Mercedes - Benz Logo Mercedes - Benz

AMG GT 4 Kapı Coupe

min. ₺10,388,500
maks. ₺18,979,000
Otomatik Benzinli
Performance AMG GT 43 4MATIC+
Hızlanma 4,9 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 500 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 9,4 L 100 km'de
Motor Gücü 367 hp
Bagaj Hacmi 456 L
Otomatik Benzinli
Performance AMG GT 53 4MATIC+
Hızlanma 4,5 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 520 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 9,4 L 100 km'de
Motor Gücü 435 hp
Bagaj Hacmi 456 L
ücretsiz teklif al

renk

AMG GT 4 Kapı Coupe Metalik Siyah Metalik Siyah
AMG GT 4 Kapı Coupe Selenit Gri Selenit Gri
AMG GT 4 Kapı Coupe Parlak Mavi Parlak Mavi
AMG GT 4 Kapı Coupe Parlak Mavi Metalik Parlak Mavi Metalik
AMG GT 4 Kapı Coupe Metalik Beyaz Metalik Beyaz
AMG GT 4 Kapı Coupe Kutup Beyazı Kutup Beyazı
AMG GT 4 Kapı Coupe Jüpiter Kırmızısı Jüpiter Kırmızısı
AMG GT 4 Kapı Coupe Gri Metalik Gri Metalik
AMG GT 4 Kapı Coupe İndiyum Gümüş Metalik İndiyum Gümüş Metalik

galeri

AMG GT 4 Kapı Coupe AMG GT 4 Kapı Coupe AMG GT 4 Kapı Coupe AMG GT 4 Kapı Coupe AMG GT 4 Kapı Coupe AMG GT 4 Kapı Coupe AMG GT 4 Kapı Coupe AMG GT 4 Kapı Coupe AMG GT 4 Kapı Coupe AMG GT 4 Kapı Coupe AMG GT 4 Kapı Coupe AMG GT 4 Kapı Coupe AMG GT 4 Kapı Coupe AMG GT 4 Kapı Coupe AMG GT 4 Kapı Coupe AMG GT 4 Kapı Coupe AMG GT 4 Kapı Coupe AMG GT 4 Kapı Coupe AMG GT 4 Kapı Coupe AMG GT 4 Kapı Coupe AMG GT 4 Kapı Coupe AMG GT 4 Kapı Coupe AMG GT 4 Kapı Coupe AMG GT 4 Kapı Coupe AMG GT 4 Kapı Coupe AMG GT 4 Kapı Coupe AMG GT 4 Kapı Coupe AMG GT 4 Kapı Coupe AMG GT 4 Kapı Coupe AMG GT 4 Kapı Coupe AMG GT 4 Kapı Coupe AMG GT 4 Kapı Coupe AMG GT 4 Kapı Coupe AMG GT 4 Kapı Coupe AMG GT 4 Kapı Coupe AMG GT 4 Kapı Coupe AMG GT 4 Kapı Coupe AMG GT 4 Kapı Coupe AMG GT 4 Kapı Coupe AMG GT 4 Kapı Coupe AMG GT 4 Kapı Coupe AMG GT 4 Kapı Coupe AMG GT 4 Kapı Coupe AMG GT 4 Kapı Coupe AMG GT 4 Kapı Coupe AMG GT 4 Kapı Coupe AMG GT 4 Kapı Coupe AMG GT 4 Kapı Coupe AMG GT 4 Kapı Coupe AMG GT 4 Kapı Coupe AMG GT 4 Kapı Coupe AMG GT 4 Kapı Coupe AMG GT 4 Kapı Coupe AMG GT 4 Kapı Coupe AMG GT 4 Kapı Coupe AMG GT 4 Kapı Coupe AMG GT 4 Kapı Coupe AMG GT 4 Kapı Coupe AMG GT 4 Kapı Coupe AMG GT 4 Kapı Coupe
tümünü gör

kullanıcı yorumları

Sıkça Sorulan Sorular

Otomobil sektöründe sürekli değişen fiyatlar sebebiyle fiyatı ve özellikleri en çok merak edilen otomobillerden biri Mercedes - Benz AMG GT 4 Kapı Coupe. En dolu paketinin fiyatı Performance AMG GT 53 4MATIC+ – ₺18,979,000 ve en boş paketi ise Performance AMG GT 43 4MATIC+ -₺10,388,500’dir.
 

  • Versiyon İsmi Fiyatı
    Performance AMG GT 43 4MATIC+ ₺10,388,500
    Performance AMG GT 53 4MATIC+ ₺18,979,000

1. Yakıt Tüketimi

Mercedes - Benz AMG GT 4 Kapı Coupe 100 kilometrede ortalama 9,4 L  litre yakıt tüketiyor.

2. Bagaj Hacmi

Mercedes - Benz AMG GT 4 Kapı Coupe 456 L litre bagaj hacmi ile karşımıza çıkıyor.

3. "Mercedes - Benz AMG GT 4 Kapı Coupe Nasıl Araba?" sorusunun cevabı tamamen siz kullanıcılarımızda saklı. Kişisel tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre size en uygun aracı sitemiz üzerinden seçebilirsiniz.

4. Mercedes - Benz AMG GT 4 Kapı Coupe modelinin tüm donanım özelliklerini ve teknik özelliklerini daha detaylı incelemek için Mercedes - Benz AMG GT 4 Kapı Coupe sayfamızda sizleri bekliyor olacağız.

Mercedes - Benz AMG GT 4 Kapı Coupe modelinin kullanıcı yorumları ve merak edilen tüm soruları için Mercedes - Benz AMG GT 4 Kapı Coupe sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Mercedes - Benz AMG GT 4 Kapı Coupe Yorumları

Mercedes AMG GT 4 Kapı Coupe

Beklenmedik bir anda çok yönlü Mercedes-AMG GT 4 Kapı Coupe, etkileyici spor otomobil performansını zarif bir dört kapılı gövde ile birleştiriyor.

Mercedes-AMG GT 43 4MATIC karma yakıt tüketimi: 9,4 - 9,1 l/100 km, karma CO2 emisyonları: 215 - 209 g/km olarak karşımıza çıkıyor.

Mercedes-AMG GT 4 kapılı Coupé, bireysellik için daha fazla alan ve aha fazla değişkenlik. Ayrıca daha fazla Driving Performance.

Beklenmedik şekilde çok yönlü Yeni Mercedes-AMG GT 43 4MATIC+, etkileyici spor otomobil performansını zarif bir dört kapılı pratiklikle birleştiren bir model. Alçak kaput, baskın ön yüzü ve kaslı vücut dili, dört kapılı Coupé modelinin sportif genlerini göstermeye yardımcı oluyor. 270 kW (367 BG) kapasiteli yenilikçi ve yüksek verimli sıralı altı silindirli motor, aktif aerodinami ve AMG SpeedShift TCT 9 ileri vitesli şanzıman ile, Yeni Mercedes-AMG GT 43 4MATIC+ her zaman zirvede yer alıyor.

Mercedes AMG GT 4-Kapı Coupé modelindeki sıralı 6 silindir veya V8 motoru keşfetmeye hazır olun.

Mercedes-AMG'den 4,0 litre V8 motor, çok hassas dozajlanabilen güç çıkışı ile birlikte patlayıcı güç dağılımı ile büyüler. Twin-Scroll turboşarjlar daha iyi bir tepki tutumu için silindir kafalarının arasına yerleştirilmiştir. Silindir kapatma fonksiyonu düşük güç talebinde tüketimi azaltan etmenler arasındadır.

AMG Dynamic Plus Paketi maksimum sürüş keyfini ve olası en yüksek çevikliği karşılar. Daha fazla artırılmış sürüş dinamiği için en önemli özel donanımları içeren çok sayıda yüksek performanslı bileşeni çekici bir pakette birleştirir. Böylelikle sürüş keyfi daha duygusal bir hale dönüşür.

Mercedes Look-and-Feel özelliğine sahip olan ön konsola entegre edilmiş premium navigasyon sistemi comand ile hedefe daha hızlı ve sakin bir şekilde ulaşırsınız.

AMG Track Pace uygulaması ile kendi sürüş tarzınızı daha detaylı ve profesyonel bir şekilde analiz etmek için ideal model olarak karşımıza çıkar. Böylelikle performansınızı eğitmen olmadan da iyileştirebilir ve diğer sürücülerin performansı ile kıyas edebilirsiniz. Gösterim basit, sezgisel ve anlaşılırdır. Mercedes AMG GT 43 4 MATIC modelinde Sürüş verilerinizi kaydedebilir ve örneğin sosyal ağlarda başka yarış hayranları ile paylaşabilirsiniz.

AMG direksiyon simidi kumanda tuşları ile direksiyon simidiniz aşırı sportif bir dizayna sahip olur. Bu tuşlar belirli sürüş dinamiği fonksiyonlarına hızlı ve doğru bir şekilde kumanda etmenizi imkan verir. Odaklanmış, yoğun ve performans odaklı bir sürüş hissi ve kokpitte otantik bir yarış otomobili atmosferi içi siz de hemen yerinizi alın.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Mercedes AMG GT 4 Kapı Coupe ve Mercedes modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

Advertisement Advertisement Advertisement