Volkswagen Logo Volkswagen

Transporter Panelvan

min. ₺1,103,000
maks. ₺1,195,000
Manuel Dizel
Standart 2.0 TDI (2+1) Kısa Şasi 110PS
Hızlanma 14.8 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 250 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 6,2 L 100 km'de
Motor Gücü 110 hp

Manuel Dizel
Standart 2.0 TDI (2+1) Uzun Şasi 110PS
Hızlanma 14.8 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 250 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 6.2 L 100 km'de
Motor Gücü 110 hp

Manuel Dizel
Standart 2.0 TDI (2+1) Uzun Şasi 150PS
Hızlanma 11.1 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 340 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 6.5 L 100 km'de
Motor Gücü 150 hp

ücretsiz teklif al

galeri

Transporter Panelvan Transporter Panelvan Transporter Panelvan Transporter Panelvan Transporter Panelvan Transporter Panelvan Transporter Panelvan Transporter Panelvan Transporter Panelvan Transporter Panelvan Transporter Panelvan Transporter Panelvan Transporter Panelvan Transporter Panelvan Transporter Panelvan Transporter Panelvan Transporter Panelvan Transporter Panelvan Transporter Panelvan Transporter Panelvan Transporter Panelvan Transporter Panelvan Transporter Panelvan
tümünü gör

kullanıcı yorumları

Sıkça Sorulan Sorular

Otomobil sektöründe sürekli değişen fiyatlar sebebiyle fiyatı ve özellikleri en çok merak edilen otomobillerden biri Volkswagen Transporter Panelvan. En dolu paketinin fiyatı Standart 2.0 TDI (2+1) Uzun Şasi 150PS – ₺1,195,000 ve en boş paketi ise Standart 2.0 TDI (2+1) Kısa Şasi 110PS -₺1,103,000’dir.
 

  • Versiyon İsmi Fiyatı
    Standart 2.0 TDI (2+1) Kısa Şasi 110PS ₺1,103,000
    Standart 2.0 TDI (2+1) Uzun Şasi 110PS ₺1,165,000
    Standart 2.0 TDI (2+1) Uzun Şasi 150PS ₺1,195,000

1. Yakıt Tüketimi

Volkswagen Transporter Panelvan 100 kilometrede ortalama 6,2 L  litre yakıt tüketiyor.

2. Bagaj Hacmi

Volkswagen Transporter Panelvan  litre bagaj hacmi ile karşımıza çıkıyor.

3. "Volkswagen Transporter Panelvan Nasıl Araba?" sorusunun cevabı tamamen siz kullanıcılarımızda saklı. Kişisel tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre size en uygun aracı sitemiz üzerinden seçebilirsiniz.

4. Volkswagen Transporter Panelvan modelinin tüm donanım özelliklerini ve teknik özelliklerini daha detaylı incelemek için Volkswagen Transporter Panelvan sayfamızda sizleri bekliyor olacağız.

Volkswagen Transporter Panelvan modelinin kullanıcı yorumları ve merak edilen tüm soruları için Volkswagen Transporter Panelvan sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Volkswagen Transporter Panelvan Yorumları

Volkswagen Transporter Panel 

Volkswagen Transporter Panelvan kompakt far dizaynı ile yenilenen ön yüzü geniş hava girişi ile daha keskin ve geniş bir görünümü bizlere sunuyor.

Transporter modelinin kullanışlı ön konsolu, birinci sınıf malzeme ve Volkswagen uzmanlığı ile dizayn edildi.

Onun dışında elektronik kontrollü kliması ile Transporter modelinin içini kolayca istediğiniz sıcaklık seviyesine getirebilir, dereceyi size en uygun sıcaklığa getirebilirsiniz.

Volkswagen Transporter Panelvan modelinin geniş iç hacmi ve her işin üstesinden gelebilecek taşıma kapasitesi ile size her türlü kolaylığı sağladığını da ifade edelim.

Aracın vites aralıklarını milisaniyeler içinde değişecek şekilde küçülterek daha yumuşak vites geçişleri ile sürüş konforunu dilediğiniz gibi artırabilirsiniz. DSG teknolojisi; manuel vitesin düşük yakıt tüketim özelliğini, ataklık ve sportiflik avantajlarını, otomatik vitesin rahatlığı ile birleştirerek size oldukça kaliteli bir yol arkadaşı sunuyor.

Araç üzerinde bulunan DSG otomatik şanzımanda bulunan tiptronik özelliği, sportif kullanımı tercih edenler için vitesi manuel değiştirme imkanı da sağlıyor.

Uzun yolculuklar sırasında yorulduğunuzu anlayan ve sizi uyaran bir yardımcıya ne dersiniz? Yorgunluk tespit sistemi normal sürüş alışkanlığınız dışında farklı bir hareket algıladığında yolculuğa ara vermeniz için sizi, hem görsel hem sesli uyaran bir yol arkadaşı da araç içerisinde mevcut.

Volkswagen modeli ile ani fren yapıldığını anlatmak için otomatik devreye giren flaşör fren lambaları daha güvenli bir duruş imkanı sağlıyor.

Fren pedalına her basışta Transporter modelinin dört tekerleğinde de bulunan disk frenler, hassas ve etkin bir frenleme imkanı sağlıyor.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Volkswagen Transporter Panelvan ve Volkswagen modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

Advertisement Advertisement