Aramanızla ilgili bir sonuç bulamadık.

Otomobil Mini Cooper Clubman

aramanızda 0 sonuç bulunmuştur.
Modelİlan BaşlığıYıl KM RenkFiyat İlan Tarihi Konum

MINI CLUBMAN

Mini Cooper Clubman Modeli, sadelik ve şıklığı bir araya getirerek sizlere mükemmel bir deneyim yaşatmaya hazırdır. Sahip olduğu ileri teknoloji donanımlar ve fonksiyonlar sayesinde sizin ve sevdiklerinizin gözdesi olacak. Tasarımı kadar sahip olduğu donanımların fonksiyonları ile de fark yaratan Mini Clubman, safkan bir Mini Modeli olmaktadır. Sürücü odaklı bir kokpite sahip olan model, Premium bir iç tasarıma sahiptir. Gelişmiş birçok teknolojiyi bünyesinde bulunduran model, özel olarak tasarlanmış ve üretilmiştir. Modelde opsiyonel olarak sunulan, Konfor Erişim Sistemi ile birlikte ayağınızı bagajın altına doğru götürdüğünüzde, ellerinize gerek kalmadan bagaj kapağı açılacaktır. Modelin 1.250 litrelik bagajı bu sayedei kolayca doldurulup, ger, boşaltılabilmektedir. Birçok renk seçeneği ile birlikte sunulan Mini Clubman, aksesuar seçenekleri ve spor şerit şekilleri ile de fark yaratmaktadır.

Mini Cooper Clubman Modeli, şık dış tasarımı ve zarif ince detayları ile birlikte yüksek seviye güvenlik ve destek sistemlerine de sahiptir. Sahip olduğu bu sistemler sayesinde, yolculuklarınız daha konforlu ve daha güvenli olacaktır. Sürücü destek sistemlerinin başında; Mini Head-Up Display gelmektedir. Bu sistem sayesinde, Gözünüzü yoldan ayırmadan otomobil ile ilgili önemli veriler, göz hizasına yansıtılacaktır. Bu ekrada; sürüş hızı, navigasyon gibi talimatlara erişmek mümkün olacaktır. Modelin bünyesinde, elektrikli park freni sistemi de bulunmaktadır. Bu sistem sayesinde tek bir düğme dokunuşu ile, durmanız, park etmeniz ve kalkışa geçmeniz sağlanmaktadır. Park Mesafe Kontrolü Sistemi ile şehrin kalabalık ve hızlı yaşamında park alanları bulma ve en sarına dahi park etmek mümkün hale gelecektir. Sistem, sesli uyarı sinyalleri ile sizi yönlendirecektir. Park asistanı sayesinde, güvenli ve konforlu sürüşler sizi beklemektedir. Model ayrıca, bagaj bölümü filesine de sahip olmaktadır. Bu sayede, her türlü eşya taşımada ve kargoda koruma sağlanmış olacaktır. File sayesinde hiçbir eşya katıp düşmeyecektir.

Sitemiz Araçbul.com üzerinden birçok modelin özelliğini bünyesinde bulunmaktadır. Size sunulan model ve fiyat bilgileri içerisinden, istediğiniz bilgilere ulaşabilir ve tercihinizi kolayca yapabilirsiniz. Sitemiz içerisinde bulunan ikinci el Mini Cooper Clubman fiyatı ve ikinci el Mini Cooper Clubman modeli dahil olmak üzere, birçok seçenek sitemiz içerisinde mevcuttur. Sahibinden Mini ilanlarına araçbul.com üzerinden ulaşabilirsiniz.