Aramanızla ilgili bir sonuç bulamadık.

Otomobil Jaguar XF

aramanızda 0 sonuç bulunmuştur.
Modelİlan BaşlığıYıl KM RenkFiyat İlan Tarihi Konum

JAGUAR XF

Herhangi bir rakibi şimdiye kadar olmamış ve şimdiye kadar en çok ödülün sahibi olmayı başaran, ikinci el piyasasında dahi tercih edilen modellerden biri olan ikinci el Jaguar XF, rakipsiz bir tasarıma ve üretim kalitesine sahip olmaktadır. Model; dinamik, verimli ve konforlu olma özelliklerini bir arada sunması açısından oldukça vazgeçilmez bir noktada durmaktadır. Hafif bir otomobil olma özelliğine sahip olan Jaguar XF modeli, girdiği her ortam farklı yapısı ile dikkat çekmektedir. Model aynı zamanda,  düşük bir işletim maliyetine sahiptir. Çünkü, hafif Alüminyum bir yapıya sahip olmaktadır. Modelde bulunan hafif ön çift salıncak ve arka entegre bağlantılı süspansiyon sistemi, sürücüye ekstra bir hakimiyet ve kontrolün de kapısını aralayacak detaylar olacaktır. Model özel olarak sunulan opsiyon seçenekleri ile de otomobil severlerin vazgeçilmezleri arasna girmeyi başarmaktadır. Lüksün merkezi olan otomobil, saflığı da aynı anda sizlere sunmaktadır. Olağanüstü sürüş hakimiyetine ve dinamiklerine sahip olan Jaguar XF,  beş versiyon ile sizlerin hizmetinde olmaktadır. Model, opsiyonel olma özelliğine sahip olan, Akıllı Dynamics özellikleri ile birlikte dört çekiş seçeneğini de sizlere sunmaktadır. Bu sayede, zorlu hava koşulları ve yol durumları, yolculuklarınızı erteleyen detaylar olmaktan çıkacaktır.

Jaguar XF modeli, lazer teknolojisi ile donatılmış Head- Up Display sistemini bünyesinde bulunduran Jaguar XF Modeli, sürücüye birden fazla kolaylığı aynı anda sunmaktadır. Bu sistem ile birlikte, güneş ışığında dahi netliğini muhafaza edebilen görüntü ile, otomobilin hızı ve navigasyonu gibi veriler, oldukça kolay bir şekilde izlenebilmektedir. Model, yolculuklarınızın güvenli geçmesi adına birçok sürücü destek sistemini de bünyesinde bulundurmaktadır. Bunlardan birisi olan Stereo Vision kamera ve bağımsız acil durum freni, herhangi bir acil durumda önde bulunan bir kamera yardımı ile algılama yapılacak ve sesli uyarı verilecektir. Sürücünün herhangi bir tepki vermemesi durumunda ise, fren sistemi devreye girmektedir. Model bulunan gelişmiş park yardımı sistemi, şehrin kalabalık yapısında imdadınıza yetişmektedir. Oldukça küçük ve parkı zor olan alanları dahi kolay oyun alanlarına çeviren model, sesli bir sinyal ve dokunmatik ekran üzerinden bir bir bildirim ile size komutlar vermektedir.

İkinci el piyasası da dahil olmak üzere, birçok otomobile aynı anda ulaşma imkanını size sunan sitemiz araçbul.com, sadece bir tık uzağınızda. Her anlamda otomobil seçiminizi kolaylaştıracak olan sitemizde, Ayrıca, ikinci el Jaguar XF fiyatı gibi birçok fiyat, sizlere sunulacaktır. İkinci el sahibinden Jaguar ilanları araçbul.com ile bir tık uzağında.