Honda Logo Honda

Africa Twin Adventure Sports

min. ₺694,500
maks. ₺694,500
Manuel Benzinli
Africa Twin Adventure Sports
Maksimum Tork 105 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 4.9 L 100 km'de
Motor Gücü 102 hp

ücretsiz teklif al

galeri

Africa Twin Adventure Sports Africa Twin Adventure Sports Africa Twin Adventure Sports Africa Twin Adventure Sports Africa Twin Adventure Sports Africa Twin Adventure Sports Africa Twin Adventure Sports Africa Twin Adventure Sports Africa Twin Adventure Sports Africa Twin Adventure Sports Africa Twin Adventure Sports Africa Twin Adventure Sports Africa Twin Adventure Sports Africa Twin Adventure Sports
tümünü gör

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Africa Twin Adventure Sports hakkında sen ne düşünüyorsun?

Sıkça Sorulan Sorular

Otomobil sektöründe sürekli değişen fiyatlar sebebiyle fiyatı ve özellikleri en çok merak edilen otomobillerden biri Honda Africa Twin Adventure Sports. En dolu paketinin fiyatı Africa Twin Adventure Sports – ₺694,500 ve en boş paketi ise Africa Twin Adventure Sports -₺694,500’dir.
 

  • Versiyon İsmi Fiyatı
    Africa Twin Adventure Sports ₺694,500

1. Yakıt Tüketimi

Honda Africa Twin Adventure Sports 100 kilometrede ortalama 4.9 L  litre yakıt tüketiyor.

2. Bagaj Hacmi

Honda Africa Twin Adventure Sports  litre bagaj hacmi ile karşımıza çıkıyor.

3. "Honda Africa Twin Adventure Sports Nasıl Araba?" sorusunun cevabı tamamen siz kullanıcılarımızda saklı. Kişisel tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre size en uygun aracı sitemiz üzerinden seçebilirsiniz.

4. Honda Africa Twin Adventure Sports modelinin tüm donanım özelliklerini ve teknik özelliklerini daha detaylı incelemek için Honda Africa Twin Adventure Sports sayfamızda sizleri bekliyor olacağız.

Honda Africa Twin Adventure Sports modelinin kullanıcı yorumları ve merak edilen tüm soruları için Honda Africa Twin Adventure Sports sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Honda Africa Twin Adventure Sports Yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Africa Twin Adventure Sports hakkında sen ne düşünüyorsun?