satılık ikinci el ds automobiles

Bu özelliği kullanmanız için izniniz gerekmektedir

tümü

kilometre
0 araç listelendi
sırala:
Marka Seri Model İlan Başlığı Yıl Km Renk Fiyat İlan Tarihi Konum

DS AUTOMOBİLES

DS Automobiles lüks otomobi ltercih edenler için oldukça iyi bir alternatif. Group PSA ortaklığının lüks otomobil sınıfını temsil eden Ds Automobiles kısaca DS olarak anılır. DS Automobiles, ilk olarak 2009 yılında piyasada yer alan bir model olarak karşımıza çıkar. Citroen markasının bir modeli olarak piyasada varlığını koruyan DS Automobiles, Citroen markasından ayrılarak 2014 yılında bağımsız bir marka olarak bizleri karşılamıştır. DS Automobiles, genel anlamı ile Fransız lüksünü yansıtan otomobil olarak dizayn edilen bu şekilde yola çıkan bir modeldir.

DS Automobiles ilk defa ülkemizde 2015 yılında, İstanbul’da Autoshow Fuarı'nda kendi standını açmıştır. Group PSA bünyesinde, Citroen ve Peugeot markalarından sonra üçüncü marka olarak yerini alan DS Automobiles, oldukça bilinen bir markadır. Halen ülkemizde DS Automobiles marka otomobil modelleri, Citroen bayilerinde satılmaktadır. Servis hizmeti de Citroen Bayilerinde gerçekleştirilir.

DS 3 CROSSBACK

Yıllardır şıklığı ile dikkatleri üzerine çeken DS 3 Crossback, oldukça heybetli ve güçlü bir görüntüye sahiptir. Otomobilde var olan kapı kolları sadece siz ihtiyaç duyduğunuzda görünür olacaktır. DS 3 Crossback kapı kolları gizlidir ve kullanılmadığı durumlarda otomobilin tasarımı ile bütünleşir ve gözden kaybolur. DS 3 Crossback, otomobil severlerin karşısına birçok renk seçeneği ile çıkmaktadır.  Otomobilin iç tasarımında, fransız konforunu sizlere sunacak olan marka, tamamen digital olan bir sürüş ortamına sahiptir.  Model, anahtarsız erişime de sahiptir. Eller serbest çalıştırma sistemi ile birlikte, direksiyona geçtiğinizde, motoru çalıştırmak için sadece bir düğmeye basmanız yeterli olacaktır. Model, DS Pilot ile sürüş esnasında sizi oldukça rahatlatacaktır. Ayrıca model, akif fren sistemine de sahip olma özelliğiniz taşımaktadır. Modelin; DS 3 Crossback E-Tense ve DS 3 Crossback La Premiere versiyonlarına sahiptir.

DS 7 CROSSBACK

Konfor ve lüksü bire arada arayanların afresi.  DS 7 Crossback sizi üst düzeye çıkarmak için var diyebiliriz.  Fransız konfor ve Fransız şıklığını sizler için bir araya getirir. SUV ailesinin bir üyesi olan DS 7 Crossback, HiFi FOCAL Electra Sistemi ve ona ait 14 hoparlöre de sahiptir.  Model, tamamen teknolojik özelliklerle donatılmış olan bir sürüş kabinine sahiptir. Ayrıca,DS Connected Pilot işlev kontrol ekranı ve DS Night Vision da içinde olmak üzere altı farklı moda sahiptir. Güvenliğinizi de düşünen otomobil, birçok güvenlik sistemi ile dikkatsizlik kaynaklı kazaları sıfıra indiriyor.

DS Automobiles modellerine ve DS Automobiles fiyat listesine, araçbul.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca, sitemiz aracılığı ile DS Automobiles kampanyalarından haberdar olup, fırsatlardan da yararlanabilirsiniz.

Advertisement Advertisement Advertisement