Aramanızla ilgili bir sonuç bulamadık.

Otomobil BMW 3 Serisi

aramanızda 0 sonuç bulunmuştur.
Modelİlan BaşlığıYıl KM RenkFiyat İlan Tarihi Konum

BMW 3 SERİSİ

BMW 3 Serisi modeli, dikkatleri üzerinde toplayan ve doğalında fark yaratan tasarım ögelerine sahip olmaktadır. Model, sınıfının en enerjik detayları ile çevrelenmiştir. Klasik üç kutulu tasarıma sahip olan model ayrıca,  sınıfında en çok satan olarak da öncü durumda olmaktadır. Oldukça esnek olan ikinci el BMW 3 Serisi, esnek olduğu kadar etkileyici bir sürüş performansını da size sunmaktadır.Heyecan veren bir sürüş enerjisine sahip olan model, maksimum yol tutuşu ile konforunuzdan ödün vermeyecektir. BMW Twinpower Turbo motorlar ve opsiyonel 8 ileri Steptronic Spor şanzıman gibi özellikle ile model, mükemmel bir sürüş deneyimine sahip olmaktadır. Model bünyesinde bulunan, EfficientDynamics ile daha güçlü bir performans sağlamaktadır. Aynı zamanda, daha yeni teknolojilerle yakıt tüketimi azaltılacaktır. BMW 3 Serisi modelinde bulunan sürüş deneyimi ve bunu sağlayan ögeler, BMW Markası otomobillerinde standart olarak var olmaktadır. 8 ileri Steptronic Sport Şanzımana sahip olan model, gücünü dinamik bir sürüş ile ortaya koymaktadır. Modelde bir seçenek olarak var olan Optimum vites değiştirme göstergesi sayesinde manuel vites değiştirme imkanı var olmaktadır. Modelde var olan spor deri direksiyon üzerindeki vites kulakçıkları vites değiştirme konusunda, sürücünün işini kolaylaştırmak adına otomobilin tasarımındaki yerini almaktadır.

Akıllı sürüş sistemleri açısından da oldukça gelişkin olan model BMW 3 Serisi, birçok teknolojik sistemi bünyesinde bulundurmaktadır. Modelde şehiriçi fren uyarısı özelliğine sahip olan yaklaşma kontrolü bulunmaktadır. Bu sayede, belli bir mesafenin altında var olan bir araç algılandığında otomatik fren devreye girmektedir. Modelde şerit terk uyarısı ile birlikte, şeritten çıktığınız algılandığında size uyarı verilecek, bir değişiklik olmadığı durumda ise şerite doğru yönlendirilmeye başlayacaksınızdır. Yorgun olup olmadığınızı herhangi bir kaza durumu olmadan algılayan Dikkat asistanı ise mola tavsiyesinde bulunacaktır. Hızınız kontrolünü sağlayan aktif cruise control ve park etmenizi kolaylaştıracak park asistanı da modelin bünyesinde bulunmaktadır.

Araçbul.com, ikinci el piyasasında bulunan uygun fiyatlı her türlü otomobili sizler için bir araya getirmektedir. Birçok otomobil özelliği listesine de sahip olan model, bu özellikleri kıyaslama şansını da sunmaktadır. İkinci el BMW 3 Serisi fiyatı da dahil olmak üzere birçok fiyat listesine sahip olan sitemiz, hayalinizdeki otomobili tek bir tık uzağınıza taşımaktadır.

Sitemiz Araçbul.com üzerinden ikinci el BMW 3 Serisi modelini arayabilir, sizler için hazırladığımız ilanları inceleyebilirsiniz. Size sunulmak için hazırlanan birçok fotoğrafa göz gezdirebilir ve araç hakkında daha geniş bilgilere sahip olabilirsiniz. Ayrıca sitemiz içerisinden ikinci el BMW 3 Serisi fiyatını da görebilir ve değerlendirmeler yapabilirsiniz. Sahibinden BMW ilanlarına araçbul.com üzerinden ulaşabilirsiniz.