Alfa Romeo Giulia

Alfa Romeo Giulia

2 Versiyon

₺799.950 - ₺879.950

İncele

ALFA ROMEO GIULIA

Alfa Romeo Giulia Modeli, ufkunuzu genişletecek ve hayatınıza yeni bir perspektif sunacak bir model olmaktadır. Sadecelik ve netliği bir arada sunan Alfa Romeo Giulia, oldukça uyumlu yüzeyleri bünyesinde barındırmaktadır. Sahip olduğu, Trilobe sayesinde oldukça fark yaratmakta olan model, oldukça fonksiyonel bir Alfa Romeo Modeli olmaktadır. Modelin dikkat çeken en büyük özelliklerinden birisi, dengeli ağırlık dağılımı olmaktadır. Konfor odaklı modellerden biri olan Alfa Romeo Giulia, iç kabin açısından sürücü odaklı bir şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir. Konforu temel alarak üretilen otomobilde, yolculuk boyunca, emniyet ve konfor birlikte sunulmaktadır. Modelin iç tasarımında, en kaliteli malzemeler özenle seçilerek kullanılmaktadır. Modelin kabini, şıklığı ve konforu bir araya getirmektedir. Modelin yüzeyleri; ahşap, ceviz yada meşe yüzeylerden oluşmaktadır. Ayrıca modelde, napa deri koltuklar bulunmaktadır. Modelin iç kabini tamamen, kendine özgü ve kendine güvenli bir şekilde tasarlanıp, üretilmiştir. Alfa Romeo Giulia, verimlilik ve yüksek performans ilkelerini, odak noktasına almaktadır. Modelin motorlarının hepsi, turbo - şarj özelliğine sahip olup, alüminyumdan üretilmektedir. Ayrıca,  2.0 benzinli motorun 200 ve 280 beygir gücü var ve her ikisi de 8 vitesli otomatik şanzıman seçenekleri mevcut olmaktadır.

Oldukça dinamik olan 2020 Alfa Romeo Giulia, enerjik bir sürüş tarzına sahip olmaktadır. Bu sürüş tarzlarını özelliştirme şansınız da modelinizde mevcut olmaktadır. Dinamik sürüş modunda, otomobilinizde performans ve hassaslık artacaktır. Doğal sürüş modunda; şehir sokakları ve otobanlar su gibi akarken, Gelişmiş verimlilik modunda, enerji tasarrufu ilkesi amaç edinilmiş durumda olmaktadır. Model, mükemmel bir yol tutuşuna da sahip olmaktadır. Sahip olduğu hassas direksiyon sistemi ile model, harika bir dürüş deneyimini size sunacaktır. Link süspansiyon ile fark yaratan model, yeni çift kollu sistem ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

Araçbul.com, her bütçeye ve her aileye uygun marka ve modelleri sizler için özenle derleyerek bir araya getirmektedir. Bu marka ve model özelliklerini titizlik ile araştıran sitemiz, Alfa Romeo Giulia fiyatları dahil olmak üzere birçok fiyat listesi, tek bir tık ile size sunmaktadır. Hayalinizdeki otomobil, artık tek bir tık mesafenizde!