sıfır km mercedes - benz c serisi

4 araç listelendi
sırala:
C Serisi All Terrain
1 versiyon ₺3,141,000 - ₺3,141,000
C Serisi Sedan
3 versiyon ₺3,247,000 - ₺5,115,000
C Serisi Cabriolet
1 versiyon ₺2,650,500 - ₺2,650,500
C Serisi Coupe
1 versiyon ₺2,352,500 - ₺2,352,500

MERCEDES BENZ

Kendisini, içten yanmalı motorun atası olarak kabul eden Mercedes Benz markasının tarihi aslında 1897 yılına kadar dayanmaktadır. O dönemde Avusturya-Nice Başkonsolos'u Emil Jellinek, Daimler fabrikasını ziyaret eder ve bir otomobil satın alır. Oldukça beğenilen otomobili satın aldıktan 2 yıl sonra tekrar fabrikaya giden Emil Jellinek, o dönemde yarış otomobili kabul edilen ve 23 beygir gücünde bir otomobil satın alır. Bu otomobile de kızı ''Mercedes''in ismini verir ve katıldığı bir araba yarışını birincilik ile kazanır. Bu olaydan sonra Daimler'e 36 adet otomobil siparişi veren Jellinek'in tek şartı otomobillere kızı''Mercedes''in isminin verilmesi olur. Başarılı bir ticaret insanı olan Jellinek, 1899-1901 yılları arasında bütün otomobilleri satar ve bunun sonucunda da Daimler, Jellinek ile anlaşarak otomobillere '' Mercedes '' ismini vermeyi kabul eder. Latin ülkelerinde oldukça sık kullanılan isim, zerafet ve mars gezegeni demektir. 1926 yılına gelindiğinde ortaklığa imza atan Emil Jellinek ve Daimler, bu yıldan sonra başarıdan başarıya koşmaya başladılar. Markanın kurucularından Karl Benz, fabrikasının ilk kuruluş yıllarında başına bir yıldız astı ve 'bu yıldız gücü ve asaleti temsil ediyor' dedi.Daimler’in amblemi ise yuvarlak içinde Mercedes yazısıydı. Bu iki logonun birleşmesi ile bugün bildiğimiz Mercedes-Benz amblemi yaratılmış oldu. Günümüzde Mercedes-Benz, dünyanın heryerinde bilinen kaliteli bir marka olma özelliğini korumaktadır. Araçbul.com, Mercedes-Benz kampanyalarını kolaylıkla takip edeceğiniz bir sitedir. Sitemizde ayrıca Mercedes-Benz fiyat listesini bulabilir ve yine sitemiz aracılığı ile fiyat ve modelleri kıyaslayabilirsiniz.

A SERİSİ

Yeni A-Serisi, sahip olduğu, tamamen yeni olan LINGUATRONIC sesli komut sistemi sayesinde sizi duyar anlar ve cevap verir.Dokunmatik ekran ve direksiyon, tek bir hareketle size göre ayarlanır.

Donanım çizgileri ile fark yaratan Mercedes A Serisi, duygusallığı ve sadeliği bir araya getirerek, size sunmaktadır. Oldukça net olan yüzeylere sahip olan 2019 Mercedes A Serisi, belirgin çizgiler ile de farkını ortaya koymaktadır.

B SERİSİ

Mercedes B Serisi, eşi benzeri olmayan bir yük bölümüne sahiptir ve EASY-VARIO-PLUS kabin değişkenlik sistemi ile yük bölümü daha da genişletilebilir.

Kompakt olan modellerden olan, Yeni A serisi ve B serisi'nden başka, CLA ve GLA modelleri de kompakt modeller arasındadır.

2020 Mercedes B Serisi sahip olduğu çevikliği ve konfor detayları ile, sınıfında fark yaratan bir model olmaktadır. Oldukça dinamik olan model tasarımı bu özelliğini iç ve dış dizaynda sergilemektedir.

C SERİSİ

Mercedes C serisi, sahip olduğu arka koltuk güvenlik paketi, adaptif uzun far yardımcısı, sürüş yardım paketi, 360 derece kameralı fark peketi ve PRE-SAFE güvenlik sistemi ile, sizin ve sevdiklerinizin güvvenliğini bütün detaylardan önce tutar.

2020 Mercedes C Serisi Sedan, sınırları aşan bir tasarıma ve teknolojiye sahip olmaktadır. Modelde; 9 ileri oranlı otomatik şanzıman, Konforlu, hıza duyarlı direksiyon sistemi, Direksiyon arkasında vites değiştirme kulakçıkları, Deri kaplı çok fonksiyonlu spor direksiyon simidi bulunmaktadır.

MERCEDES CLA

2020 Mercedes CLA, sportif bir otomobilin sahip olacağı bütün özellikleri bünyesinde bulundurarak size sunulmaktadır.

2020 Mercedes CLA, sportif bir otomobilin sahip olacağı bütün özellikleri bünyesinde bulundurarak size sunulmaktadır. Ruh haliniz ve yolun durumuna göre, birçok sürücü moduna da sahip olan 2019 Mercedes CLA, yol ile mükemmel bir uyum yakalayacaktır.

MERCEDES CLS COUPE

Şehrin kalabalığından sıkılanların nefes almasını sağlayacak olan model 2020 Mercedes CLS Coupe, ön tarafa eğilimli tasarımı ile fark yaratmaktadır

Şehrin kalabalığından sıkılanların nefes almasını sağlayacak olan model 2020 Mercedes CLS Coupe, ön tarafa eğilimli tasarımı ile fark yaratmaktadır. Atletik bir yapıdaki model, duygusal çizgilere sahip olmaktadır.

E SERİSİ

Mercedes-Benz E Serisi, akıllı sürüş desteği ile her türlü yolda konfor ve keyifinizi düşünmektedir.

Mercedes-Benz Sedan modellerinden olan Yeni C ve E serisine ek olarak, S serisi ve Mercedes-Mayback S-Serisi de sedan modellerdendir.

2020 Mercedes E Serisi Sedan, şıklık ve konforu bir araya getirmektedir. Çizgisel anlamda net ve konforlu olan Mercedes E Serisi, genişlik hissini de sizlere sunmaktadır. 9 ileri oranlı otomatik şanzımana sahip model, mükemmel bir yol tutuşu sağlamaktadır.

MERCEDES AMG SERİSİ

Mercedes Coupe, AMG tasarım konsepti ile tasarlanmıştır. Sahip olduğu Dynamic body control, energızıng konfor paketi ile size konforlu ve keyifli yolculuklar sunar.

Coupe serisinde; E-Serisi Coupe, Yeni CLS, Yeni S-Serisi Coupe, GLC Coupe ve GLE Coupe modelleri de bulunmaktadır.

Mercedes-AMG GT 4-Kapı Coupé modelindeki sıralı 6 silindir veya V8 motoru keşfetmeye hazır olun.

MERCEDES S SERİSİ SEDAN

2020 Mercedes S Serisi Cabrio modeli zarif olan tasarımı ve segmentinde üstün bir konumda yer alması ile oldukça büyük bir prestije sahiptir.

2020 Mercedes S Serisi Sedan, zarif olan tasarımı ile sınıfında üstün bir konumda olmaktadır. Oldukça büyük bir prestije sahip olan Mercedes S Serisi, spor detayları zarifliğe ile detaylandırmaktadır.

MERCEDES S SERİSİ COUPE

2020 S-Serisi Coupé modelinin arka bölümü sizi kendine aşık edecek. Öne çıkan özellik: Yenilikçi OLED teknolojisine sahip yeni arka farlar.

2020 S-Serisi Coupé modelinin arka bölümü sizi kendine aşık edecek. Öne çıkan özellik: Yenilikçi OLED teknolojisine sahip yeni arka farlar. Hem gündüz hem gece karakteristik bir dizayna imza atıyor.

MERCEDES S SERİSİ MAYBACH

Özel deri donanımdan ahşap süslemelere; daha iyisine ihtiyacınız yok. Bununla beraber şoför paketi arka bölümde oldukça geniş bir diz mesafesi imkanı da sunar.

Gözlerinizi yoldan ayırmadan en önemli sürüş bilgilerinin gözünüzün önünde olması, isteğe bağlı ön camda sanal gösterge paneli sayesinde mümkündür.

MERCEDES SLC SERİSİ

2020 Mercedes SLC Serisi, açık tavan özelliği ile tüm duygularınızı hissetme özgürlüğünü vaad etmektedir.

Güvenlik sistemleri açısından da oldukça zengin olan Mercedes modeli, güvenli yolculuklar sunmayı ilke oalrak edinerek tasarlanmış ve üretilmiştir. Modelin bünyesinde; 80 litrelik yakıt tankı, Geri görüş kamerası, Parktronik, Ön ve Arka Park Sensörleri ve Park Yönlendirmesi, LED Gündüz Farları, Benzinli motor için partikül filtresi, Lastik basınç kontrol sistemi, Motor Altı Koruması, Alarm için çekme koruması

MERCEDES SL Serisi

Mercedes SL Serisi modeli, en yenilikçi tasarım detaylarını mükemmel teknoloji ile birlikte harmanlamaktadır.

Modelin, segmentinde öncü bir tasarım konsepti mevcut olmaktadır. 2019 Mercedes SL Serisi, hem geleneksel konseptten izler taşımakta hem de modern çizgileri bünyesinde bulundurmaktadır.

Advertisement