Rav4 Gümüş Metalik Rav4 İnci Beyazı Rav4 Kar Beyazı Rav4 kırmızı mika metalik Rav4 Metalik Gri Rav4 Safir Mavi Rav4 Siyah Rav4 Granit Gri
Toyota Toyota

Rav4

min. ₺3,052,500
maks. ₺3,552,000
Otomatik Hafif Hibrit
Flame Hybrid 4x4 e-CVT
Ortalama Yakıt Tüketimi 4,5 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 580 L
Otomatik Hafif Hibrit
Passion Hybrid 4x4 e-CVT
Ortalama Yakıt Tüketimi 4,5 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 580 L
Otomatik Hafif Hibrit
Passion Hybrid 4x4 X-Pack e-CVT
Ortalama Yakıt Tüketimi 4,5 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 580 L
Otomatik Hibrit Benzin
Passion Hybrid 4x4 X-Sport e-CVT
Ortalama Yakıt Tüketimi 4,4 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 580 L
ücretsiz teklif al

renk

Rav4 Gümüş Metalik Gümüş Metalik
Rav4 İnci Beyazı İnci Beyazı
Rav4 Kar Beyazı Kar Beyazı
Rav4 kırmızı mika metalik kırmızı mika metalik
Rav4 Metalik Gri Metalik Gri
Rav4 Safir Mavi Safir Mavi
Rav4 Siyah Siyah
Rav4 Granit Gri Granit Gri

galeri

Rav4 Rav4 Rav4 Rav4 Rav4 Rav4 Rav4 Rav4 Rav4 Rav4 Rav4 Rav4 Rav4 Rav4 Rav4 Rav4 Rav4 Rav4 Rav4

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Rav4 hakkında sen ne düşünüyorsun?

Toyota RAV-4 

Toyota RAV-4 modeli, SUV ailesinin en göze çarpan modellerinden biri olmaktadır. Girdiği her ortamda güçlü duruşu ile fark yaratan ve dikkat çekmeyi başaran Toyota RAV-4, şık bir görüntü ve gücü bir araya getirmektedir. Model sizi şehir içi ya da dışında sizi yarı yolda bırakmayacak fonksiyonlarla donatılmıştır. Toyota RAV-4, hybrid olması ile de öne çıkmaktadır. Toyota RAV-4, göz alıcı LED farları, LED stop lambaları ile de dinamik ve enerjişk yapısını ortaya koymaktadır.

Toyota RAV-4 her yol ve hava koşuluna karşı sizi yarı yolda bırakmayarak, daha korkusuz olmanızı sağlayacak önemli bir faktör olacaktır. Hybrid olması sayesinde model, daha düşük emisyon ile birlikte daha fazla güç ve performans sunmaktadır. Ayrıca Hybrid sistem, günlük yaşantınızın stresinden de bir kaçış yolu sağlayacaktır. Çünkü sistem, ultra sessiz yapısı ile yolculuklarınızı keyifli ve huzurlu bir hale getirecektir. Model, iç ve dış tasarımda olan her detayı sürücü odaklı tasarlamış ve üretmiştir. Bu sayede sürücünün araç içinde hakimiyeti ve dolayısı ile güvenliği ve konforu da artmış olacaktır. Toyota RAV-4 ihtiyaç duyduğunuzda Hybrid sistemi sayesinde gücü anında arttırma olanağına sahiptir. Ya da yol koşulları zorlu bir duruma geldiğinde yani çekiş gücünüzün artması gerektiginde Toyota RAV-4, 4çarpı4 RAV-4 hemen etkin hale gelecektir. Toyota RAV-4, sürücü odaklı tasarımı ve bu durumun sayesinde de sürücü hakimiyetinin fazla olması gibi özellikler ile tam kontrolü sizin elinize bırakmaktadır. Dengeli bir sürüş deneyimi için model, 4çarpı4 özelliği ile yol tutuşunu arttırmıştır. Bu da doğal olarak, daha kolay viraj alma, anında dönüş gibi konularda avantaj sağlamaktadır. Ayrıca viraj alışlarda dahi ultra sessiz yapısını koruyarak, yolculuklarınızı keyifli hale getirmektedir.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Toyota RAV-4 ve Toyota modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×    
Advertisement