satılık ikinci el mini

Bu özelliği kullanmanız için izniniz gerekmektedir

tümü

kilometre
0 araç listelendi
sırala:
Marka Seri Model İlan Başlığı Yıl Km Renk Fiyat İlan Tarihi Konum

MINI

1959 yılında kurulan Mini Markası, kurulduğu dönemlerde marka ismi olarak ''Mini''yi kullanmıyordu. Markanın kullandığı isimler; Morris Minor ve Austin Seven'dı. Kurulduktan 2 sene sonra, 1961 yılında marka isim olarak, Austin Mini yi seçti. Marka bugün kullandığı isim olan ''Mini''ye ise 1969 yılında karar kıldı.

Mini markasının kırılma noktalarında biri, markanın 1967 yılında Monte Carlo Yarışı'nda birinciliği göğüslemesi ile olmuştur.Markanın motor yarışlarındaki bu başarısı, onu daha çok görünür kılmıştır. Mini'nin ürettiği ve aslına en yakın modeli, ''Mini Seven'' olmuştur. 1997 yılında ise  İngiliz Mini Markası'nı Alman Marka BMW aldı ve Mini için yeni bir dönemin kapıları da böylece açılmış oldu. Bu dönem ile birlikte, yeni üretim daha modern Mini Modeller üretmeye başladı. 2001 yılında, modern Mini'ler üretilmeye başlanmıştır.2010 yılında piyasaya sürülen model ise, o yıla kadar ki en büyük Mini Modeli olmuştur.

MINI 3 KAPI

Mini Cooper 3 Kapı her dönemkinden daha eğlenceli ve pratik oluşu ile fark yaratan Model, head-up display özelliğine sahiptir. Bu özellik ve daha birçok özelliği bünyesinde barındıran model,  daha güvenli ve keyifli bir sürüş garantisi de vermektedir. Ayrıca model, professional navigation sistemi, Mini park asistanı, eller serbest özelliği ve direksiyon asistanına da sahiptir.

MINI 5 KAPI

Mini sürüş asistanına sahip olan Mini Cooper 5 Kapı, yolculuklarınızı daha güvenli ve rahat bir şekile sokmaktadır. Bu sistem ile birlikte, sizden başka bir çift göz daha yolu kontrol edecektir. Model ayrıca, dinamik çekiç ve denge kontrolüne de sahip olarak güvenliğinizi şansa bırakmamaktadır.

MINI CABRIO

Model, geniş bir iç hacime sahiptir. Ayrıca, sürüş destek sistemleri açısından da model, oldukça fonksiyoneldir.

MINI CLUBMAN

Mini Clubman, geniş iç hacimi ile uzun ve keyifli yolcukların garantisini vermektedir. Model, oldukça 'Mini' olan tasarımı ile de park sorununuzu minimuma indirmenizi sağlamaktadır. İkinci el Mini Clubman ilanları araçbul.com'da.

MINI COUNTRYMAN

Üç yetişkin yolcunun kolaylıkla sığabileceği ve rahat edeceği arka koltuklara sahip olan Mini Countryman arka koltukları aynı zamanda, gerektiğinde bagajı büyütmek içinde kullanarak, uzun keyifli yolculuklar yaşayabilirsiniz. Model ayrıca, hands-free bagaj açma özelliğine de sahiptir. Bu yöntem, bagaj yüklemelerinde size yardımcı olacaktır. Model, keyifli piknikleriniz için Mini piknik koltuğunu da bünyesinde barındırmaktadır.

İkinci el araba piyasasında bir yeri olan ve tercih edilen ikinci el Miniler ve ikinci el Mini fiyat listesine, araçbul.com ile ulaşabilirsiniz. Mini Modelleri hayatınızı, sitemiz ise Mini Modeller'i bulmanızı kolaylaştıracaktır.