Suzuki Logo Suzuki

Swift Hibrit

min. ₺1,078,000
maks. ₺1,188,000
Otomatik Hafif Hibrit
GL Techno 1.2 CVT (Tek Renk)
Hızlanma 12.2 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 107 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 5.0 L 100 km'de
Motor Gücü 83 hp
Bagaj Hacmi 265 L
Otomatik Hafif Hibrit
GL Techno 1.2 CVT (Çift Renk)
Hızlanma 12.2 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 107 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 5.0 L 100 km'de
Motor Gücü 83 hp
Bagaj Hacmi 265 L
Otomatik Hafif Hibrit
GLX Premium 1.2 CVT (Tek Renk)
Hızlanma 12.2 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 107 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 5.0 L 100 km'de
Motor Gücü 83 hp
Bagaj Hacmi 265 L
Otomatik Hafif Hibrit
GLX Premium 1.2 CVT (Çift Renk)
Hızlanma 12.2 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 107 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 5.0 L 100 km'de
Motor Gücü 83 hp
Bagaj Hacmi 265 L
ücretsiz teklif al

galeri

Swift Hibrit Swift Hibrit Swift Hibrit Swift Hibrit Swift Hibrit Swift Hibrit Swift Hibrit Swift Hibrit Swift Hibrit Swift Hibrit Swift Hibrit Swift Hibrit Swift Hibrit Swift Hibrit Swift Hibrit Swift Hibrit Swift Hibrit Swift Hibrit Swift Hibrit Swift Hibrit Swift Hibrit Swift Hibrit Swift Hibrit Swift Hibrit Swift Hibrit Swift Hibrit Swift Hibrit Swift Hibrit Swift Hibrit Swift Hibrit Swift Hibrit Swift Hibrit Swift Hibrit Swift Hibrit Swift Hibrit Swift Hibrit Swift Hibrit Swift Hibrit
tümünü gör

kullanıcı yorumları

Sıkça Sorulan Sorular

Otomobil sektöründe sürekli değişen fiyatlar sebebiyle fiyatı ve özellikleri en çok merak edilen otomobillerden biri Suzuki Swift Hibrit. En dolu paketinin fiyatı GLX Premium 1.2 CVT (Çift Renk) – ₺1,188,000 ve en boş paketi ise GL Techno 1.2 CVT (Tek Renk) -₺1,078,000’dir.
 

  • Versiyon İsmi Fiyatı
    GL Techno 1.2 CVT (Tek Renk) ₺1,078,000
    GL Techno 1.2 CVT (Çift Renk) ₺1,088,000
    GLX Premium 1.2 CVT (Tek Renk) ₺1,178,000
    GLX Premium 1.2 CVT (Çift Renk) ₺1,188,000

1. Yakıt Tüketimi

Suzuki Swift Hibrit 100 kilometrede ortalama 5.0 L  litre yakıt tüketiyor.

2. Bagaj Hacmi

Suzuki Swift Hibrit 265 L litre bagaj hacmi ile karşımıza çıkıyor.

3. "Suzuki Swift Hibrit Nasıl Araba?" sorusunun cevabı tamamen siz kullanıcılarımızda saklı. Kişisel tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre size en uygun aracı sitemiz üzerinden seçebilirsiniz.

4. Suzuki Swift Hibrit modelinin tüm donanım özelliklerini ve teknik özelliklerini daha detaylı incelemek için Suzuki Swift Hibrit sayfamızda sizleri bekliyor olacağız.

Suzuki Swift Hibrit modelinin kullanıcı yorumları ve merak edilen tüm soruları için Suzuki Swift Hibrit sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Suzuki Swift Hibrit Yorumları

Suzuki Swift Hibrit

Yeni Suzuki Swift Hibrit akıllı hibrit teknolojisinin kullanıldığı ve yakıt tasarrufu sağlayan bir araçtır. Yakıttan daha yüksek verim sağlamak amacı ile Akıllı Hibrit Sürüş sistemi kullanır. Her bakımından yeni nesil yenilenmiş teknolojileri bünyesinde barındırır. Hafif ve kompakt bir araç olmasının yanında iyi derecede güç kaynağına sahiptir. Entegre marş alternatörü ( ISG ) ve 10 Ah lityum iyon akü motor performansını destekler. Otomatik motor durdurma özelliği ile motor durdurulur ve o sırada batarya beslenir. Böylece araç yakıttan tasarruf sağlamış olur. Bu sistem sayesinde kalkış ve hızlanmada motor desteklendiği için yakıt verimliliği sağlar. Aküleri verimli kullanmak ve elektrik üretmek için de yavaşlama enerjisini kullanır.

Suzuki Swift Hibrit çift renk seçeneği de sunar. Aracın ön camında monoküler kamera ve lazer sistemi vardır. Ön kısımda var olan yayaları ve nesneleri rahatlıkla algılar. Ayrıca gece gibi zorlu sürüş koşullarında da lazer sensör tespit işlevi görür. Suzuki Swift Hibrit gövdesinde parlak krom çıtalar kullanıldı. Arka kapı kollarının tasarım yeri olarak arka direk tercih edilmiş. Aracın arka kapısını bulmakta zorlanırsanız arka direğe bakmanız yeterlidir. Suzuki Swift Hibrit iç mekanında multimedya ekran bulunur. Akıllı bilgi ve eğlence sistemlerini bu alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Telefonunuzu bu sisteme entegre ederek yolculuk sırasında rahat bir sürüş deneyimi yaşayın. Gelişmiş LCD yol bilgisi ekranı size yol hakkında her türlü bilgiyi verir. Ön konsolda bulunan ekrandan geri görüş kamerasını takip edebilirsiniz.  Suzuki Swift Hibrit fiyatı farklı donanım paketlerine ve opsiyonel özelliklere göre değişiktir. İhtiyacınız olan ya da satın almak istediğiniz özellik çerçevesinde düşünüp ona göre karar vermelisiniz.

Suzuki Swift Hibrit sürücü güvenlik önlemleri arasında; çarpışma önleyici frenleme fonksiyonu, uzun far destek fonksiyonu, yalpalama uyarı fonksiyonu, şeritten ayrılma uyarı fonksiyonu bulunur. Adaptif hız sabitleme için de milimetre dalga radarı kullanır. Bunlara ek olarak kör nokta uyarı sistemi, geri manevra trafik uyarı sistemi, adaptif hız sabitleme sistemi, uzun far asistanı, arka park sensörü, yalpalama uyarısı, şeritten ayrılmayı önleme gibi sürücü destek sistemleri de bulunur. Suzuki Swift Hibrit hayalinizdeki tasarımla buluşacak bir otomobildir. Sevdiklerinizle ister şehir içi isterseniz de şehir dışında yeni maceralara atılabilirsiniz.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Suzuki Swift Hibrit ve Suzuki modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.