sıfır km fiat 500 ailesi

1 araç listelendi
sırala:

FIAT

Fiat markası, 1899'da kurulmuştur. Bir İtalyan firması olan Fiat, Toronto'da kurulmuştur. Kurucusu, Giovanni Agnelli'dir.

Marka adı, ''Fabbrica Italiana Automobili Torino” kelimelerinin baş harflerinden oluşmuştur. Bu kelimelerin anlamı, '' İtalyan Otomobil Markası'' dır. 1900 yılında kulan ilk fabrika ile birlikte marka seri üretime geçmiştir. Fabrika bünyesinde sadece 150 işçi barındırmaktaydı. Fiat'ın ilk otomobil modeli, kurulduğu yıl ürettiği ''Fiat 4 HP'' olmuştur. Bu modelden o yıl 24 tane satabilmiştir. Bu otomobil sayesinde sadece İtalya değil, birçok ülkede adını duyurmayı başarmıştır.  1908 yılında Fıat, İtalya dışında ABD'de de ilk fabrikasını kurmuştur. Bununla birlikte otomobilin yanında, gemi  ve traktör de üretmeye başladı. 1917 yılına gelindiğinde ise, ABD'nin savaşa girmesi ile birlite burada bulunan fabrika kapanmıştır.  Savaştan sonra Fiat, Fiat 702 isimli traktörünü piyasaya tanıtmıştır. 1920'li yıllarda bu konuda, İtalya'da pazarın büyük bir kısmına hakimdi.

Fiat, 1922 yılında Torina Şehri'nin güneyinde bulunan Lingotto Bölgesinde, Avrupa'daki en büyük araba fabrikasını kurdu.

1945 yıllarının sonuna doğru savaşın etkisi ile fabrikalarının çoğu zarar görmüş olan Fiat, 1948 yılında yeniden yapılandırmaya gitti.

Fiat, 1950'lerin sonunda; Fiat 1300, 1500 ve 1800 piyasaya sürüldü. 1989'da ise aile tipi ürettiği küçük otomobil, ''Tipo''yu üretti ve yılın arabası ödülüne layık görüldü.

Günümüzüde dünya çapında başarısı olan Fiat fiyat listesine, sitemiz aracılığı ile ulaşabilmeniz mümkündür. Ayrıca Fiat sürücülerini düşünerek, Fiat kampanyalarına da önem vermektedir. Bu kampanyalara da sitemizden ulaşabilmeniz mümkündür.

FIAT EGEA AİLESİ

2021 Fiat Egea Ailesi; konfor, rahatlık, teknoloji ve yeniliği sizin için sunmaktadır. Fiat Egea ailesinde birçok model yer alır.

Fiat Egea Sedan modelinde günlük yaşantınızda ihtiyacınız olacak her detayı bulmanız mümkün olacaktır.  Onun dışında Fiat Egea Hatchback modelinin güçlü bir İtalyan tasarımı olduğunu da söyleyelim. Ayrıca şık ama aynı zamanda güçlü olmayı başarabilen Egea Station Wagon modleinde koltuklar arası diz mesafesinden, arka yolcular için kol dayama ünitelerine kadar birçok detaya yer verildiğini de belirtelim. Teknik bakımdan da kusursuz olan Egea Ailesi Uconnect multimedya ses sistemine de sahiptir.

FIAT 500 AİLESİ

Fiat 500 Ailesi, şehir hayatını her anlamda kolaylaştıracak olandizaynı, sizin ve sevdiklerinizin keyfini arttıracak konforla bir araya getirmiştir. Model, 60 yıldan fazla bir süredir tasarım konusunda bir öncü araçlar içerisinde yer alır. Ayrıca model, canlı renkleri ile birlikte sunulmaktadır ve üstü açık renkleri fark yaratmaktadır.

Fiat 500 L Wagon modeli, fonksiyonel açıdan da oldukça mükemmel bir model oalrka karşımıza çıkar. Fonksiyonel açıdan bakıldığı zaman bünyesinde; anten, aparatlar, bagaj muhafaza, file bagaj ayırma, tavan bagajı, güneşlik, bagaj havuzu ve gelişkin multimedya donanımını da bulunduran model ayrıcalıklı bir modeldir diyebiliriz.

Fiat 500L, 500 ailesinin bütün kendine özgü özelliklerini bir araya getirerek bizlere sunan bir modeldir. Model, konforunuz için her detayı özenle düşünerek dizayn edilmiştir. İç mekan ve bagaj hacmi sizinle beraber tüm uzun yollarda yanınızda.

FIAT PANDA

Fiat Panda; özgün tasarımlı, eğlenceli ve yenilikçi bir model olarak karşımıza çıkıyor. Girdiği her ortamda fark yaratan Fiat Panda, ortamda dikkat çeken bir otomobil olarak karşımıza çıkıyor. Model, kübik tasarımı ile diğer modellerden de kendisini ayırıyor.

Aracın iç mekanı, sizin ve sevdiklerinizin konforu için tasarlanmış ve üretilmiştir. Model, her anlamda tizilik eseridir diyebiliriz.

Advertisement