZUKİ VİTARA

Suzuki Vitara modeli alışılmışın dışında bir tasarım ve yenilikleriyle kalitiye sizlerle buluşturuyor.Gelişmiş ALLGRIP 4WD teknolojisi ile sürüşünüzü artık çok daha keyifli hale getiren Suzuki Vitara, her türlü yol ve hava şartlarına da uygun üretilmiştr. Radar fren sistemi,hız sabitleyicisi, acil durum sinyal sistemi gibi güvenlik önlemleri ile güvenliğinizi bir üst noktaya taşımaktadır.

Advertisement