Audi Logo Audi

S3 Sedan

min. ₺4,410,653
maks. ₺4,410,653
Otomatik Benzinli
Quattro 2.0 Turbo FSI 310 hp S tronic
Hızlanma 4.8 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 400 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 7.3 L 100 km'de
Motor Gücü 310 hp
Bagaj Hacmi 325 L
ücretsiz teklif al

renk

S3 Sedan İbis Beyazı İbis Beyazı
S3 Sedan Metalik Glacier Beyazı Metalik Glacier Beyazı
S3 Sedan Metalik Mitos Siyahı Metalik Mitos Siyahı
S3 Sedan Navara Mavisi Navara Mavisi
S3 Sedan Solerbeam Sarısı Solerbeam Sarısı
S3 Sedan Metalik Tango Kırmızısı Metalik Tango Kırmızısı
S3 Sedan Sedefli Daytona Grisi Sedefli Daytona Grisi
S3 Sedan İtalyan Mavi İtalyan Mavi

galeri

S3 Sedan S3 Sedan S3 Sedan S3 Sedan S3 Sedan S3 Sedan S3 Sedan S3 Sedan S3 Sedan S3 Sedan S3 Sedan S3 Sedan S3 Sedan S3 Sedan S3 Sedan S3 Sedan S3 Sedan S3 Sedan S3 Sedan S3 Sedan S3 Sedan S3 Sedan S3 Sedan S3 Sedan
tümünü gör

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. S3 Sedan hakkında sen ne düşünüyorsun?

Sıkça Sorulan Sorular

Otomobil sektöründe sürekli değişen fiyatlar sebebiyle fiyatı ve özellikleri en çok merak edilen otomobillerden biri Audi S3 Sedan. En dolu paketinin fiyatı Quattro 2.0 Turbo FSI 310 hp S tronic – ₺4,410,653 ve en boş paketi ise Quattro 2.0 Turbo FSI 310 hp S tronic -₺4,410,653’dir.
 

  • Versiyon İsmi Fiyatı
    Quattro 2.0 Turbo FSI 310 hp S tronic ₺4,410,653

1. Yakıt Tüketimi

Audi S3 Sedan 100 kilometrede ortalama 7.3 L  litre yakıt tüketiyor.

2. Bagaj Hacmi

Audi S3 Sedan 325 L litre bagaj hacmi ile karşımıza çıkıyor.

3. "Audi S3 Sedan Nasıl Araba?" sorusunun cevabı tamamen siz kullanıcılarımızda saklı. Kişisel tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre size en uygun aracı sitemiz üzerinden seçebilirsiniz.

4. Audi S3 Sedan modelinin tüm donanım özelliklerini ve teknik özelliklerini daha detaylı incelemek için Audi S3 Sedan sayfamızda sizleri bekliyor olacağız.

Audi S3 Sedan modelinin kullanıcı yorumları ve merak edilen tüm soruları için Audi S3 Sedan sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Audi S3 Sedan Yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. S3 Sedan hakkında sen ne düşünüyorsun?

Audi S3 Sedan 

Audi S3 Sedan modelinizi kendinize uygun şekilde dizayn edebilirsiniz. Çeşitli donanım paketleri ile bunu yapmak mümkün. Sportif bir etki mi katacaksınız veya tasarımı çeşitli renk seçenekleri ile mi zenginleştirecek? Size kalmış. Seçiminiz ne olursa olsun yeni donanım paketlerinin her biri Audi S3 Sedan sürüşünü özel bir deneyime dönüştürür. S3 sport paketi ile sportif yanınızı ön plana çıkarın. Audi S3 Sedan modelinizin detaylarını göstermek de size kalmış. S3 design paketi ile ise kendi kişiliğinizi yansıtan çarpıcı tasarım vurgularını siz belirleyin.

S line paketler, Audi S3 Sedan modelinizin sportif karakterinin altını çizer. Dinamik çizgileri gösterin, iç mekâna daha da fazla anlam katın ya da artan sürüş dinamikleri için daha sportif bir gövde tercih edin. Örneğin S yazılı, ışıklı ön kapı eşiği çıtaları ve difüzör eki ile Audi'nizi tam bir spor otomobile çevirin.

Audi S3 Sedan, yenilikçi asistan sistemler ve tasarım açısından oldukça zengindir. Öyle ki modelde opsiyonel olarak sunulan,  ön S spor koltuklar, alt tarafı düzleştirilmiş çok fonksiyonlu deri direksiyon ve mat paslanmaz çelik pedallar bulunmaktadır. Modelde ayrıca, uzaktan kumandalı merkezi kilitleme ve hırsız alarmı da mevcuttur.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Audi S3 Sedan ve Audi modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

Advertisement