sıfır km renault talisman

1 araç listelendi
sırala:

RENAULT

Renault markası Fransız araç üreticisi. Otomobil, kamyon, traktör, tank, tren, uçak, motosiklet, bisiklet, otobüs gibi birçok farklı çeşit araç üreten bir markadır. Ülkemizde Bursa'da kurulu olan Oyak-Renault ortaklığı (%51) ile yatırıma sahiptir. Ayrıca Nissan otomobil markasının motorlarını da üretmektedir. Ayrıca yan kuruluşları arasında Rumen araba markası Dacia da yer alır.

Renault Türkiye, 10 Ocak 1968 tarihinde Mais Motorlu Araçlar İmal ve Satış A.Ş. adı altında Renault marka otomobilleri Türk tüketcisine sunmak üzere bir OYAK Grup şirketi olarak hizmet vermeye başlamıştır. Bir sonraki yıl Bursa’da kurulan OYAK Renault Otomobil Fabrikaları, bugün yıllık 360 bin otomobil ve 750 bin motor üretim kapasitesi ile Renault markasının Batı Avrupa dışında en yüksek üretim kapasitesine sahip tesislerinden biri olarak göze çarpar.

RENAULT MEGANE

Teknoloji, güç ve performans tutkunu olanların tercihi olan Renault Megane modeli, şık ve özgün çizgileri ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Dış ve iç tasarımında birçok farklı çizgiye sahip olan 2020 Renault Megane, tutkularınızın sizi yönlendirmesine izin vermektedir.

2021 Renault Megane, tutkularınızın sizi yönlendirmesine izin vermektedir. Modelin iç ve dış tasarımında; Gövde rengi yan aynalar, Gövde rengi kapı kolları, Sürekli yanan 3D Edge Dizayn LED arka farlar, Elektrikli açılır panoramik cam tavan,

RENAULT CLIO SPORT TOURER

Pratik ve günlük kullanıma uygun Renault CLIO Sport Tourer modelinde tüm ailenize yer var. Çeşitli eşya alanlarının, katlanan koltukların ve geniş bagajın keyfini sizler de çıkarmaya hazır olun.

Onunla her gününüz daha keyifli bir hal alacak. Baştan çıkarıcı Renault Clio modeli çağdaş ve sıra dışı dizaynı ile ön plana çıkar. LED Pure Vision aydınlatma özelliği ise hemen göze çarpan detaylar arasında. 16 inçlik alüminyum jantlar Clio modelinin dinamik silüetini de ön plana çıkarıyor.

RENAULT ZOE

Sıfır emisyon, sıfır ses, %100 elektrik. Doğa dostu Renault ZOE ile yapacağınız yolculuklar hem daha konforlu hem daha performanslı.

Bu araçla ne kadar hızlı giderseniz, hızınızı korumak için o kadar fazla enerjiye ihtiyaç duyacaksınız. Sürüş menzilini optimum düzeye çıkarmak için yavaşlama ya da enerji geri kazanımlı frenleme gibi Z.E. teknolojilerini siz kullanmanız için dizayn ettik.

RENAULT CLIO

Yenilikleri keşfedecek olan Renault Clio, karşı konulmaz bir tasarıma sahip olmaktadır. Model, dış mekan tasarımı açısından girdiği her ortamda fark yaratmaktadır.

2020 Renault Clio, konforunuzu en üst düzeyde tutmayı amaçlamaktadır. Bu amaç ile sahip olduğu konfor detayları; Manuel Klima, Elektronik Klima, Sabit Cam Tavan, Renault Card Sistemi (Anahtarsız Sistem), Eller Serbest Renault Card Sistemi, Otomatik Yanan Farlar, Yağmur Sensörü, Yol Bilgisayarı.

RENAULT TALISMAN

Renault Talisman Modeli, duruşu ile girdiği her ortamda fark yaratarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadır.

Renault Talisman modeli, duruşu ile girdiği her ortamda fark yaratarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadır. 2019 Renault Talisman, şehrin kalabalık yaşamında size ait huzurlu bir alan oluşturmak adına tasarlanmış ve üretilmiştir.

RENAULT SYMBOL

Renault Symbol modeli, modern ve dinamik bir tasarım diline sahip olmaktadır. Kusursuz bir işçilik ile üretilen 2020 Renault Symbol, tüm yolculuk boyunca rahat olabilmeniz adına da birçok konfor ögesine sahip olmaktadır.

Modelin hayranlık uyandıran tasarımında; Metalik Boya, 15" Çelik Jant Kapakları, 16" Alüminyum Alaşımlı Jantlar, Gövde Rengi Kapı Kolları, Gövde Rengi Yan Aynalar, Gövde Renginde Tamponları, USB, Bluetooth, Radyo, Renault Media-Nav Navigasyon - Medya-Nav Paketi ve 7'' Dokunmatik Ekran öne çıkmaktadır.

 

Advertisement