Renault Megane Sedan

Renault Megane Sedan

7 Versiyon

₺232.000 - ₺416.000

İncele

RENAULT MEGANE

Teknoloji, güç ve performans tutkunu olanların tercihi olan Renault Megane Modeli, şık ve özgün çizgileri ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Dış ve iç tasarımında birçok farklı çizgiye sahip olan 2020 Renault Megane, tutkularınızın sizi yönlendirmesine izin vermektedir. Modelin iç ve dış tasarımında; Gövde rengi yan aynalar, Gövde rengi kapı kolları, Sürekli yanan 3D Edge Dizayn LED arka farlar, Elektrikli açılır panoramik cam tavan, Değişken direksiyon sertliği, Değiştirebilir motor sesi, Değişken motor tepkiselliği, Ayarlanabilir ısı konforu, Ayarlanabilir ekran stilleri ve renkleri, Radyo MP3 çalar direksiyondan kumandalı müzik sistemi, USB bağlantısı, Bluetooth bağlantısı öne çıkmaktadır. Renault Megan, sürücü odaklı tasarımının yanında yolcularında konforunu düşünmektedir. Bu amaçla sahip olduğu konfor detaylarına örnek olarak; Manuel Klima, Elektronik klima, Merkezi kilit, Eller serbest Renault Card sistemi, Elektrikli park freni, Otomatik yanan farlar, Yağmur sensörü, Refakatçi aydınlatma (Follow-me home), Kendiliğinden kararan iç dikiz aynası, Elektrikli ve ısıtmalı dış dikiz aynaları, Elektrikli katlanan dış dikiz aynaları, Tek dokunuşla açılan elektrikli ön ve arka camlar, Deri direksiyon, Yükseklik ve derinlik ayarlı direksiyon, Yükseklik ayarlı sürücü koltuğu, Manuel bel desteği ayarlı sürücü koltuğu, Elektrikli bel destekli, masajlı sürücü koltuğu, Arka koltuk sırtlığı 1/3-2/3 katlanma özelliği, Ön koltuk kol dayanağı, Arka koltuk kol dayanağı, Joy Siyah Kumaş Döşeme, Touch Siyah Kumaş Döşeme ve Icon Parçalı Deri Siyah Kumaş Döşeme verilebilmektedir.

Renault Megan Modeli, diğer birçok Renault Modeli gibi güvenlik detaylarına oldukça önem vermektedir. Modelin sahip olduğu güvenlik donanımlarına; Anti Blokaj Fren Sistemi (ABS), Elektronik Denge Programı, Elektronik Patinaj Önleme Sistemi, Acil Fren Destek Sistemi (AFU), Sürücü ve yolcu hava yastıkları, Yan hava yastıkları, Perde hava yastıkları, Çocuk koltuğu sabitleyici (ISOFIX), Hız ayar ve sınırlayıcı (Cruise Control), Adaptif Cruise Control, Yokuşta kalkış destek sistemi (Hill Holder), Arka park sensörü Görüş Paketi, Geri görüş kamerası, Eller serbest park sistemi, Güvenli mesafe uyarı sistemi, Ön sis farları Görüş Paketi, 6 LED Gündüz Farları, C Şeklinde 3D Edge Dizayn LED Gündüz Farları, Pure Vision Full LED ön farlar, Lastik Tamir Kiti, Otomatik Uzun/Kısa Farlar, Aktif Acil Fren Destek Sistemi, 360 park destek sistemi, Kör Nokta Uyarı Sistemi, Şerit Takip Sistemi örnek olarak verilebilmektedir.

Araçbul.com, birçok otomobil özelliği ve Renault Megane fiyatları dahil birçok fiyat listesini bünyesinde bulundurmaktadır.