sıfır km volvo s60

0 araç listelendi
sırala:

VOLVO

Volvo markası, 1915 yılında, İsveç’te kurulmuştur. Marka bu dönemde, Svenska Kullagerfabriken AB üretim şirketinin bir alt firması olarak kurulmuştur. Ama şimdilerde şirket, 1915 tarihini değil, ''Volvo ÖV4'' modelinin üretildiği 1927 tarihini kuruluş yılı olarak kabul etmektedir. Model ''Volvo ÖV4''ten ziyade ''Jakob'' ismi ile tanınmıştır. Aslında kamyon,tır üretimi için yola çıkan Marka, 1928 yılında ''Series 1'' adıyla ilk kamyon modelini piyasa sunmuştur. ''Series 1'' ile beklediğinden daha fazla üne kavuşmuştur. 1934 yılında ise ''B1'' adı ile ilk otobüslerini piyasaya sunmuşlardır. Yani Volvo kurulduğu yıllarda, ağır vasıta araçları ile üne kavuşurken, binek otomobillerde aynı başarıyı gösterememiştir. 1940'lı yılların başında ise şirket, uçak motoru dahi üretmeye başlamıştır. Volvo günümüzde, güvenlik önlemleri ve teknolojik donanımlarla adından sıkça bahsettirmekte ve ayrıca tercih de edilmektedir. 1958 yılında,  Volvo mühendislerinden Nils Bohlin 3 noktalı emniyet kemerini icat etmiştir ve patentini almıştır. Arkaya dönük çocuk koltuğunuda ilk Volvo Markası üretmiştir. Volvo Marka temellerini sağlamlık ve güvenlik üzerine kurarak ilerleyişini sürdürmektedir. Volvo logosu da demirin sağlamlığını simgelemektedir.

Araçbul.com aracılığı ile güvenliğinizi her detaydan daha çok önemseyen Volvo fiyat listelerine ulaşabilirsiniz.

VOLVO V90 CROSS COUNTRY

İşlevsellik ve zarafeti bir araya getiren Volvo V90, beş kişilik bir modeldir. Büyük ve geniş koltuklarla, siz ve sevdiklerinize en yüksek konforu sağlamaktadır. Hem güce hem de doğaya karşı sorumluluğa uyum sağlayan Volvo, düşük karbondioksit oranına sahiptir. Ayrıca verimli yakıt tüketimi ile de bütçenize de dost bir otomobil olacaktır. Ayrıca otomobilinizi kişiselleştirip, kendi aksesuarlarınızla donatmanız da mümkün olacaktır.

Volvo V90 Cross Country, otomobilin farklı bir boyutunu sizlere sunmaktadır. Model, zarif bir tasarımı akıllı fonksiyonellik ile bir araya getirmiştir. Lüks malzemeleri, mükemmel konfor detayları ile harmanlayan model, tasarım ve fonksiyonun birbiri ile mükemmel bir uyumudur. 2019 LED ön farlar da modelin, önemli dış tasarım detayları arasında bulunmaktadır.

VOLVO V60 CROSS COUNTRY

Volvo V60 Cross Country, netliği ve saflığı ile iskandinav tasarımının somut hali olomaktadır. Enerjik ve atletik olan model, birbirleri ile uyumları ile göz alan detayları bünyesinde barındırmaktadır. Model, cesur bir ön ızgara yapısına sahiptir.

Ayrıca otomobilin yapısında bulunan çıkıntılar, Volvo V60 Modeli'nin atletik yapısını pekiştiren detaylar olmaktadır. Volvo'nun dış tasarımında ise karakteristik model yapısını destekleyecek olan, LED ön farlar bulunmaktadır.

Her anlamda hayatınızı kolaylaştıran ''Hatchback'' modellerdendir.

VOLVO S90

Volvo S90, arka koltuklarını keyifli bir şekilde dizayn etmiştir. Bu size kondorlu bir yolculuk sağlayacaktır.

Volvo S90, zarif ve oldukça sade bir tasarımı sizler için bir araya getirmektedir. Lüks bir sedan olma özelliğine sahip olan S90, ferahlık kokan alanı ile size mükemmel bir kokpit sunmaktadır. Volvo otomobillerin ayırt edici bir özelliği olan, T şeklindeki LED ön farlar, güçlü bir sedandir. Ayrıca, LED ön farlar, uzun fardan kısa fara geçözelliğine de sahiptir. Bu sayede, karşıdan gelen otomobilin sürücüsünün gözünün kamaşması engellenecektir.

Sitemiz aracılığı ile Volvo kampanyalarından haberdar olup, size en uygun Volvo'ya sahip olma olanağı yakalayın.

Advertisement Advertisement Advertisement