EQS Kutup Beyazı EQS Deniz Mavisi EQS Parlak Elmas Beyazı EQS Metalik Grafit Gri EQS Metalik Kırmızı EQS Selenit Gri EQS Metalik Siyah EQS Derin Mavi
Mercedes - Benz Mercedes - Benz

EQS

min. ₺5,976,000
maks. ₺71,535,000
Otomatik Elektrikli
Inspiration 450 4MATIC
Bagaj Hacmi 610 L
Otomatik Elektrikli
Heritage Edition 580 4MATIC
Ortalama Yakıt Tüketimi 21.1 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 610 L
Otomatik Elektrikli
Performance 53 4MATIC+
Ortalama Yakıt Tüketimi 21.1 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 610 L
ücretsiz teklif al

galeri

EQS EQS EQS EQS EQS EQS EQS EQS EQS EQS EQS EQS EQS EQS EQS EQS EQS EQS EQS EQS EQS EQS EQS EQS EQS EQS EQS EQS EQS EQS EQS EQS EQS EQS EQS EQS EQS EQS EQS EQS EQS EQS EQS EQS EQS EQS EQS EQS EQS EQS EQS EQS EQS EQS EQS EQS EQS EQS EQS EQS EQS EQS EQS EQS EQS EQS EQS EQS EQS EQS

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. EQS hakkında sen ne düşünüyorsun?

Mercedes-Benz EQS

Mercedes EQS’in kavisli 3 boyutlu sarmal arka farları bulunur. Gizli kapı kolları ve güçlü gövdeye sahip Mercedes-Benz EQS coupe ile yeni maceralara atılın. Tamamen elektrikli olarak tasarlanan EQS ile gitmek istediğiniz her yer kısalır. Elektrikli olup uzun yol menziline sahiptir. Yüksek voltajlı aküsü ve 200 kW’lık şarj sistemi ile kısa sürede tamamen şarj edilir. Aracınızı şarj etmek için istasyona gitmenize gerek yok. Mercedes Benz’e özgü Wallbox ev, iş yeri ve ofis gibi yerlere kurulabilir. Bu yerlerden kısa sürede aracınızı şarj edebilirsiniz.    

Mercedes EQS ön ve arka aksta birer tane elektrik motoruna sahiptir. Bu motorlar verimli, yüksek performanslı ve sessiz çalışır. Tüm yol ve hava koşullarında kademesiz çalışan 4MATIC sunar. AIRMATIC (ayarlanabilir süspansiyon sistemi) havalı süspansiyon zorlu zeminlerde konfor sağlar. Aracınızın seviyesi hızınıza göre değişiklik gösterir. Aracın taşıdığı yük durumuna göre otomatik seviye ayarı vardır. Sürüş esnasında maksimum performans sağlayan her ayrıntı EQS için düşünüldü. Arka aks yönlendirme sistemi ile hız durumunuza göre araç rahatça yönlendirilebilir. Bu sistem araca çeviklik ve manevra kabiliyeti sağlar.  

Mercedes EQS iç mekanda yenilikçi tasarımlardan yanadır. Özel ve kaliteli malzemelerden yapılmış döşemeler ve yenilikçi süslemeler lüksü ve kaliteyi iç kısma taşır. Önde bulunan büyük dijital ekran ihtiyacınız olan her türlü bilgi ve eğlence sistemini ayağınıza getirir. Artırılmış gerçekliğe sahip sanal gösterge paneli sürücüye kolaylık sağlar. MBUX iç mekan yardımcısı ile araç içinde sesli komutla dilediğinizi yapabilirsiniz. Araç içi sistem kişiselleştirilebilir. MBUX ile aracınıza sesli komut verebilirsiniz. Sadece sesli olarak değil el hareketleri ya da dokunmatik kontrol sistemi üzerinden komut verme imkanınız vardır. Üst tavanda bulunan iki adet panoramik cam sürücü kısmı ve arka kısım için ayrı ayrıdır. Arka koltukta yolcular için iki adet bilgi ve eğlence sistemi bulunur. Buradaki ekranlar yeterli büyüklüktedir. Arka koltukta yolcuların rahat etmesi için kol desteği bulunur. Elektrikli, ısıtmalı ve soğutmalı koltuklar ile konfor seviyenizi artırırsınız. Araç kapılarının açılması için yanına yaklaşmak ya da hafifçe dokunmak yeterlidir.

Mercedes EQS sürüş yardım paketi + ile sürüş güvenliğinizi sağlar. Akıllı ve yenilikçi bağlantı sistemleri sensörleri tehlike durumunu algılar, olumsuz durumlarda ihtiyaç halinde müdahale eder. Mercedes EQS fiyatı opsiyonel özelliklere ve donanım paketlerine göre seçeneklere sahiptir. Dilediğiniz tasarıma sahip bir EQS için en yakın Mercedes satış noktasına gitmeniz yeterlidir.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Mercedes EQS ve Mercedes modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

 

×    
Advertisement