E-Transit Kamyonet Metalik Akik Siyah E-Transit Kamyonet Dağınık Gümüş E-Transit Kamyonet Donmuş Beyaz E-Transit Kamyonet Gri E-Transit Kamyonet Metalik Manyetik E-Transit Kamyonet Metalik Mavi E-Transit Kamyonet Yarış Kırmızısı
Ford Ford

E-Transit Kamyonet

min. ₺2,252,500
maks. ₺2,522,400
Otomatik Elektrikli
Trend Tek Kabin (Uzun Şasi) 350L 198KW
Otomatik Elektrikli
Trend Tek Kabin (Jumbo Şasi) 350E 198KW
ücretsiz teklif al

video

FORD TRANSIT KAMYONET 350L TEKNİK VE DONANIM ÖZELLİKLERİ
Ford E-Transit Şarj
Ford E-Transit

galeri

E-Transit Kamyonet E-Transit Kamyonet E-Transit Kamyonet E-Transit Kamyonet E-Transit Kamyonet E-Transit Kamyonet E-Transit Kamyonet E-Transit Kamyonet E-Transit Kamyonet E-Transit Kamyonet E-Transit Kamyonet E-Transit Kamyonet E-Transit Kamyonet E-Transit Kamyonet E-Transit Kamyonet E-Transit Kamyonet E-Transit Kamyonet E-Transit Kamyonet E-Transit Kamyonet E-Transit Kamyonet

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. E-Transit Kamyonet hakkında sen ne düşünüyorsun?

Ford E-Transit Kamyonet

Ford E-Transit Kamyonet, Ford tarafından üretilen E-Transit modelinin kamyonet versiyonudur. Ford E-Transit 317 kilometre menzile ulaşabiliyor. Ford E-Transit Kamyonet modeli EURO NCAP Altın Ödülü’nü almayı başardı.

Ford E-Transit Kamyonet modelinde standart olarak sunulan güvenlik özellikleri; ABS, EBD, ESP - elektronik stabilite programı, viraj fren kontrolü, HLA (yokuş kalkış desteği), TCS (motor ve fren kontrollü çekiş sistemi), HBA (hidrolik fren desteği), ARM (aktif devrilme kontrolü), LAC (yüke duyarlı kontrol), sürücü hava yastığı, immobilizer, uzaktan kumandalı merkezi kilit, üç noktalı emniyet kemerli ön koltuklar ve ani frenlemede yanan dörtlü flaşörler gibi özellikler yer alıyor.

Ford E-Transit Kamyonet modelinde iç ve dış donanımında standart olarak sunulan özellikler ise; elektrikli, ısıtmalı, sinyalli otomatik katlanabilir yan aynalar, kasasız şasi, tekli arka tekerlek, gecikmeli sönen ön farlar, far yükseklik ayarı, anahtarla açılabilen motor kaputu, gündüz farları, ön konsola entegre döner vites konsolu, kapı içlerinde cepler, ön konsol üstünde saklama gözü, 12 V elektrik soketi, sürücü kabini taban kaplaması, kabin aydınlatması, elektrikli ön camlar ve ikili ön yolcu koltuğu ve koltuk altında saklama alanı gibi özellikler yer alıyor.

Ford E-Transit Kamyonet modelinde diğer özellikler ise; direksiyondan kumandalı, USB bağlantılı, bluetooth destekli radyo ve akıllı cihaz istasyonu, dijital klima, seçilebilir sürüş modları (normal, eco, kaygan), yol bilgisayarı ve 4 yöne ayarlı sürücü koltuğu gibi özellikler bulunuyor.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Ford E-Transit Kamyonet ve Ford modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×