satılık ikinci el mitsubishi

Bu özelliği kullanmanız için izniniz gerekmektedir

tümü

kilometre
0 araç listelendi
sırala:
Marka Seri Model İlan Başlığı Yıl Km Renk Fiyat İlan Tarihi Konum

MITSUBISHI

Mitsubishi'nin kurucusu Yataro Iwasaki Mitsubishi'dir ve bir Japon markasıdır. 1870 yılında kurulan bu marka, ilk başlarda bir deniz taşımacılığı firması olarak kurulsa da ilerleyen yıllarda deniz taşımacılığı ile sınırlı kalmamıştır. 1875 yılında ise markanın ismi ''Mitsubishi Mail Steamship Company'' olarak değiştirilmiştir. Mitsubishi Markası 1917 yılında ilk seri üretimi olan ''Model A'' yı piyasaya sundu. Ve bir sonraki sene ise ilk kamyon örneği olan  ''T1'' üretildi. Kurulduğu dönemde binek otomobili üretmeyen Mitsubishi, ''Model A'' yı uzun bir süren çalışma sonucu üretmiştir. 1932 yılında ''B16'' isimli ilk yolcu otobüsünü üretmiştir. 1935 yılına kadar birçok teknolojik yeniliğe imza atan Mitsubishi markası bu yılda ise ''B46'' otobüsünü üreterek günümüzün FUSO ticari araç serisinin temellerini atmıştır.

1946 yılında, savaşın ardından yaşımacılık için kullanılmak üzere, 2 kişilik yolcu kapasitesi olan ''Mizushima''yı üretmiştir. Üretilen bu araç ekonomik ve aynı zamanda güvenli olması açısından önemli 3 tekerlekli bir araçtır. 1962 yıllarında birçok teknolojik yeniliği bünyesinde barındıran Mitsubishi, ilk 4 yolcu kapasiteli binek araç olma özelliği taşıyan ''Minica''yı pazara sürmüştür. Mitsubishi, dünya genelinde toplam ciro ve toplam hasıla açısından oldukça önemli bir yer taşımaktadır.

Sitemiz Araçbul.com üzerinden ikinci el Mitsubishi araçlarını görebilirsiniz. Aynı zamanda bu araçların fiyatlarını, ikinci el Mitsubishi fiyat listesine kolaylıkla erişebilierek görebilirsiniz.

MITSUBISHI ECLIPSE CROSS

Mitsubishi Eclipse Cross, Rockford Fosgate Premium ses sistemine sahiptir. Aynı zamanda telefonunuzu Car Play'e bağlayarak, haritaları, müzikleri, mesaj ve çağrılarınızı yönetme şansına da sahipsiniz. Mitsubishi güvenlik açısında da oldukça hassas davranmış ve güvenliğinizi kontrol altına almıştır. Kamera ve radar sistemi ile yolcu ve araç için güvenlik sağlayan ''ön çarpışma önleyici'' sisteme sahiptir. Öndeki araç ile aranızdaki mesafeyi korumanıza yardımcı olan, ''adaptif hız sabitleyici de Eclipse Cross' da mevcuttur. Üstün fren desteği sağlayan Mitsubishi Eclipse Cross, hayatınızın her alanında konforunuzu ve güvenliğinizi üst düzey tutmaktadır.  Sahip olduğu 7 hava yastığı ile de sadece sizin değil sevdiklerinizin güvenliğini de almakta olan Eclipse Cross, RISE gövde sistemine de sahiptir.

Mitsubishi Eclipse, 7 renk seçeneği ve üstün sürüş dinamikleri ile siz otomobil severleri bekliyor.