satılık ikinci el peugeot

Bu özelliği kullanmanız için izniniz gerekmektedir

tümü

kilometre
0 araç listelendi
sırala:
Marka Seri Model İlan Başlığı Yıl Km Renk Fiyat İlan Tarihi Konum

PEUGEOT

Peugeot markası adını bize sıkça duyuran bir marka.  Ülkemizde de sıkça tercih edilen Peugeot ticari araçlar, 1810 yılından bu zamana kadar üretimini sürdürmektedir. Kökeni Fransız olan marka kurulduğu ilk dönemde bir değirmenden ibaret olsa da daha sonrasında kurucusu olan Christian Peugeot isteği ile çelik döküm hanesine çevridi.

Global ekonominin en büyük çelik üreticileri arasında gösterilen model birçok sektörde faaliyet yürütmüş olan Peugeot Markası, dikiş makinası üretimi ile birlikte kendi makinalarını da üretmeye başladı aslında. Ayrıca global marka marka 1871 yılında; emeklilik, sendikal haklar ve işçi haklarını da tanıyarak bu anlamda da büyük bir öncü oldu.

1800'lü yılların sonlarına doğru marka bu kez de ulaşım sektörüne marak sarmış ve 1882 yılında iki tekerlekli bisiklet üretimine başlamıştır. Bu bisikletin çok başarılı olması ile birlikte markanın mühendisi olan Armand Peugeot, cesaretlenmiş ve otomobil piyasasına girmeye karar vermiştir. İlk olarak 3 tekerlekli olan ''Serpollet-Peugeot'' üretilmiş, daha sonra 1905 yılında ilk 4 tekerlekli otomobil üretilmiştir. Her yaptığı otomobilde son teknoloji kullanan Peugeot, 1966 yılında Renault ile anlaşma imzalamış ve birçok yerde imalathane açmıştır. Şu an da otomobil alanında adını dıkça duyduğumuz marka aynı zamanda, karabiber ve kahve üretimi de yapmaktadır.

Peugeot markasının ticari modellerine araçbul.com'dan ulaşabilir, en güncel Peugeot Kampanyalarını sitemiz aracılığı ile takip edebilirsiniz. Ayrıca Peugeot fiyat listesine tek bir tık ile ulaşabilirsiniz. Fiyat ve model karşılaştırması yaparak da size en uygun otomobili sitemiz aracılığı ile bulmanız mümkün.

PEUGEOT RIFTER

Rifter modeli göz alıcı tasarımları ve yenilikçi mühendislik anlayışı ile size her zaman benzersiz bir sürüş keyfi, heyecanlı bir deneyim imkanı sağlıyor. Bu vizyonunu mükemmelleştirmek için yeni otomotiv teknolojileri de geliştirmeye devam ediyor.

Peugeot Rifter modeli ile tüm ilgiyi üzerinize çekmeye hazır olun. Hatta bunun yanında ilginin merkezi olmaya bile hazır olun. Peugeot Rifter, estetik dış tasarımı ve özgün çizgileriyle tam aradığınız tarzda. Dış görünümündeki yenilikler, sınıfının standartlarını yeniden belirliyor. Alüminyum gri tampon koruması, alüminyum alaşım jantları, tavan barları, aracı çevreleyen çamurluk ve kapı korumaları Peugeot Rifter’ın olağanüstü kişiliğini güçlendiriyor.

PEUGEOT EXPERT TRAVELLER

Markanın üstün bilgi birikimi ve deneyiminin bir yansıması olarak Peugeot Traveller üst sınıf bir ambiyans ile konfor seviyesi ve sizlere son derece keyifli bir yolculuk sunuyor.

Dinamik tasarımı ve üstün sürüş konforu, güçlü 2.0L BlueHDi dizel motorlar, seçkin ve benzersiz ekipmanlar sunan Peugeot Expert Traveller ile yeni seyahat dünyasının keyfini çıkarmaya hazır olun.

Peugeot’ markasının üstün bilgi birikimi ve deneyiminin bir yansıması olarak Peugeot Expert Traveller üst sınıf bir ambiyans ile konfor seviyesi ve son derece keyifli bir yolculuk vadediyor.

PEUGEOT PARTNER VAN

Peugeot Partner Van, sınıfında ilk olan ayrıcalıklı ve üst düzeyde ergonomi sunan Peugeot i-Cockpit® ile yepyeni bir sürüş deneyimi sunuyor ve tasarımıyla tüm bakışları üzerine çekiyor.

Bir donanımdan ve yeni bir özellikten çok daha fazlası olan Peugeot i-Cockpit® konforu güvenlikle birleştiriyor, ergonomik ve zarif tasarımıyla size benzersiz bir sürüş keyfi sunuyor.

PEUGEOT EXPERT VAN

PEUGEOT Expert, çalışmalarınızı kolaylaştırmak ve tüm gereksinimlerinizi karşılamak için yeni platformu sayesinde çok sayıda güce/ayrıcalığı size sunmak için var.

Modern ve rakiplerinden ayrışan çarpıcı dizaynı ile Peugeot Expert, araç tasarım uzmanları tarafından ticaretin uzmanları için tasarlandı. Sınıf lideri yakıt ekonomosiyle beraber, benzersiz teknolojik özellikler ve üstün sürüş konforunu bütünleştiren Peugeot Expert, kendi sınıfında standartları yeniden belirliyor.

PEUGEOT BOXER VAN

PEUGEOT Boxer serisinin, manevra kabiliyetine sahip, sağlam, ekonomik ve uyarlanabilir geniş araçlarından bir tanesi. Profesyonellerin ihtiyaçlarına uzun vadeli yanıt verecek şekilde dizayn edilmiş ve donatılmış olan PEUGEOT Boxer, aynı zamanda bir mobil ofisin tüm konforunu üzerinde barındırır.

Kendine has ve dinamik hava ızgarası, büyük Peugeot logosu Boxer’ın güçlü ve kendinden emin kişiliğini yansıtıyor.

Peugeot modelleri güvenliğinizi artırmak ve sürüşünüzü kolaylaştırmak için ESP’nin standart olduğu Peugeot Boxer size, geniş bir güvenlik ekipman seçeneği de sunuyor.

Advertisement Advertisement Advertisement