sıfır km volkswagen caravelle

1 araç listelendi
sırala:
Caravelle
3 versiyon ₺2,195,000 - ₺2,930,000

VOLKSWAGEN

Dünyaca ünlü otomobil devi Volkswagen 1937 yılında, Nasyonal Sosyalist Alman Partisi tarafından kurulmuş ve günümüze kadar gelmeyi başarmıştır. Volkswagen markasının kelime anlamı ''halkın arabası'' demektir. Alman kökenli olan markanın başlangıçta amacı, halk için araba üretmekti. İsmi de tam olarak bu kelimenin karşılığıdır.

1940'lı yıllarda Volkswagen, savaş yıllarının bir sonucu ve getirisi olarak, ordu için füze vb. üreten bir yapı olarak karşımıza çıkarken savaşın sonunda Volkswagen, dünya da ilk defa hava soğutmalı motoru üretmiştir. Bunun nedeni ise savaşta su soğutmalı motorların kullanımı sonucu alınan başarısızlıktı. Volkswagen'in hava soğutmalı motor ürettiği dönemki sloganı ''Teknolojiyi biz üretiriz, onlar uygular'' olmuştur. 1953 yılında Volkswagen Almanya'nın en çok otomobil üreten markası haline gelmiştir.  1980'li yıllarda ise sadece Almanya'ya değil, dünyaya açılma hedefini ortaya koyan marka, bu dönemde en çok satılan model Golf modelidir.

Türkiye'de adını kaplumbağa olarak bildiğimiz, ingilizce kelime karşılığı The Beetle model otomobil, Adolf Hitler tarafından Porsche tarafından tasarlanmış olup, günümüzde ise yeni serileri ile halen yollarda yerini almaktadır. Volkswagen hız ve teknolojinin yanında aynı zamanda, çevreci olması sebebi ile ön plana çıkarak fark yaratmayı başarmıştır. Sitemizde Volkswagen otomobil modellerine ve Volkswagen fiyat listesine ulaşmanız mümkün.

VOLKSWAGEN CADDY

2020 Volkswagen Caddy modelinin standartları yükselten donanımı, konforu, teknolojiyi ve güvenliği aynı anda bizlere sunuyor. Keskin çizgileri ve belirgin hatları ile Caddy modeli dinamik. DSG otomatik vitesin sunduğu rahat ve seri kullanımıyla size hem işte hem de özel hayatta yüksek bir sürüş performansını da bizlere sunuyor.

Volkswagen Caddy panelvan  modeli o kadar opsiyonel  bir modeldir ki ister aileniz için düşünün ister işyeriniz için: Size o yakışır. Üstelik güncel fırsatlarla her zamna aracbul.com üzerinde sizleri bekliyor.

VOLKSWAGEN TRANSPORTER

İşiniz için ne gerekiyorsa 2020 Volkswagen Transporter modelinde fazlasıyla var. Tamamen dizayn edilen ön tasarımı ona sportif bir görünüm kazandırırken keskinleşen çizgilere sahip farlarıyla tüm gözleri üzerine çekiyor. Aracın iç donanımında sunduğu birçok yeni özelliğiyle de hayatınıza renk katın.

Volkswagen Transporter modeli veya gövde tipine göre değişen diğer isimleri ile Kombi veya Microbus, gayrıresmî isimleri ile Bus (Amerika Birleşik Devletleri) veya Camper (Birleşik Krallık), Volkswagen AG'ye bağlı Volkswagen Ticari Araç tarafından üretildi ve T platformuna mensup hafif ticari araç modeli serisi haline geldi..

VOLKSWAGEN CARAVELLE

Baştan ayağa amen yenilenen çizgileri ile Volkswagen Caravelle dikkatleri üzerine çekiyor. Park Asist 3.0’la park etmenizi kolaylaştırıyor. Yenilenen dijital gösterge paneli ve sürücü bilgilendirme sistemi navigasyon ekranınızı dijital gösterge panelinde görüntülemenize imkan sağlıyor. Dilerseniz gösterge panelini kendi zevkinize göre tasarlayabilirsiniz.

Sırtınızı yaslayın ve sadece yolu seyredin. Tamamen yenilenen çizgileri ve bu çizgileri tamamlayan krom şeritli ön ızgarası ile ayrıca gövde rengi tamponları ile Yeni Volkswagen Caravelle modeli çekiciliği ile başları döndürüyor.

VOLKSWAGEN CRAFTER

Yenilenen iç dizaynı ve donanımı ile her yolculuk onunla çok rahat. Güçlü motoru yüksek performans sunarken, yakıt tasarrufu da sağlıyor.

Elektronik kontrollü klimasıyla Transporter’ın içini kolayca istediğiniz sıcaklık seviyesine getirebilir, dereceyi kendiniz ayarlayabilirsiniz.

Transporter’ın yüksekliği ayarlanabilir sürücü koltuğu ile konforlu bir sürüş keyfi sizi bekliyor.

Elektro mekanik servo direksiyon, hıza bağlı şekilde ayarlanan elektrikli bir güç destekli yardımcı direksiyondur ve sadece sürücünün ihtiyaç duyduğu anlarda devreye girer.

VOLKSWAGEN AMAROK

Benzersiz özellikleriyle macerayı uzakta arayanlar için ideal. Sunduğu donanım özellikleriyle de bir otomobilden farksız. İster arazi, ister şehrin en sakin semti olsun her türlü yol koşulunda yeni Volkswagen Amarok seninle heryere hazır.

Volkswagen Amarok, Volkswagen Ticari Araç tarafından üretilen orta boy bir kamyonet (pick-up) modelidir. Tek kabin ve çift kabin olmak üzere iki kabin opsiyonu olan Amarok modelinin arkadan itişli ya da 4Motion adı verilen 4 tekerden çekişli seçenekleri bulunur.

Advertisement Advertisement