I-PACE Antrasit Gri I-PACE Ateş Kırmızı I-PACE Kurşun Gri I-PACE macellan gri I-PACE Fuji Beyaz I-PACE İnci Siyahı I-PACE İndus Gümüş I-PACE Flamenco Kırmızı I-PACE Portofino Mavi I-PACE Santorini Siyah Metalik I-PACE İtalyan Mavi I-PACE Yulong Beyaz
Jaguar Jaguar

I-PACE

min. ₺5,039,722
maks. ₺5,584,273
Otomatik Elektrikli
SE EV400 AWD Otomatik
Ortalama Yakıt Tüketimi 21.2 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 656 L
Otomatik Elektrikli
HSE EV400 AWD Otomatik
Ortalama Yakıt Tüketimi 21.2 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 656 L
ücretsiz teklif al

video

2021 Jaguar I-Pace EV400 - İç Mekan
Jaguar I-Pace Geyik Testi
NEW Jaguar I-Pace 2021 in-depth EV review
Jaguar I-Pace 2021 (400hp) Test Drive - 100% Electric & Fast!

galeri

I-PACE I-PACE I-PACE I-PACE I-PACE I-PACE I-PACE I-PACE I-PACE I-PACE I-PACE I-PACE I-PACE I-PACE I-PACE I-PACE I-PACE I-PACE I-PACE I-PACE

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. I-PACE hakkında sen ne düşünüyorsun?

Jaguar I-PACE

Jaguar I-Pace, oldukça dinamik ve yenilikçi bir tasarıma sahip olmaktadır. Model, aerodinamik açısından oldukça gelişkin bir sisteme sahip olmaktadır. Modelin oldukça belirgin olan ön tekerlek davlumbazları , arka difüzör ile de desteklenmektedir. Bu sayede ise, aracın ideal menzil ve dengesi sağlanmış olacaktır. Modelin dış tasarımında var olan güçlü ızgara, içe doğru eğimli bir şekle sahiptir. Ve böylece hava, motor kapağı hava girişine ordanda maksimum verimlilik sağlamak adına eğim verilmiş tavan çizgisi üzerinden dışarı çıkarak sürtünmeyi azaltacaktır. Jaguar I-Pace, geceleri hem sizin görüşünüzü arttıracak hem de otomobilin görünürlüğünü arttıracaktır. Model, birçok tavan seçeneğini de bünyesinde bulundurmaktadır. Ayrıca; 18, 20, 22 inç boyutlarında jant seçenekleri de otomobilde bulunmaktadır.

Model iç tasarımı açısından değerlendirildiğinde, konforlu olma özelliği ile fark yaratmaktadır. Spor koltuklara sahip olan model, koltukları çeşitli renk ve malzemelerde sunulmaktadır. Koltuklar daha fazla konfor için ısıtma ve soğutma özelliğine de sahip olmaktadır. Model iç mekanda huzuru sağlamak adına, motor muhafazı ile sesi azaltmaktadır. Ayrıca, dış tasarımı ile rüzgar görültüsünün de önüne geçilmektedir. Jaguar I-Pace modeli güvenlik açısından, birçok yenilikçi teknolojiyi bünyesinde bulundurmaktadır.  Modelde bulunan acil durum freni, kamera ve radar yolu ile yayalar ve diğer hareketli nesnelere çarpmanızı engelleyecektır. Önden çarpışma durumu algılanırsa, sistem sesli ve görüntülü uyarı verecektir. Eğer hala bir değişiklik olmazsa sistem, freni devreye sokacaktır. Modelde bulunan sürücü takip monitörü; direksiyon,fren ve gaz pedalları faaliyetlerini kolayca izlemenize imkan vermektedir. Bu monitör sayesinde kendinizi yorgun hissetmeniz durumunda otomobil mola uyarısı verecektir. Geri görüş kamerası sayesinde ise, geriye manevralar oldukça kolay bir şekilde gerçekleşecektir. Arka trafik monitörü ile ise, park yerinden çıkış esnasında hiçbir sorun çıkmayacaktır.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Jaguar I-Pace ve Jaguar modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×    
Advertisement Advertisement Advertisement