sıfır km audi a8

1 araç listelendi
sırala:
A8 L
Audi A8 L
renk
2 versiyon ₺15,725,769 - ₺15,725,769

AUDİ

Audi, Alman köklere sahiptir ve doğalında Alman üretimidir. Audi Volkswagen grubuna bağlıdır.  Kurucusu August Horch olan marka, ilk aracını 1901 tarihinde üretmiştir.  Ortaklıklarla faaliyetine devam eden Audi, 1910 yılında anlaşmazlıklar yüzünden ayrılmış, ve Audi Markası'nı Horch yönetmeye başlamıştır. 1932 yılında ise DKW ve Wanderer şirketleri ile güçlerini birleştirmiştir. Bu birleşme ile AUDİ Union oluşmuş ve oluşan markanın logosu olarak da bu 4 şirketi temsilen, 4 halka kullanılmıştır.

1965 yılında bir atılımla, 72 beygirlik sedanını piyasaya sürmüş ve 1970 yılında ise en büyük motorsiklet  firması olan NSU ile bir birleşmeye imza attı.1980 yılına gelindiğinde, Audi yüksek düzeyde bir turbo araç üreterek piyasaya sunmuştur.  Quattro ismi verilen araç teknoloji anlamında bir zirve olmuştur. 2000 yıllarına gelindiğinde ise, AUDİ pazarda öneme sahip bir araç olmayı başarmıştır.

2001 yılında ise Audi quattro otomobilleri, Audi toplam üretiminin yüzde 30'una ulaşmış durumdaydı. Audi, şuana kadar seksenden fazla modeli ve kullandığı quattro teknolojisi ile dünyanın en saygın markaları arasında sayılmaktadır. Bugüne geldiğimizde Audi'nin, geleceğe yön vereceği ortadır.

AUDİ A3 AİLESİ

Audi A3 modelinin serisinde; Audi A3 Sportback, A3 Sedan, A3 Cabrio, S3 Sportback, S3 Sedan, RS 3 Sportback, RS 3 Limousine bulunmaktadır.

Modelin S line paketleri, Audi A3 Sedan modelinizin sportif karakterinin de altını çizer. Aracınızın dinamik çizgilerini gösterin ve iç mekâna daha da fazla anlam katın. Ayrıca artan sürüş dinamikleri için daha sportif bir gövde dizayn edin.

Audi A3 Sportback modelinizi ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayacak şekilde dizayn edebilirsiniz. Bu durum da çeşitli donanım paketleri ile mümkün kılınabilir.

Audi A3 Cabriolet modelinizi kendinize uygun şekilde dizayn edebilirsiniz. Çeşitli donanım paketleri ile bu mümkün kılınabilir. Sportif bir etki mi katacaksınız ya da tasarımı çeşitli renk seçenekleri ile mi zenginleştireceksiniz.

AUDİ A4 AİLESİ

Audi A4 modelinin serisinde; A4 Sedan, A4 Avant, A4 Allroad quattro bulunmaktadır.

Audi A4 allroad, çok zorlu olmayan arazi koşullarının üstesinden kolayca gelmeyi sağlayan şasi ve aktarma organları teknolojilerine sahip bir yapıya sahiptir.

2020 Audi A4 Avant şunları temsil ediyor: Sportiflik, kalite, dijitalleşme ve değişkenlik. Başka birinin gözünden bakıldığı zaman yeni tasarım tarzının A4 Avant modelini bir önceki modelinden farklı kıldığı bir gerçek.

Audi A4 Sedan modelinin iç dizaynında ise son derece geniş bir alan ve aydınlığı ve genişliği en üst seviyeye çıkarmak için özel olarak tasarlanmış bir düzenleme sizleri bekliyor.

AUDİ A5 AİLESİ

Audi A5 modelinin serisinde; A5 Coupé, A5 Sportback bulunmaktadır.

2020 Audi A5 Sportback modeli ile farkınızı ortaya koymaya hazır olun. Aracın ön tarafında, yanlarında ve arka tarafındaki tasarım çizgilerini yeni öğeleri 5 kapılı modele her zamankinden daha fazla derinlik ve genişlik kazandırmak için var.

2020 Audi A5 Coupe modelinin ön taraf, yanlar ve arka taraftaki yeni öğeler Audi A5 Coupé modelini her zamankinden daha alçak ve daha geniş gösteriyor ve otomobile şıklık katıyor.

AUDİ A6 AİLESİ

Audi A6 modeli serisinde; A6 Avant, Yeni A6 Sedan, A6 Allroad quattro, RS 6 Avant, RS 6 Avant performance bulunmaktadır.

2020 Audi A6 Allroad, farklı yollar keşfederken her koşulda yanınızda olacak bir otomobil olma özelliğini üzerinde taşımaktadır.

2020 Audi A6 Sedan tasarım verimlilikle ve sportiflik stili birlikte buluşturuyor. Yenilik ve kesinlikle birlikte ilerlediğinde ve ilerici zarafet her bir çizgide kendini daha da belli ediyor.

Yeni Audi A6 Avant her açıdan galip. Dışarıdan bakıldığı zaman sportif ve şık, içeriden bakıldığında sofistike ve cömert görünen Avant dijital çağın getirdiği özelliklerle kapsamlı bir şekilde bağlantılıdır ve yenilikçi sürücü asistan sistemleri ile business sınıfında yeni standartları belirlemektedir.

AUDİ A7

Audi A7, quattro izlerini taşımaktadır. Güvenlik açısından da gelişkin olan model, ön yan hava yastıkları ve perde hava yastıklarına da sahiptir.

2020 Audi A7 Sportback, aynı zamanda ''Quattro'' izlerini de üstünde taşımaktadır. Modelde aynı zamanda, yüzde 60 oranında daha fazla bir görüş alanını size sunacak olan ve opsiyonel olarak alınabilen, panoramik tavan da mevcuttur.

Audi A7 Sportback, aynı zamanda ''Quattro'' izlerini de üstünde taşımaktadır. Modelde aynı zamanda, yüzde 60 oranında daha fazla bir görüş alanını size sunacak olan ve opsiyonel olarak alınabilinen, panoramik tavan da mevcuttur.

AUDİ A8 L

Yeni Audi A8 L, çevikliği rahatlıkla birlikte sunmaktadır. Hafif yapı teknolojisine sahiptir yani çoklu malzemeli uzay malzemesi tasarımına sahiptir.

2020 Audi A8 L, birçok asistan sistem, teknolojik yenilik ve donanımı bünyesinde barındırmaktadır. Model, oldukça geniş alanı ile birlikte size keyifli ve konforlu yolculukların kapısını aralayacaktır. Model, yeni birçok özelliğinin yanı sıra, efsanevi Ur-quattro modeline bir atıf niteliğindedir.

Advertisement