BMW Logo BMW

M3 Touring

min. ₺11,671,600
maks. ₺11,671,600
Otomatik Benzinli
Competition 3.0 510 bg Steptronic M xDrive
Hızlanma 3.6 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 650 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 10.1 L 100 km'de
Motor Gücü 510 hp
Bagaj Hacmi 500 L
ücretsiz teklif al

galeri

M3 Touring M3 Touring M3 Touring M3 Touring M3 Touring M3 Touring M3 Touring M3 Touring M3 Touring M3 Touring M3 Touring M3 Touring M3 Touring M3 Touring M3 Touring M3 Touring M3 Touring M3 Touring M3 Touring M3 Touring M3 Touring M3 Touring M3 Touring M3 Touring M3 Touring M3 Touring M3 Touring M3 Touring M3 Touring M3 Touring M3 Touring M3 Touring M3 Touring M3 Touring M3 Touring M3 Touring M3 Touring M3 Touring M3 Touring M3 Touring M3 Touring M3 Touring M3 Touring M3 Touring M3 Touring M3 Touring M3 Touring M3 Touring M3 Touring M3 Touring M3 Touring M3 Touring M3 Touring M3 Touring M3 Touring M3 Touring M3 Touring M3 Touring M3 Touring M3 Touring M3 Touring M3 Touring M3 Touring M3 Touring
tümünü gör

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. M3 Touring hakkında sen ne düşünüyorsun?

Sıkça Sorulan Sorular

Otomobil sektöründe sürekli değişen fiyatlar sebebiyle fiyatı ve özellikleri en çok merak edilen otomobillerden biri BMW M3 Touring. En dolu paketinin fiyatı Competition 3.0 510 bg Steptronic M xDrive – ₺11,671,600 ve en boş paketi ise Competition 3.0 510 bg Steptronic M xDrive -₺11,671,600’dir.
 

  • Versiyon İsmi Fiyatı
    Competition 3.0 510 bg Steptronic M xDrive ₺11,671,600

1. Yakıt Tüketimi

BMW M3 Touring 100 kilometrede ortalama 10.1 L  litre yakıt tüketiyor.

2. Bagaj Hacmi

BMW M3 Touring 500 L litre bagaj hacmi ile karşımıza çıkıyor.

3. "BMW M3 Touring Nasıl Araba?" sorusunun cevabı tamamen siz kullanıcılarımızda saklı. Kişisel tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre size en uygun aracı sitemiz üzerinden seçebilirsiniz.

4. BMW M3 Touring modelinin tüm donanım özelliklerini ve teknik özelliklerini daha detaylı incelemek için BMW M3 Touring sayfamızda sizleri bekliyor olacağız.

BMW M3 Touring modelinin kullanıcı yorumları ve merak edilen tüm soruları için BMW M3 Touring sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

BMW M3 Touring Yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. M3 Touring hakkında sen ne düşünüyorsun?

BMW M3 Touring

Dinamik BMW serilerinden biri olan BMW M3 Touring işlevsel ve sportif bir model. Sportifliğin, gücün ve işlevselliğin vücut bulmuş halidir. Hızından tasarımına kadar ince düşünülmüş olup TwinPower turbo motorları ve sürüş deneyimi ile akıllara kazınıyor.

0 km’den 100 kilometreye kadar kısa sürede çıkması aracın turbo motorunun gücünü kanıtlıyor. Tipik bir BMW’den farkı ön kısım ızgaralarının tasarımıdır. Izgaralar ile farlar arasındaki görünüm bu seride yeni bir yoruma kapı aralamış. Farlardan bahsetmişken bu seride kullanılan Adaptif BMW Laserlight sayesinde uzak mesafelerde bile çok iyi görüş imkanı elde ediliyor. Araçlarda kullanılan farların neredeyse 2 katı kadar bir görüş menzili sunmuş oluyor. Dış kısımda öne çıkan belirgin hatlar ve yumuşak geçişler tasarımın en önemli öğesini oluşturuyor. Sportiflik ve şıklığı bir arada yaşatan bu BMW M3 Touring üst düzey konfor özellikleri ile de öne çıkıyor. Dış kısmında kullanılan parlak krom kaplamalar ve ızgaralar görsellik açısından bütünlük oluşturuyor. Aracın arka kısmındaki camlar bağımsız olarak açılıyor. Bu sayede küçük eşyaları yerleştirmek için bagajı tümden açmaya gerek kalmıyor.

Güvenli yol tutuşu ve sürüş dinamiklerinin işlevselliği göz dolduruyor. Hareket halinde değilken bile yola hakim bir yapısı var. BMW M3 Touring kişisel asistan açısından da ileri bir teknolojiye sahiptir. Kişisel asistanınız siz aracınızı sürerken birçok şeyi sizin için kolayca yapabiliyor.

BMW M3 Touring depolama seçenekleri açısından da farklılık gösteriyor. Arka koltuklar tek bir dokunuşla katlanıp depolama seçeneği artırılıyor. Ayrıca bagaj zemininde bulunan kaymaz raylar ile eşyalarınızı sabitlemek mümkün. Yenilikçi Konfor Erişim Sistemi sayesinde ayağınızı arka tamponun alt kısmında hareket ettirerek bagajı açabiliyorsunuz. Işıklı karşılama halısı ise ufak gibi görünen hoş bir dokunuş olmuş. Otomobile binerken ve inerken kapıların önüne ışık yansıyor. Havalı görünümün yanında karanlıkta güven de sağlamış oluyor. Sürücü güvenliği için Profesyonel Sürüş Asistanı ve Park Asistanı Plus gibi güvenlik önlemleri bulunuyor. Sürüş asistanında hem sürüş keyfini yaşamanız hem de güvenliğinizi sağlamak amacı ile; direksiyon ve şerit kontrol asistanı, şerit değiştirme ve acil durum durdurma asistanı ve şeritte tutma asistanı kullanılıyor.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, BMW M Series ve BMW modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

Advertisement Advertisement Advertisement