sıfır km mitsubishi space star

1 araç listelendi
sırala:
Space Star
1 versiyon ₺964,700 - ₺964,700

MITSUBISHI

Mitsubishi Markası, bir Japon markasıdır.  Kurcusu, Yataro Iwasaki Mitsubishi olan marka, 1870 yılında bir deniz taşımacılığı firması olarak kurulmuş ama ileriki dönemlerde sadece deniz taşımacılığı ile sınırlı kalmamıştır.  1875 yılına gelindiğinde  ise markanın ismi, “Mitsubishi Mail Steamship Company” olarak değiştirlmiştir.  Mitsubishi Markası, 1917 yılında ilk seri üretimi olan, '' Model A'' piyasaya sunmuş ve onu takip eden 1918 yılında ise ilk kamyon örneği olan ''T1'' i üretmiştir. Kurulduğu dönemde binek otomobil üretimi yapmayan Mitsubishi, 1922 yılında ''Model-A'’yı uzun süren bir çalışma sonucu üretmiştir. 1932 yılından başlamak üzere ise  ''B16'' adı verilen ilk yolcu otobüsü üretilmiştir. 1935 yılına kadar birçok teknolojik yeniliğe imza atan Mitsubishi Markası, 1935 yılında ise ''B46'' otobüsünü üreterek günümüzün FUSO ticari araç serisinin temellerini atmıştır.

1946 yılında, savaşın izlerinin ardından taşımacılık için kullanılmak üzere 2 kişilik yolcu kapasitesine sahip olan, ekonomik ve aynı zamanda güvenli bir araç olma özelliğini taşıyan, 3 tekerlekli “Mizushima” üretilerek, piyasaya sunuldu.1962 yılında birçok teknolojik yeniliği bünyesinde barındıran, Mitsubishi’nin ilk 4 yolcu kapasiteli aracı olma özelliği taşıyan “Minica”, pazara sürülmüştür.  Mitsubishi Markası dünyada, toplam ciro ve toplam hasıla açısından bakıldığında oldukça önemli bir yere sahip olma özelliğini taşımaktadır.

 Birçok yeniliğe imza atan markanın, Mitsubishi kampanyalarına sitemiz aracılığıyla tek bir tık ile ulaşabilmeniz mümkün.

MITSUBISHI ECLIPSE

Mitsubishi Eclipse, Rockford Fosgate Premium ses sistemine sahiptir. Aynı zamanda telefonunuzu Car Play'e bağlayarak, haritaları, müzikleri, mesaj ve çağrılarınızı yönetme şansına da sahipsiniz. Mitsubishi güvenlik açısında da oldukça hassas davranmış ve güvenliğinizi kontrol altına almıştır. Kamera ve radar sistemi ile yolcu ve araç için güvenlik sağlayan ''ön çarpışma önleyici'' sisteme sahiptir. Öndeki araç ile aranızdaki mesafeyi korumanıza yardımcı olan, ''adaptif hız sabitleyici de Eclipse mevcuttur. Üstün fren desteği sağlayan Mitsubishi Eclipse, hayatınızın her alanında konforunuzu ve güvenliğinizi üst düzey tutmaktadır. Sahip olduğu 7 hava yastığı ile de sadece sizin değil sevdiklerinizin güvenliğini de almakta olan Eclipse, RISE gövde sistemine de sahiptir.

Mitsubishi Eclipse, 7 renk seçeneği ve üstün sürüş dinamikleri ile siz otomobil severleri bekliyor.

Sitemizde, tüm bu modeller için Mitsubishi fiyat listesine tek bir tıkla ulaşabilir, fiyat ve model karşılaştırması yaparak size ne uygun otomobili seçebilirsiniz.

Advertisement